Dinlediğinizde Gülmekten Öldüren Şarkılar Var mı?

Başlatan elif35, 08 Eylül , 2009, 15:20:54

« önceki - sonraki »

elif35

ayy bazı şarkılar var ki dinlediğimde gülmemek için kendimi zor tutuyorum o sözleri yok mu nerden bulurlar onları bakın bir kaçını ben yazayım sizinkileride bekliyorum

1:bir öptüm bir öptüm bir daha öptüm kimseler görmedi öpüştüğümüzü yağmurdan başa (NEŞE KARABÖCEK) :ehi:

2:neremi neremi ellerini (BANU ALKAN) :ehi:

3:çikita muz muz muz çikita muz(AJDAR)=hayatımda gördüğüm en acayip adam  :ehi:

4:Sen benim aşkımı,Sen benim sevgimi,Sen benim yüreğimi,Ataköyde bir kata,Tarabyada bir yata,Bir de beş para etmez bir cep telefonuna satıp giderken,Sana iki çift söz söylemiştim,Birgün er ne pahasına olursa olsun,Bende senin aşkının bedelini ödeyip,Satın alacam demiştim(ÇILGIN SEDAT) böyle bir şiiir olmaz yaaa :k06:

aklıma şimdilik bunlar geliyor buldukça ekliycem  :k06: :k06:

can yine cannnn

can dediklerim....

elif35

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

acayip hayvanlara benziysen diye bir şarkı var ben onu bir kere dinledim gülme komasına girmiştim

bak yine aklıma geldi youtube dan bulup dinleyim şunu bir az gülmeye ihtiyacım var :toothy10: :toothy10: :toothy10:

vuslat

[/ur

can yine cannnn

can dediklerim....

can yine cannnn

sanatcının adını unuttum ama şarkının sözleri şöyle

pantolonunu sevdim çıkar onu bebeğim hadi gel bize gidelim :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

@ssemra@

Kim söylüyo bilmiyorum ama kafam güzel, dünya güzel sen güzelsin güzelsiiin diye bi şarkı vardı
Bir de seni gidi topal diye bişi var  :toothy10:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

he birde çekirge var sözleri şöle

hoplayıver çekirge zıplayıverdi çekirge

çekirge çekirge

bizim burda düğünde çalıp söleyip oynamışlardı

bebişim06

hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

*TuGba*

KIZLAR BİDE BOYLE PARCALAR İCİN BOSUNA EMEK HARCIYOLAR KENDILERDE BİZİM KADAR GULUYORLARMI ACABA MERAK EDIYORUM DOĞRUSU :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

EMEL 26

İSMAİL TÜRÜTÜN BİR ŞARKISI VARDI HATIRLARMISINIZ

oflu hoca :ehi:
ben okudum uçtu yukarda ne yaptıysa geldi yere düştü 
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ѕєν∂α¢αη

kızlar kızlar gelem mi yanaazdan öpem mi? siz anaazın goynunda ben souktan ölem mi?

ıyy sanki bütün kızlar da bayılıodu Nihat Doğan'a =)))

Uploaded with ImageShack.us