28 Mart , 2024, 17:59:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

doğangüneş

bende ilk oğlumda çokk ekşi yedim ikincisinde daha orta halliydi yediklerim karışık gibi oğlum oldu yine...
3.de de karışıktı hatta 2.ye çok benziyordu kızım olmayacak sanmıştım :-ooo ama gelişi gibi cisiyetide sürpriz oldu kızımız olacak inş. :love9: :love9:

aygulse

18 haftalık olduk,su aserme nedir bir yasayamadım kızlar.iştahsızlık sürdü gitti,ne yediysem zorla yedim,bundan sonrada asermem herhalde,nasipse kızım olacak benimde ama asermeyerek :)

burcum

peynir sevmeyen ben deli gibi peynir yiyordum kızım oldu

krizantem84

ben kizimda eksi canim cekmisti hatta hamile bile oldugumu bilmiyordum limon yiyordum :laughing7:
simdi 2. hamileligim tatli ve tursu cok canim istiyor ve oglum olacak hayirlisiyla :laughing7:
ama degisiyor bence kisiden kisiye :dontknow:

mandalinaportakal

oğlumda gözüm hep tatlıdaydı
bunda da aynı.bol bol sütlü tatlı çekiyor canım.ama kızım olacak :amin: :nazar: :occasion14:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ilk oğlumda hiç tatlı yemedim, çikolatanın kokusundan nefret ediyordum. genelde ekşi yedim.  ikincide de dört ay tatlı şeyler yemedim, ekşi yedim ama daha sonra tatlılara başladım.  hatta canım donut çekmişti.

İncitanem

Merhaba bende hamileyim sürekli domates ve yeşil zeytin yiyorum bide bulantım yok karnım yukarda sizce cinsiyeti nedir