Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ѕєν∂α¢αη

hani hazır limon suyu şişeleri var ya ağzında tıpası var. onun içine doldurdum turşu suyunu =) çocuk gibi açıp bi yudum alıp koyuyorum yerine. ofisin içi turşu koktu diyen bile oldu =)

Uploaded with ImageShack.us

sarisinn

ayyy dün bi küçük kavanoz salatalık turşusu yedim..çok güzeldiii :hungry:

мiŁenα.

..BahaR●●

ayyy dün kocişş aldı bi kavonoz turşu yarısını yedim sonun önümden aldı tuşuları  :k06: :k06:

мiŁenα.

gebelıgın ılk dıonemı eksı ıstıyor canınız ben acı ve eksı cok yedım ama sımdı ıstemıyor canım lımonlu sylerı sevıyorum ama eskısı gıbı deıl

°♥° b@ş@k°♥°

BENDE PEK AŞERMEDİM. AMA ŞU AN SADECE CANIM MANDALİNA İSTİYOR..

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

sende benım gıbı kayınvalıdem koyden getırdı 1 kıloyu oturdum yedım yarım cuval getırmıslerdı 4 gunde bıttı

KUZEY

мiŁenα.

can yine cannnn

çok fazla tatlı şeyler canım çekiyo ekşi istemiyor sizce bu neye delalet kızlar :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

****SeRaP-27****

valla tatlım ben bol bol turşu istedim hamile olduğumu bilmeden once bayramda tatlı görmek bile istemiyodum benimki düştü büyükler şöyle diyor eğer parça parça düşerse kız bütün olarak düşerse erkek diyorlar benim parça parça düşüyodü sonra kürtaj yaptılar yani kızdı galiba bende kız hissediyordum zaten
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

can yine cannnn

üzüldüm canım bende duymuşum bu dediğini soruyom ama bunuda biliyomki belli olmuyoda
rabbim bilir işte umut dünyası sorup avunuyorum :opucuk:
can dediklerim....

****SeRaP-27****

evet bizim bi tanıdık kızda da erkekte de hep tatlı yemiş en sonuncu erkekmiş yani 4. ama demiş ki yine kız geliyo yine tatlı yiyom ama erkek oldu
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm