29 Mart , 2024, 00:01:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

kızlar benim de oğlum olucak ilk 4 ay mide bulantıları felaketti ama sürekli erik aşerdim tatlıyla zaten hiç aram yoktu şuanda turşu ekşi arada çikolata istiyor canım daha çok tuzlu yiyerek geçiyor :binkybaby:

мiŁenα.

ye eksıyı cıkar ayseyı

ye tatlıyı cıkar hakkıyı teorısı yanlıs ozamn :ehi:

can yine cannnn

BEN DAHA HAMİŞ OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN
1 GÜN ÖNCE KAHVALTIDA TURŞU YEDİĞİMİ ÇOK İYİ HATIRLIYORUM :hungry:
4 AYDADA FEKAKET ETİ PÜF İSTEMİŞTİM HEMİDE GECENİN 11.30DA
SAĞOLSUN KOCİŞTE ALIP GELMİŞTİ :love9:
VE OĞLUM OLDU :muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

< ESLAL >

bende ilk günden beri tatlı yiyordum :hungry: hep aklımda tatlı var ekşi tuzlu aklımın ucundan geçmiyo ve KIZIM olucak :aferin: :binkybaby:

мiŁenα.

krizantem84

valla ben su aserme konusunda önceden derdimki kadinlarin psikolojik istekleri ama öyle degilmis ben daha hamile oldugumu bile bilmiyordum cnm komsunun bahcesindeki eksi elmalari cekmisti,limon cekerdi eksi cok isterdi cnm.bide cikolata.ögrendimki hamileyim hayret ettim bence aserme diye bisey var diye düsünüyorum.

мiŁenα.

var tabıkıde hayatımda mantar yemedım cektı cnım...ama yapcak bırı olmadıgı ıcın yemedım..

et svmem pek ama agzımın suları akıyor et denılınce

< ESLAL >

ayşecim eşine filan yaptırsaydın canım bir yudumda olsa ye bence

мiŁenα.

komsum yapım dedı de yok dedım ezgıcım...dedım canım cektı dıye ama bole mıgdem de bulanır mantar gorunce  bu hafta cok vardı pazarda falan :igrenc:

< ESLAL >

olsun canım sen yaptır komşuna bir yudumda olsa ye bebişinin canı çekmiştir  :binkybaby:

мiŁenα.

anammm annesı yesın onuunn heryerınıı ;D

yaptırırım ozamn esım alırda marketten aldırırım ben guvenmem pazrdakılerede.. :ehi:

yapar kayananacıgım :opucuk:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ♥..MeLeĞiM..♥ - 12 Ekim , 2009, 08:43:06
anammm annesı yesın onuunn heryerınıı ;D

yaptırırım ozamn esım alırda marketten aldırırım ben guvenmem pazrdakılerede.. :ehi:

yapar kayananacıgım :opucuk:

ahh bi doğsun onlar önce yicem sonra popuşuna popuşuna dövcem onu bizimki akşam yine dikti beni ayağa napıyosa içerde cadı
yaptır canım ne olur ne olmaz ihmale gelmez böyle şeyler :k06:

мiŁenα.

kazı calısması var :toothy10: :toothy10:

benıe dıksın ole serrt sert tekme atsın :toothy10: :toothy10:

KUZEY

kızlar benimki de amuda kalkıp takla atıyor herhalde :toothy10:içimde bir yuvarlanma hissediyorum sipsivri bir şey çıkıyor öne doğru :k06: