Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

aydinays

bende hep tatlı yedim ilk 3 ay boyunca oğlum olacak kızlar. Ama benim ağzımın tadı yoktu gelsin diye yiyordum. :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

denizkabuğu

kızımda hep limon yedim limonata içtim evde limon kalmıyordu şimdi kendimi denemek için bi limon kestim yaladımda o kadar ekşi geldiki gözlerimi kıstım açamadım bi süre yiyemiyorum bende aş ermek ne bilmiyordum ilk gebeliğimde şimdi herşey çekiyor canım özellikle  çiğ köfte etsiz olacak acılı olacak yiyiynce rahatlıyorum işte aş ermek bu olsa gerek :basardim: kızartma çok yağlı değilse yiyince içim açılıyor çiğ köfte gibi balık da seviyorum çok. . .

birde  şu var arkadaşlar bende ağzımın acılığıyla ilgili olsa gerek bazı yiyecekleri çok istememe rağmen ağzıma onun tadı farklı geliyor yiyemiyorum kötü geliyor mesela darı çok severim 5 tane yerim durmadan ama hamileyken ısırnca ağzıma acı bi tat geliyor soruyorum bu darıda bi tuhaflıkmı var diye hayır gayet güzel diyorlar birdaha ısırıyorum yine acı tat bırakıyorum darıyı yiyemiyorum ağzıma bazı tatlar uyum sağlamıyor karpuzda aynı şekilde. 5 temmuz cinsiyeti öğrenicem öğrenirsem o gün benim için milat eşim ve ailesi oğlan olsun diye bakıyor kızımada çok düşkünler ama eşim hep oğlum diyor severken inşaallah hissettiğim doğrudur ve oğlum olur :tongue3:
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

asya81

ben hep çiğköfte yedim etsiz tabi acıya düştüm ekşi hiç yemedim tatlıda gerçi hala çiğköfte yiyorum :laughing7: :laughing7: kızım olcak kısmese

ecrin.su79

ben kızımda hep tatlı yemiştim ekşi şeyleri canım hiç istemezdi hatta hiç unutmam arkadaşın evinde toplanmıştık beş kişiydik ve hepimizde hamileydik arkadaşım bir sütlaç yapmış  tatsız tuzsuz aynı plav kıvamında lezzetsiz olduğu görüntüsünden bile belliydi ama ben hariç kimse yememişti hatta arkadaşım mutfağa gidince kızlar bana yalvarmaya başlamıştı bizimkinide ye diye hiç itiraz etmeden hepsizi yuttum yaladım :hungry: :laughing7:şimdi 8haftalık hamileyim canım ne tatlı ne ekşi çekiyor hiç bişey istemiyorum iştahım hiç yok sadece tuzsuz yiyemiyorum normalde çok az tuzlu yiyen ben şimdi yemeğin tadına bile bakmadan tuzu dolduruyorum :hungry:ee şimdi benim kızımmı olacak oğlummu :icon_scratch:allahtan hayırlısı tabiki rabbim bütün hamiş arkadaşlarıma güç kuvvet ve sağlıklı bebiş nasip etsin inş. :amin: :amin: :amin:

denizkabuğu

çok tuzlu yeme isteği bende de var tansiyonumda çok düşük zaten yiyebilirsin diyorlar :hello2:
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

<<<betty>>>

hayatım boyunca tatlıyla aram hiç iyi olmadı, hep ekşi-tuzlucuydum  :laughing7:
hamileliğimi öğrendiğimden buyanada alışkanlığım aynen devam ediyor, hatta arttı bile denebilir, kendimi dolabın önünde turşu yerken buluyorum  :k06: dr.umuz 13. haftada kız tahmininde bulundu, bakalım görecez, ekşi yiyoruz ayşe mi çıkıcak  :binkybaby:

asuman1981

BEN HABİRE EKŞİ TUZLU YİYİYORDUM GÜZEL KIZIM OLDU    :dontknow:

cemresu

5.ayıma kadar tatlı hiç yemiyordum sürekli tuzlu yiyordum şimdi tatlı yemeye başladım KIZIM olcakk kısmetseee  :love9: :love9:

banu_fth

ilk çilek istedik babamızdan ..  :love9:

sonraa limonlu dondurma ..  :k06:

salatanın suyunu içiyordum .  :-[

sonra fıstıklı baklava

dün deee çikolatalı yaş pasta

bakalım yarın belli olucak .. hayırlısı  :amin: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Temmuz , 2011, 19:23:59

sonra fıstıklı baklava

aa ayni ben  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 19:24:55
Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Temmuz , 2011, 19:23:59

sonra fıstıklı baklava

aa ayni ben  :k06:

çok sevindim çünkü gönlümden oğluş geçiyor   :amin:  :opucuk: .. hayırlısı tabi ama.. kız da olsa üzülmem tabiki haşa ne haddime de ..
bakalım yarın neler olucak .. nasıl uyuycam bilmem ..  :love7: :love9:

karapnr

ben tuzlu yedim genellikle bir de ekşi  :k06: tatlı krizlerine giren ben tatlıdan soğudum çikolata aklıma gelmez oldu  :-ooo bu beliirtilere göre kız beklerkene oğluş haberi aldık  :hello2: :hello2: hala daha tatlı yiyemiorum (meyve hariç deli gibi meyve yiyorum  :k06: )

banu_fth

dün yazdım ne canım cekiyor diye .. kızım olucakmış .. bakalım bir ay sonra kesin öğrenicez .. hayırlısı  :hieyt: :hieyt:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 20:33:51
dün yazdım ne canım cekiyor diye .. kızım olucakmış .. bakalım bir ay sonra kesin öğrenicez .. hayırlısı  :hieyt: :hieyt:

ticker'ini kiz olarak ayalarsana  ::)

meliss

deli gibi meyve yedim sürekli özelliklede yeşil eri kilolarca  :k06: :k06: :k06: ve paşam olucak inşallah :nazar: :nazar: :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM