23 Nisan , 2024, 23:44:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

yellowrose

ben de ilk 3 ay tatlıyı çikolatayı çok sevmeme rağmen ağzıma koyamadım, adlarını duyunca bile öğürüyodum resmen ;D   en çok salçalı ekmek ve yeşil kırık zeytin yedim, bide ayvaya limon sıkıp tuz serpip onu yemiştim 2 ay :D  veee kızım olacak  :k06:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

seda87

Alıntı yapılan: tulayysl - 10 Haziran , 2011, 13:21:08
yine senn canın mantıklı bişi cekiyo sen için yararlı yani. ben 5 ay hiç balık yiyemedimm :(
hadi yaaa valla canm nasıl çekiyor kociş bugün götürecek beni yiyecez inş :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: yellowrose - 10 Haziran , 2011, 13:21:56
ben de ilk 3 ay tatlıyı çikolatayı çok sevmeme rağmen ağzıma koyamadım, adlarını duyunca bile öğürüyodum resmen ;D   en çok salçalı ekmek ve yeşil kırık zeytin yedim, bide ayvaya limon sıkıp tuz serpip onu yemiştim 2 ay :D  veee kızım olacak  :k06:
anaaaaaaaaaaam neler duyaycaz yaaa ayvayı tuzlayıp limonlayıp ymek maşallah ne yaratıcılık vallaa :toothy10: :toothy10:.ya ben sabun yiyen hamileler duydum yaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:allahım yarabbimö gülmemeyim başıma geleck sonra köpürür bebeğim :ehi: :ehi: :ehi:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

yellowrose

Alıntı yapılan: seda87 - 10 Haziran , 2011, 13:23:43
anaaaaaaaaaaam neler duyaycaz yaaa ayvayı tuzlayıp limonlayıp ymek maşallah ne yaratıcılık vallaa :toothy10: :toothy10:.ya ben sabun yiyen hamileler duydum yaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:allahım yarabbimö gülmemeyim başıma geleck sonra köpürür bebeğim :ehi: :ehi: :ehi:
kız ayvayı tuzalyıp limonlamak en hafifi :toothy10:     ben 0.5 kalem ucu yiyeni biliyom  :ehi: neler neler var daha

seda87

Alıntı yapılan: yellowrose - 10 Haziran , 2011, 13:26:07
Alıntı yapılan: seda87 - 10 Haziran , 2011, 13:23:43
kız ayvayı tuzalyıp limonlamak en hafifi :toothy10:     ben 0.5 kalem ucu yiyeni biliyom  :ehi: neler neler var daha
aboooooooooo aman aman yaaaa kalem ucu yaaa valla bu hamişler nasıl böyle şeyler yer yaaa allahım yarabbim yaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:bakalım ben neler yiycem

Shadowqueen

Canım sürekli tatlı birşeyler istedi, sabah kalkar kalkmaz çikolata pekmez yediğimi bilirim. 8.ci aydayım hala sürekli tatlı yiyorum ve kızım olacak inş. :nazar: :nazar: :nazar:

seda87

kızlar ya bugün bizim kuşları temizlemek için balkona çıkardık 2 tane muhabbet kuşumuız var :nazar:eşim kafesi temizlemek için elini soktu kafese ve kuşlar nasıl olduysa kafesten çıktı ayyy ben nasıl korktum anlatamam yaaa bi abğırdım elim ayağim nasıl titredi :crybaby2: :crybaby2:bebeğime bişe olcaka die çok korktum allahtan eşim hemen balkon kapısını açtı kuşar direk içeri girdiler :k06: :k06: :k06:akıllılar kaçmadılar yani .ama ben çok etkilndim yaa eşimde korktu benim durumuma  :y25: :y25:

yellowrose

ben 3. aydan sonra yemeye başladım tatlıyı, ondan önce ağzıma koyamıyodum; ama şimdi rahat rahat yiyorum çok şükür; hatta sabah kahvaltısını nutellalı ekmekle bitirmezsem doymuyorum  ;D

seda87

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 10 Haziran , 2011, 13:27:54
Canım sürekli tatlı birşeyler istedi, sabah kalkar kalkmaz çikolata pekmez yediğimi bilirim. 8.ci aydayım hala sürekli tatlı yiyorum ve kızım olacak inş. :nazar: :nazar: :nazar:
demekki ye ekşiyi doğur ayşeyi tezi doğru dğil :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

seda87

kızla<r peki bu çin takvimi ne gör sizin bebişlerin cinsiyeti aynı mı çıkıyor bend en çok onu merak ediyorum

yellowrose

bencede doğru değil o tez; kanımca insanın vücudunun neye ihtiyacı varsa onu istiyo...
mesela ben ekşili şeyler yanında bi de et istiyodum ki normalde et ve kıyma türü şeyleri hiç sevmem, hamilelikte ne kadar et görsem ağzım sulanıyodu  :toothy10:

susanna

3. ayimdan sonra yumurta ve kirmizi ete duskun oldum. hamilelik oncesi yumurtayi da etide pek aramazken simdi neredeyse hergun et yiyesim var  :k06:
bebegime kiz dedi doktorumuz  :love7:

eguzel89

kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

KONYALI

en cok canımın cektıgı sey sarımsak...işkembe corbası(normalde agzıma sürmem), mantı,cacık..her aksam ama....ve kızım olcak allahın ıznıyle

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Mayıs , 2010, 23:08:13
Alıntı yapılan: niles1983 - 20 Nisan , 2010, 14:09:06
NEYMİİİİŞŞŞŞŞ   YE EKŞİYİ ÇIKAR AYŞEYİ YE TATLIYI ÇIKAR HAKKIYI  :k06: :k06: :k06:
ne guzel sozmus bu boyle yaaa  :ehi: :ehi:

benim cnm cok eksi istiyor limon yiyorum habireeee  :k06:
demekki kizim ayse olcakk  ;D
:ehi: :ehi: :ehi: EDOŞ BU YAZIYI OKU  :k06: BENDE LIMON YIYORUM ASERDIGIM İÇİN DEGIL MIDEM RAHATLIYOR KABUGUNU SOYMADAN YIYORUM  :hungry: