Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

KONYALI

kızlar benımde canım hep sarımsaklı bişiler istiyor...hep sarımsak..sarımsak kokusunu duydugum an yemek ıstıyorum...

suzannn

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 17 Ocak , 2011, 16:32:14
benimkisi çok garip ilk başlarda tatlıdan başka bişey yemeyen ben turşudan tiskinen ben artık turşu manyağıyım ama henüz cinsiyetini bilmiyorum  :dontknow:
AYTİ SENDE YIKIYON BU GÖRÜŞÜ YE TATLIYI ÇIKAR HAKKIYI YE EKŞİYİ ÇIKAR AYŞEYİ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Ya Suzancigim Ben Tatli Yedim Oglum Olacakmis Evet Ama Simdide Eksiye Aseriyorum  :k06:

___kıymık___

normalde tatlısız çıkolatasız bır hayat düşünemezdim
hamıle kaldıgımı ogrendıgımden berı tatlı hıcbırşey yıyemıyorum
süreklı ekşi yıyecekler tüketıyorum :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

asya81

sürekli çiğköfte yedim  :hungry: :hungry: tatlı hiç istemedim kızım olcak kısmetse :amin:

muhribe

ben daha çok tatlı istedim. şerbetli tatlılardan oh oh  :hungry: ama nadiren de olsa turşu falan çekti canım. sonuç: oğlum olacak inş.  :binkybaby:

tulayysl

ben de SUBATTA ekşi ekşi erik istedim. bulamadım limonu yedim kabuklarıyla o da yetmedi sirke içtimmmmmmmmmmmmm kızım olacakk

seda87

Alıntı yapılan: tulayysl - 10 Haziran , 2011, 13:00:38
ben de SUBATTA ekşi ekşi erik istedim. bulamadım limonu yedim kabuklarıyla o da yetmedi sirke içtimmmmmmmmmmmmm kızım olacakk
neeeeeeee sirke mii :-ooo :-ooo :igrenc: :igrenc: :igrenc:kız ne acayipsin vallaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

ya benim daha çok küçük ama sürekli kşili şeyler istiyor canm ara ara tatlı yerim acaba kzızm mı olcak ne ama benim için daha çok erken yaa daha 4+5 iz yaa :nazar: :nazar: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

tulayysl

Alıntı yapılan: seda87 - 10 Haziran , 2011, 13:12:15
neeeeeeee sirke mii :-ooo :-ooo :igrenc: :igrenc: :igrenc:kız ne acayipsin vallaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sorma canım sorma. zaten bu kadar ekşi yiyip erkek olsaydı ayıp ederdi :aferin: :aferin: :aferin: daha onlar da yetmedi tursu yedim bol bol. hiç  tatlı yemedim. ki ben gunde bir ciko yiyen bi insandım. yeni basladım tatlı yemeye. salataya koymaya sirke bulamazdık evde :D  :muzz: :muzz: ah kızım ne haller yaptın bana

seda87

Alıntı yapılan: tulayysl - 10 Haziran , 2011, 13:17:17
Alıntı yapılan: seda87 - 10 Haziran , 2011, 13:12:15
sorma canım sorma. zaten bu kadar ekşi yiyip erkek olsaydı ayıp ederdi :aferin: :aferin: :aferin: daha onlar da yetmedi tursu yedim bol bol. hiç  tatlı yemedim. ki ben gunde bir ciko yiyen bi insandım. yeni basladım tatlı yemeye. salataya koymaya sirke bulamazdık evde :D  :muzz: :muzz: ah kızım ne haller yaptın bana
:k06: :k06:ayy canm kıyama yaa ye annesi yee kzının canı çekiyor ne yapsın :hungry: :hungry:allah hayırlı şeklide kucağınada almayı nasip etsin canm biraz sabret artık .ayyyy darısı bana inş yaaa pskolojikmi bilmm ama kaç gündür canm balık çekiyor şimdiden mi başlar aşer me  :dontknow: :dontknow:

tulayysl

yine senn canın mantıklı bişi cekiyo sen için yararlı yani. ben 5 ay hiç balık yiyemedimm :(