16 Nisan , 2024, 14:58:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 25 Ağustos , 2010, 21:19:22
yok yok o kordonudur belkii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: kiz cuma dr gidiyorum bu sefer baska tarafa anam delimidir nedirler allttan bakmasalar nolursa sanki bir gobisden bir alltan baktilar digerinde bunlarda kiz diyormus yine sonrada kadin kafaya ultrasyonu yiyormus  :ehi: :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 25 Ağustos , 2010, 21:23:00
alttan mı baktı bugun neden  :dontknow:
yok bu buyuk hastane alttan bakmadi 2. tarama olduk gobisten baktilar
simdi diger saglik ocagina gidecem onlarda bacim 3 kere gittim sanirim 3. dede alltan baktilar 2 kerede ultrasyondan

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

SiRiNe

sumeyyemi bize göstermisti erkek diye
hatta bizde görmustuk gibi :ehi:
kordonmusss

cocuk buyudukce alttan görmek zor olur ama  alttan ultrasyon karinin ustun yapilan farkli oluyor göruntude

Balböceği

Cuma gunu dr gitcem eger alltan bakarlarsa esime sorduruyum niye bakiyonuz diye  :k06:

Mine'l Aşk

Ben ilk aylarımda sürekli ekşi yiyordum..Ki normalde ekşiyi hiç sevmem...Şu sıralarda tatlıyı çok yiyorum...Bebeğimde erkek olacak inş.

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

SiRiNe

BENIM CANIMIN NEYI CEKTIGINI ANLAYAMADIM AMA ILK 5 HAFTA ACI YEDIM COK
SONRALARI HEMEN HEMEN HERSEYI CEKTI CANIM
TATLI EKSI HARIC

Aytii

benimkisi çok garip ilk başlarda tatlıdan başka bişey yemeyen ben turşudan tiskinen ben artık turşu manyağıyım ama henüz cinsiyetini bilmiyorum  :dontknow:

AyNi

ben deli gibi tatlı ve çikolata yiyorum  :hungry: :hungry: :hungry: turşuda yiyorum ama tatlıyı daha çok yiyorum ve kızım olacak...

yani 'ye ekşiyi doğur ayşeyi' bende tutmadı  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 17 Ocak , 2011, 16:34:58
ben deli gibi tatlı ve çikolata yiyorum  :hungry: :hungry: :hungry: turşuda yiyorum ama tatlıyı daha çok yiyorum ve kızım olacak...

yani 'ye ekşiyi doğur ayşeyi' bende tutmadı  :k06:

tatlıdan bende vazgeçmiş değilim hala bakalım ne olacak benimkisi  :)

asuman1981

VALA BEN İLK GÜNDEN EN ÇOK TURŞU ,ERİK LİMON TÜKETİM TATLI HİÇ YEMEDİM KIZIM OLDU YANİ BENDE TUTU 

serife26

ekşiyle tatlıyla olcak bişe değil yahu bu cinsiyet...ben ekşi yedim durdum da noldu:)erkek çıktı cinsiyetin de,genel manada aşerme yaşamadım ama canımın daha fazla çektiği birtakım gıdalar oldu mesela portakal suyu vazgeçilmezim gibi gibi gibi...