28 Mart , 2024, 17:14:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

Rabis

ben rus şekerı ısteım burdan bulamadık eşim gecen hafta moskovaya gıtdı ordan aldı
:)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

benim canım en çok kestane şekeri çekti hergün yiyordum resmen bayılıyordum ballandıra ballandıra  :k06: bir keresinde nisan gibi filandı sanırım yeşil erik daha piyasaya cıkmamıştı allahım canım nasıl ıstedı canım anneannem sabahın 7sınde kadıköydeki manavcıya gitmiş kılosu 50 liradan almış  :) bir de ben tavukcuydum etçi olmuştum oğlum oldu :) ama hamile olduğumuda oğlum olacagınıda erken doguracagımdan oglumun kılosuna kdr ruyamda gordum ve cıktı ki hamileliğimin basında görmustum bu ruyaları..cok şükür allahımaaaa  :amin:

annesini asabi yavrusu  :love9:

tubali

ben TURSYU HAMILE OLMMADAN ONCE HIÇÇ SEWMWZ WE AGZIMA KOYMAZDIMMM....
AMA HAMILE OLDUKTAN SONNRA CANIM TURSU CEKTİ HEP...
TURSU YEDIM DEWAMLI...
ŞİMDİ OGLUM VARR

SiRiNe

ben aslinda buna pek inanmiyorum asermeyle ilgisi olmuyor cinsiyetinde, ben en cok peynir yogurt urunleri yedim istedi canim, sut peynir salata meyve et makarna ve pirinc asla sevmezdim,kaymak krema kasar peyniri beyaz peniir göturuyordum valla :ehi: midem hic bulanmadi kizlarimda guyya midesi cok bulananin kizi olur derler

CeRoXiMo

İlk aylar tatlının lafını duymaya dayanamıyordum, sevmezdim önceden de ama resmen nefret ettim ilk 5 ay. Hep ekşi, sert elma, o bitince erik, ikisini de bulamıyorsam limon sıkıp içmiştim. Hiç midem bulanmadı, istifra etmedim.
Kızım ekşi sevdirdi annesine, ye ekşiyi doğur ayşeyi bende tuttu  :toothy10:

Şimdi ne bulsam saldırıyorum, hiç ayrım yok:) Hiç doymayacakmışım gibi hissediyorum:)

pamuk&şekerim

gariptir benim canım hiç öle özel bişey çekmedi çaydan tiksindm ve içemedm şimdi acısını çıkarıyorum.ama birgün yani geçen yaz bir kavun yedim tek başıma hava sıcakcanım yemek istemiyo akşam yemeği olarak yemiştm.ben hamile olmadanda ekşiyi severdm hamile oluncada yedim kız oldu ama bence de alakası yok onla.. :dontknow:
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Bu arada Burnuma Cikolata kokuyor Kizlar bende anlamadim  :dontknow: hemen nutella yedim ... maasallah yedikten beri Tosunumda iyice kipirdamaya basladii  :k06: :k06:
demek dogruymus cikolata yeyince daha cok oynarmis bebek , oyle duymustum dogru vallah  :k06:

мiŁenα.

evet tatlı bebeğin haraketlenmesini sağlıyor..

ilerki haftalarda nst ye girceğiniz zaman çikolata yemenizi tavsiye etcek doktor bebek haraketleniyor diye :k06:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

ilk 2 ay limon yedim teyzem senin oğlun olcak limon yiyosun diyodu
nekadan yedimki ikiz erkek oldu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sonra yeşil erik ve elma ekşii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DİLVİN

BENIMDE CANIM ÇOK EKŞİ ÇEKIYORDU

BELKI BILIRSNIZ ÜZÜMÜN OLMAMIŞI VAR BİZ KORUK DERIZ

AY BARDAĞIN İÇİNE ONLARI TANELER ÜZERİNEDE TUZ SERPER YERDIM BARDAK BARDAKKK

BIDE KISIR YAPARDIMM BOL ACILI VE EKŞİLİİİİİ

AĞZIMM SULANDI BAK YINEEE  :hungry: :hungry:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

serra_emine

bı soz duymuştum o aklıma geldi :D :D
ye ekşiyi dogur ayşe yi ye tatlıyı dogur hakkı yı derler ya :D tutuyomu acaba :D
neyse o bı yana da ben ılk pşmanıye aşerdım bayaa yedım..
sonra 3 aylıkken hiç unutmam bir incir yedım bir incir yedım allahım  :k06:
çok canım ıstıyordu ya
hatta taşınıyorduk tam o zaman sonra evde ugraşırken bı komşu sen kalk bıı tabak incır getırdı ama var ya çok makbule geçtı oturdum yedım eşim geldı hanı dedı
bıttı dedım :k06: :k06: :k06:
ama şimdı kızım var ve pişmanıye ve incır yemıyor :ehi: :ehi: :ehi:
sızınkıler aş erdoıgınız şeylerı yıyolarmı merak ettım şimdı
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

Yedim eksiyi tuzlu olmadi bizim ayse  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yeni yeni biskuvi cikolata yiyorum  :k06: ama oglusum olcakmiss  :k06:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 25 Ağustos , 2010, 21:09:21
ters tepti anacım
kız doktor yanlış görmüş olmasın  :k06: :k06:
benim kalbim hala kanaat getirmedi oglan olduguna  :ehi:
yok anam doktor esime bile gosterdi seyini  :ehi:

βαlκιz