28 Mart , 2024, 22:45:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: İkİz AnNeSi - 05 Mayıs , 2010, 11:14:11
eda limon yediysen oğlun olucak  :k06: :k06: :k06:
ilk canı limon aşarenin oğlu olur derler
bende öyle oldu ilk ay çok limon yedim portakal gibi
oğlun olcak dediler artık nekadar yemişsem iki oğlum oldu  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
gulsahhh zaten mevlam bana kiz vermezzz hani cok istiyomya bi kizim olsun diyeee

kesin benimki erkek dogscakkkk  bende yesil erik istiyommmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

limonu yedigimde bilmiyordum hamile oldugumu gizzz  :ehi: :ehi: :ehi:

****SeRaP-27****

ben ilk başlarda aşırı tatlı yedim çok tatlı istiyordum kusmalarım çok olduğu halde sonra sonra iş meyveye döndü ama tatlı meyveler şimdi de dondurmaaaaaaa bayılıyorum dondurmaya ama korkuyorum hasta olcamda ateşim falan çıkçak diye benim kızım olacak nasipse  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

DER!N

aşerme gibi değilde  normalde tüketmediğim kadar çok meyve tükettim bu sayılıyorsa eğer :)

kızım var

Demet_dk

benim canım karpuz istemişti genelde hep tatlı istedim
dondurma çikolata vs
bugün oğluşuma karpuz verdim eline aldı sıktı suyunu çıkardı iğrendi  :k06:

Balböceği

Benimde canim eksi olursa tuzlu istiyoir ama tatli deyince midem bulaniyorrr  :igrenc: :igrenc:

Balböceği

Banada tuzlu eksi olsun tamam zaten istahim yok asermek arada bi bindebirrr  :k06: :k06: :k06:

tatlilardan nefret ettim  :igrenc:

vadi= muge & melis

benım hıc ıstahım yoktu tatlı yıyemıyordum sadece ama ekşi falan da ıstemedım yanııı  ama kızım oldu yanı ye tatlıyı dogur hakkıyı ye ekşiyi dogur ayseyı yalanmıs  :k06:

**fatoş**

bende tuzlu ve ekşi yiyorum tatlıyı hiç yiyemiyorum ama daha belli değil cinsiyet oğluşumd ne aşerdiğimi hatırlamıyorum valla  :k06: :laughing7:

Lă_Tăhzen!

acayip limon yiyiyodum  hamılelıgımın baslarında turşular falan yazarkende agzım sulandı kızım oldu tatlıdan tıksınırdım  sonlara dogru 8.aydan sonra tatlının ustune cok vardım  ;)

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Rabis

:)

Balböceği

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 16 Temmuz , 2010, 17:33:59
acayip limon yiyiyodum  hamılelıgımın baslarında turşular falan yazarkende agzım sulandı kızım oldu tatlıdan tıksınırdım  sonlara dogru 8.aydan sonra tatlının ustune cok vardım  ;)
Hamile oldugumu bilmeden o ilk baslarda benim de cnm cok limon cekiyordu mandalina gibi soyup soyup yiyordum yaaa halada yiyorum 2 haftada 3 kilo tursu yedim boyle giderse tuz komasina gircem  :ehi: :ehi: :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Vallah kizlar bende Cok Yedim Limon  :ehi: Tuzlayip tuzlayip yedim, sonra ek$i erik,
tursu , Bir keresinde bir kucuk kavanoz tursu suyunu içmistim bir oturusta  :k06:
içim kiyilmisti  :ehi: :ehi: :ehi: sonra bide tuzlu seylere cok aserdim, veeeeee Oglum olacagini ogrendim  :binkybaby: :binkybaby: :hello2:

gülfer

turşu yiyenlerin oğlu oluyo galiba benimde canım hep turşu istiyodu hergün küçük bir şişe turşu yiyordum limonu soyup

tuzlayıp tuzlayıp yedim ve oğluşum olcak  :binkybaby: