Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: zamansiz - 09 Mart , 2010, 14:31:16
Alıntı yapılan: VADİ - 09 Mart , 2010, 11:44:08
kııız benım koca askerde  :k06: zavallım kendine hayrı yok bana mı olsun belki de bu kızlar kocalarına naz yapıyordur şunu al bunu al diye  ne dersin  :k06:

ayy kıyamam sana yaa... :y25: sen bana yap nazını gurban olduğum ben alırım sana ...:k06:
işin garibi de canım hiç enteresan bişi çekmiyor  :dontknow:  ama ben bunu hak ettim beeeennnn müstehak bana oh olsun kurban olduğum Allah ın sopası yok kii

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: VADİ - 09 Mart , 2010, 16:34:35
Alıntı yapılan: zamansiz - 09 Mart , 2010, 14:31:16
Alıntı yapılan: VADİ - 09 Mart , 2010, 11:44:08
kııız benım koca askerde  :k06: zavallım kendine hayrı yok bana mı olsun belki de bu kızlar kocalarına naz yapıyordur şunu al bunu al diye  ne dersin  :k06:

ayy kıyamam sana yaa... :y25: sen bana yap nazını gurban olduğum ben alırım sana ...:k06:
işin garibi de canım hiç enteresan bişi çekmiyor  :dontknow:  ama ben bunu hak ettim beeeennnn müstehak bana oh olsun kurban olduğum Allah ın sopası yok kii

aaa niye öle diyon kuzum , niye hak ettin?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benimde canım bişi cekmiyo cokk bekledim böle canım cok bişi isticekteee eşime işten gelirkenn aldırtıcamm dye  :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

vadi= muge & melis

hep büyük konuştum eşime dedim ki ben bi hamile olayım sana 9 ay cektircem dedim onu isterim bunu isterim dicem hiç de iş yapmıcam herşeyi sen yapçan ben yan gelip naz yapçam dedim  DANKKKKKK ANAAAAAA  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  YOKSA ASKERLİĞİ BİLEREK Mİ HAMİŞLİĞE DENK GTİRDİ BU ADAM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: zamansiz - 09 Mart , 2010, 19:28:03
azıcık oyunda oynayamıyoruz haa siboşum :k06:
bundan sonra canım azcık bişi isteseee tutturcammm bunu istiyorumm diyeeee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bu kadarı bizimde hakkımız ama dimiiii  :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Demet_dk

ben 40 hafta boyunca aşerdim  :ehi: :ehi:
ama en çok karpuz aşerdim rüyalarıma girmişti aralıkta karpuz
eşimde buldu saolsun  :k06:

Alıntı yapılan: VADİ - 09 Mart , 2010, 20:50:07
hep büyük konuştum eşime dedim ki ben bi hamile olayım sana 9 ay cektircem dedim onu isterim bunu isterim dicem hiç de iş yapmıcam herşeyi sen yapçan ben yan gelip naz yapçam dedim  DANKKKKKK ANAAAAAA  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  YOKSA ASKERLİĞİ BİLEREK Mİ HAMİŞLİĞE DENK GTİRDİ BU ADAM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

heh bende öle sanıyordum işte :ehi: olmadı anam olmadı :ehi: ama herşeye yardım ediyor hakkını yemiyim kocamın..zaten derli topludur..şimdi dahada dikkat ediyor hemde yardım ..diyom sen böle yaparsan ben 3 değil 4 değil 5 çocuk yaparım sana :ehi:

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 09 Mart , 2010, 22:07:16
Alıntı yapılan: zamansiz - 09 Mart , 2010, 19:28:03
azıcık oyunda oynayamıyoruz haa siboşum :k06:
bundan sonra canım azcık bişi isteseee tutturcammm bunu istiyorumm diyeeee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bu kadarı bizimde hakkımız ama dimiiii  :k06: :k06:

tamam siboşum yapalım :ehi:

Alıntı yapılan: Demet_dk - 10 Mart , 2010, 01:10:31
ben 40 hafta boyunca aşerdim  :ehi: :ehi:
ama en çok karpuz aşerdim rüyalarıma girmişti aralıkta karpuz
eşimde buldu saolsun  :k06:

valla tebrik ederim  demetçim seni...seni duyalımda örnek alalım :ehi:

vadi= muge & melis

yok beeee cok yardımcıdır aslında kocişim ben tembelim ona her fırsatta hamileliğin keyfini süreceğimi soyluyorum daa  :ehi:
hakkını yemiim kocişimin çarpılırım sonra  :k06:

elif35

ben daha 6-7 haftalık falandım ilk çiğköfte aşrmiştim  yemekteyizde adamın biri yaptı anam nasıl canım çekti akşam olsada eşim gelse alsa dedim işten gelince çıktık hemen almak için ama etli yasak ya yolda dua ediyom Allahım nolur etsiz olsun diye şansıma etsizmiş nasıl sevindim orda göbek atasım gelmişti eve geldim 10 parça falandı eşime 3 parça verdim sonra başka vermedim  hepsini ben yedim :ehi: :ehi:sonra 7. haftada bir bulantım başladı abooo hiç bişey yiyemedim dedim acaba adama vermedimde Allah diyo bak vermezsen bende sana yedirmem diye 5 hafta ne aşerme ne bişey hiç bişey olmadı hep limon yedim ama canım istediği için değil bulantım geçsin diye limon,mandalina,portakal yedim ekşi elma bulantımı tek onlar kesiyordu .sonra bulantım geçti ama aşerme olayım olmuyo hiç hamile kalmadan önce nasılsam şimdide aynıyım sadece öğünlerim arttı yani çok acıkıyorum ama dikkatli yiyiyorum bir keresinde sadece canım fasulye turşusunun kavurmasını çekmişti eşimin teyzesine yaptırdım 2 tabak yedim nasıl içim rahatladı onu yiyince ama  :ehi: çoğunlukla ekşi şeyler tuzlu şeyler yiyiyorum zaten ben normaldede tatlıyı pek sevmem aram yoktur halada istemiyo doktor da kıza benziyo dedi ama emin olamadı eğer kesinleşirse kız olduğu ben ye ekşiyi çıkar ayşeyi grubuna uyucam  :k06:

bende ekşi ve tuzlu sevenlerdenim..tatlıyı hatta çikolatayı çok sevmeme rağmen ağzıma attığım anda içim bayılıyor...turşuyada pek düştüm ..ama kendimi frenliyorum :ehi:

❤ հმzεlἶო ❤

benimkisi daha cok yeni ama gecen hafta yumurtali peynirli pide aserdim  :k06:
firindakiler yapmayi bilmiyorlardi bir kismini ellerimle yaptim. yedikl\tren sonra nasil rahatladimmm.
bugun aynisini tekrar yedim ama ole olmadi  ???
cok sevdigim cikolata ve puding te istemiyor canim. oglan gibi hissediyorum  ::) hayirlisi  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

ѕєν∂α¢αη

bende hep ekşi yedim. hatta limon olmayan hiç bişiyi yiyemedim. 30 haftalık oldum hala aynıyım. cinsiyet erkek :)

Uploaded with ImageShack.us

yağmur8183

Merhaba güzel anneler, toplumumuzda aşermeye göre cinsiyet tahmini çok yapılır, bende daha 7 haftalık bir anne adayı olarak nelere aşerdiğinizi ve bebeğinizin cinsiyetini merak ederek bu konuyu açtım,Ben ilk olarak çiğ köfteye aşerdim, etten tiksinir oldum,et yiyemiyorum, sadece sebze yiyebiliyorum et denince midem kötü oluyor ve tuzlu şeyler yiyebiliyorum,normaldede zaten tatlıyı pek seven bir insan değilim..

Siz nelere aşerdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu??

{safişim}

canım benim benim hiç canım bişey istemedi halada öyle ama ben hamilelerin içine ne doğuyosa bebeğini cinsiyeti o oluyo ben buna çok inanıyorum  :opucuk: