28 Mart , 2024, 20:14:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

yildiz168

Alıntı yapılan: havuç - 05 Mart , 2010, 20:35:53
yıldızcım drun aradımı
aradı canım , ultrosonda görmüştük içinde sıvı olduğunu dedi. Bu sıvının geleceğinide sölemiştim korkacak bişi yok bence rahat ol , zaten salı günü görüşücez dedi. Bu doktoru da relax , pipirikli değil , cool diye beğenmiştim ama fazlamı cool ne  :toothy10: :toothy10:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: VADİ - 05 Mart , 2010, 23:13:14
Alıntı yapılan: havuç - 05 Mart , 2010, 19:44:27
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kafa kokusuuuu   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kız öznur Allah iyiliğini versin  :laughing7:
öznur değilim  ben müge  :D ewet kafa kokusu yağlı kafalara yaklaşamıyordum  :igrenc:

hayır öznursun sen yaa  ::)
mügemisin yoksa   :suclu: :suclu:
kusura bakma öznur ay pardon müge  :laughing7:
ewt canm bende hiç sevmem o kokuyu  ;D

Uploaded with ImageShack.us

haydibebeğim

ben de hiç aşermedim,sadece arada mide bulantılarım oldu hafif,daha cinsiyetimiz belli diil ama :)

Lă_Tăhzen!

ben hamileligim baslarında deli gibi limon ve tursu suyu iciyodum kızım olacak insallah suanda da eksi den tiksindim tatlı yıyorum

ponçik

ilk aylarda içim çok yanıyordu hep gazoz içiyordum , ekşi elma çok yedim ,
o yüzden yeşil gözlü bi kızım oldu  :ehi:  :ehi:
ye ekşiyi çıkar ayşeyi misali  :laughing7:

KybeLe

dünden beri yedigim elmanın hesabı yok  :k06: böyle yesil elmalar varya hafif eksi ve sert  :ehi: noluyor bana bilmiyorum  :toothy10:
Oğluşuuumm :)

ponçik

KybeLe

bakalım benim kız mı olacak erkek mi  :k06: renkli gözlü olsun diye sürekli güzel gözlü bebek resimlerine bakıp duruyorum  :k06:
allah hayırlı ve saglıklısını versin en bası o ama böyle takıntılarım var  :ehi:
Oğluşuuumm :)

мiŁenα.

ben dogurcam hala ıstekelrım bıtmedı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gecen canım vısne ve seftalı ıstedı ama yokk hıc bıryerde bulamadım..ve bende meyvelı sakız ve ıcınde vısne ve seftalı araoması olan seyelr aldım meyve suyu falan ..onalrla gdıerdım :ehi: :ehi:

esıme dıyorum bır cıksınlar kasa kasa ıstıyorum :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben hamıleyken canım hep eksı seyler ıstıyodu portakal mandılına falan bazende cıkolata ıstıyodu bebısım kız oldu :love9: :love9:

vadi= muge & melis

ben 6. aydayım hiç canım bişey istemedi belki de psikolojiktir  :dontknow: hani siz kasa kasa şundan yedim bidon bidon turşu yedim diyorsunuz ya benim hiç öyle olmuyor  :dontknow: normalde nasılsam şimdi de öyleyim  ???

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: VADİ - 08 Mart , 2010, 20:37:14
ben 6. aydayım hiç canım bişey istemedi belki de psikolojiktir  :dontknow: hani siz kasa kasa şundan yedim bidon bidon turşu yedim diyorsunuz ya benim hiç öyle olmuyor  :dontknow: normalde nasılsam şimdi de öyleyim  ???

heh aferim bize :ehi: bende seninle aynı haltım..kocalarımıza hiç birşey yaptıramıycaz anam :ehi:

vadi= muge & melis

kııız benım koca askerde  :k06: zavallım kendine hayrı yok bana mı olsun belki de bu kızlar kocalarına naz yapıyordur şunu al bunu al diye  ne dersin  :k06:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: VADİ - 09 Mart , 2010, 11:44:08
kııız benım koca askerde  :k06: zavallım kendine hayrı yok bana mı olsun belki de bu kızlar kocalarına naz yapıyordur şunu al bunu al diye  ne dersin  :k06:

ayy kıyamam sana yaa... :y25: sen bana yap nazını gurban olduğum ben alırım sana ...:k06:

βαlκιz

benim canım yeşil erik çekmiştiii
manavlardada yoktu olanda tatlıydı
ben ekşi istiyordum
sonra komşunun bahçesinde yeşil ekşi erik ağacı oldugunu duydum
hemen eşimle gittik kadına söyledik
eşim çıktı agaca topladı valla
yediğimde 2 tane erik  :ehi: :ehi: :ehi:

eşimi gece yarısı bişey almaya yollamadım ama agaca çıkartttım  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: