28 Mart , 2024, 15:45:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

KybeLe

Oğluşuuumm :)

gökkusağı

benim arkadaşım tam bi sigara tiryakiisydi hamile kaldı içme die çok kızıodum ben ona içmeye dvm etti daha sonra kendiliğinden tiksindi sigaradan.allahın sopası yok diorum bazen adı bile geçince midesi bulanıo şimdi.
bide kocasından tiksinenler oluomuş onu yeni duydum eşinin kokusundan rahatsız oluolarmış  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

KONYALI

EVET KADRİYECİM, KOCASINDAN,YATAK ODASININ KOKUSUNDAN,SUDAN DAHA NELER NELER VAR...

yildiz168

benim üst komşum kocasının kokusundan yatak odasının kokusundan acayip iğreniyormuş, kocasın aarkası dönük  burnunu tutarak uyuyormuş  :laughing7: Allah kimseye bu türlüsünü vermesin bence adamla hergün birliktesin yapacak hiç bişi yok. Bir yiyecekten , kokusundan tiksinsen eve sokmazsın ama kocanı ne yapabilirsin  :ehi:

vadi= muge & melis

ben de başlarda herkesin kafasının kokusunu alırdım kimseye yaklaşamazdım sonraları kendi kafamın kokusunu da almaya başladım yanı kendi kafamdan iğrendim   :k06: ama geçti çok şükür. yanımda 5-6 kişi otursun hepsinin kafasının kokusundan tanırdım  :toothy10:

βαlκιz

ben evden tiksinmiştim herşey kokuyodu bana
bütün halılar halıfilexler herşey yıkamaya gitmişti
yine olmadı bana kokuyo gibi geliyodu ev
şişe şişe kolanya döküyodum etrafa halılara parfüm sıkıyodum
:k06: :k06: :k06:
çok kötü bi durum valla
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

yildiz168

Allah iyiliğini versin, demekki birinin kafası yağlı fln olsa bütün gün yemek yiyemeyeceksin  :toothy10:böle gülüyorumda bakalım ben nelerden tiksinicem , kocamdan tiksinmeyeyimde  :ehi:

gökkusağı

bencede en önemlisi koca.benimki bide alıngandır senden tiksiniom desem küser bi daha konuşmaz benle valla  :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

н∂vv∂ ツ

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kafa kokusuuuu   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kız öznur Allah iyiliğini versin  :laughing7:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

hahahaha kizlar ne deyim selmay beni cok guldurdun yaaa  :k06: :k06: :k06: :k06:

bende ilk basta esimden tiksinmistin o nasil oluyor derseniz brgun yatiyom ben buda amctan geldi
les gibi kokuyor kokuyor ama tras losyonuymusss allahim sabaha kadar yatamadim kokudannnn

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

н∂vv∂ ツ

benimde eşimin işten gelince sakalları kokuo

hafif sakalları varr

git git yaklaşma diom gülüo inadına yaklaşıo  :k06:

yildiz168

bende herhangi bir kokuya hassasiyet oluşmadı :laughing7:hatta bugün yemek yaparken soğan kokusu midemimi bulandırıyo acaba diye kendimi zorladım ama yok yani kokuyla ilgili bir gelişme yok henüzz :laughing7:

н∂vv∂ ツ

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: havuç - 05 Mart , 2010, 19:44:27
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kafa kokusuuuu   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kız öznur Allah iyiliğini versin  :laughing7:
öznur değilim  ben müge  :D ewet kafa kokusu yağlı kafalara yaklaşamıyordum  :igrenc: