29 Mart , 2024, 01:35:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nelere Aşerdiniz Bebeğinizin Cinisyeti Ne Oldu?

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 06 Eylül , 2009, 17:32:09

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ya benımde aklıma karpuz geldı ama bulamadım :y25: :y25: :y25:

olmadık zamanda olmadık seyler gelıyor :'(

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

vadi= muge & melis

AYŞE AKLINA GELDİYSE MUTLAKA YE BEBEEM BULAMADIYSAN KARPUZLU SAKIZ VE YA KARPUZLU SODA FALAN İÇ AMA MUTLAKA

мiŁenα.

haklısın esıme derım alır karpuzlu sıkı seker alsın bana :k06:

ѕєν∂α¢αη

ben en baştan bu yana limon limon limon. en sevdiğim kadayıfı koy önüme kafamı çeviriyorum şimdi.
sonuç: erkek :)

Uploaded with ImageShack.us

vadi= muge & melis

hAyret ye ekşiyi doğur ayşe yi sana uymamış  :k06:

ben de et et et et :k06:

мiŁenα.

aaa bende gebelıgımın ılk bası cok et yedımkofte falan halada yııyorum ama dr b12 eksık dedı et ye dedı anlammadım :ehi: :ehi: :ehi:

mygulec

ben ilk zamanlar limon yiyodum.ama şuan canım pek bişey istemio.aşerme yok.ama kızım olacak. :hello2:

βαlκιz

ben ilk 2 ay acyip limon yiyodum canım çekiyodu teyzem senin oğlun olcak limon yiyosun dedi..
oğlum olduuu  :muzz: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

vadi= muge & melis

can yine cannnn

bende ekşiden nefret ediyorum canım hep tatlıyı çekiyor ama bulantılar bırakmıyoki onuda yiyeyim bebeğimin cinsiyeti henüz belli değil ama oğlumda herşeyi yerdim buna göre ne oluyor siz hesaplayın :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

мiŁenα.

н∂vv∂ ツ

ya benimde canım çok alakasız bişey istedi

ciğer  :ehi: :ehi:

sanki yemezsem ölecem

2 gündür nasıl canım istiyo

eşim bugun alacak ve kendi pişircek

çünkü ben elimi sürersem çocuğun biyerinde iz oluomuş

acaba yersemde olurmuu iz  :-ooo :-ooo

Uploaded with ImageShack.us

KybeLe

benim de basladi sanki as ermelerim  :ehi: hamis oldugumu bilmeden bi gece esimden dürüm istemiştim ay nasıl yemiştim onu gecenin bi yarısı  :k06: meğer hamileymişimmm  :D sonra reklamlar da dondurma gördüm onu istedim yedim bi güzellll  :toothy10: gecen gece de canım meyveli pasta istedi ama bulamamıs esim cikolatalı almıs yiyemedim  :k06:
kız sus ciger deme canım ceker bak benim de sonraa  :k06: cekti gibi bile sanki ay töbe ya olacam bi 100kilo herhalde allahtan istahsızlık var  :k06:
Oğluşuuumm :)

ZyNp

havuc canım ne cabuk başladın kısss aşermeye ye ye bısey olmaz bende arada yıyorum hele hamıle kalmadan once kanım olsun dıye cok yemiştim