27 Nisan , 2024, 12:04:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşleriniz bebeğinizle ilgileniyormu?

Başlatan elen, 05 Eylül , 2009, 00:10:00

« önceki - sonraki »

Demet_dk

benim eşimde ilgileniyo
sesi güzeldir kucağına alır şarkı söyler   :occasion5:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ayşgl

SAĞOLSUN EŞİM OLDUKÇA İLGİLİDİR NE KADAR YORGUN GELİRSE GELSİN FEDAKARDIR YENİ DOĞUM YAPTIĞIM İÇİN OĞLUMUN DAHA ÇOK İLGİYE HİTİYACI VAR BABASIDA ONA YOĞUNLAŞIYOR AMA OĞLUŞ UYUYUNCA BAŞLIYOR KIZIYLA MUHABBETE BENDE KENDİME VAKİT AYIRIYORUM BÖYLELİKLE

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

benim eşim kızıma çok düşkündür Allah raZI OLSUN  alt alma işlemi hariç herşeyiyle ilğileniyo  :opucuk: :opucuk:

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

Benim eşim den Allah razı olsun abartı gibi gözükmesin ev işindede oğlumuzun bakımındada payı çok yüksek :love3:

Elim ayağım benim eşim tek yardımcım...Allah razı olsun :amin: :opucuk: :love3: :love9: :love7: :flowers:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

AYNEN BENIMKIDE İLĞİLİDİR SAOLSUN GECELERI FALAN BENIMLE BIRLIKTE AYAKTA KALIR EMZIRMYE UYANDIDIGIMDA BENDEN ÖNCE KALKAR HEMEN ALIR KIZIMI BANA VERİR ALT AÇMA HARIC HERSEYIYLE ILGILENIR ALT ACMAYIDA ÖGRETICEM YAKINDA TAM DESTEK HEP DESTEK  :suclu:

pamuk&şekerim

benim doğumum acil sezaryen olduğu için yanımda birisi yoktu ve bana bebişimize eşim baktı garibim bebeğin ilk bezini değiştirmeye çalıştı bezi ters bağlamış bebek rezil oldu ben yataktan kıpırdayamıyorum Allahım ne gündü.eşim sağolsun kızımızla ilgilenir banyosunu yaptırır bana mola verdirir gün içinde sen uyu ben bakarım der.çok güzel gaz çıkarır eşim ben emzirirm o gazı çıkarır kısacası yardım etmek zorundalar çünkü sizi bilmem ama benim biyerden sonra pilim bitiyo heleki öle zamanlarda yardımcı olması güzel bence :love3:
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

ertl

eşiminde yardımı çok olur bana

hem çocukların bakımında hem de ev işinde

o  olmasa ben ne  yapardım acaba

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gülay t.

Maşallah hepinizin eşine :nazar: Ben ancak mutfaktan odadaki sesleri duyup da avazım çıktığı kadar bağırınca eşim kızımı kucağına alır. :k06: Ben bağırmasam uzaktan mama sandalyesinde oturan kızıma sadece '' Betüül ne var kızım'' diye seslenir. Daha önemli işleri var çünkü Facebookta uyun oynamak gibi :) Eğer ilgileniyorsa hakkını verir ama başka şeyle ilgileniyorsa  ben yap demeden yapmak aklına gelmez. Yine de iyi ki varlar tabi Allah başımızdan eksik etmesin.