kızlar .......rabbime şükürler olsun........bende hamileyim.......

Başlatan KADRİŞ, 01 Eylül , 2009, 19:06:25

« önceki - sonraki »

KADRİŞ

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 10 Eylül , 2009, 11:34:51
kadrişim selam canım nasılsın tatlım akşam işim vardı biliyosun fazla sohbet edemedik canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: gelinimede iyi bak ha :k06: :k06: :k06::opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
iyiyim canım...çok yorgunum oğlumun kayıt işleriyle uğraştım...sen nasılsın tatlım...gelininin  keyfi iyi sen asıl damadıma iyi bak...kaynanası yesin onu..... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

mavibalon

Canım tebrik ederim. İnternetim kesikti daha yeni görebildim hamiş haberini.
Kucağına sağlıkla alırsın inşallah. Ben de 31 Temmuzda öğrendim hamile olduğumu.
Allah nasip ederse teyzesi 12.haftanın içindeyiz. Nasipse 1 ay arayla doğum yapacağız.

KADRİŞ

Alıntı yapılan: mavibalon - 19 Eylül , 2009, 18:39:53
Kucağına sağlıkla alırsın inşallah. Ben de 31 Temmuzda öğrendim hamile olduğumu.
Allah nasip ederse teyzesi 12.haftanın içindeyiz. Nasipse 1 ay arayla doğum yapacağız.

teşekkürler  canım.....amin....  seninde gözün aydın hayırlı olsun canım......evet sen benden 1 ay kıdemlisin...teyzesi bizde bu gün  9 haftalık olduk.....canım bende neredeyse 1 aydır ilk defa pc başındayım..... halim hiçç yoktu.bu gün daha iyiyim şükürler olsun... :opucuk: :opucuk: :opucuk:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 10 Eylül , 2009, 17:05:11
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 10 Eylül , 2009, 11:34:51
kadrişim selam canım nasılsın tatlım akşam işim vardı biliyosun fazla sohbet edemedik canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: gelinimede iyi bak ha :k06: :k06: :k06::opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
iyiyim canım...çok yorgunum oğlumun kayıt işleriyle uğraştım...sen nasılsın tatlım...gelininin  keyfi iyi sen asıl damadıma iyi bak...kaynanası yesin onu..... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
oda seni yer kaynanası :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bende iyiyim işte canım kendine dikkat et canım  :opucuk:
can dediklerim....

denizkızı123

tebrikler alah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.allah bizede nasip etsin inşallaaaaaaaaaaaahhhhhh

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

kadrişcim canım iyi olmana sevindim bende kaç gündür aklımdasın merak ettim baya hasatamı acaba diye düşünmüştüm öle sayılırmışsın ama şimdi iysin ya oan bakamak lazım :opucuk: bebişimize ve kendine çokkkkk dikkat et :opucuk: biri sana biri meleğimize

KADRİŞ

Alıntı yapılan: denizkızı123 - 30 Eylül , 2009, 22:54:22
tebrikler alah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.allah bizede nasip etsin inşallaaaaaaaaaaaahhhhhh
AMİN CANIM...İNŞALLAH.... :amin:

KADRİŞ

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 30 Eylül , 2009, 23:08:40
kadrişcim canım iyi olmana sevindim bende kaç gündür aklımdasın merak ettim baya hasatamı acaba diye düşünmüştüm öle sayılırmışsın ama şimdi iysin ya oan bakamak lazım :opucuk: bebişimize ve kendine çokkkkk dikkat et :opucuk: biri sana biri meleğimize
[/quo EVET CANIM SAĞOL.ŞİMDİ DAHA İYİYİM...BEN SENİ TATLUMMMMMM......... :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavibalon

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 30 Eylül , 2009, 20:14:24

teşekkürler  canım.....amin....  seninde gözün aydın hayırlı olsun canım......evet sen benden 1 ay kıdemlisin...teyzesi bizde bu gün  9 haftalık olduk.....canım bende neredeyse 1 aydır ilk defa pc başındayım..... halim hiçç yoktu.bu gün daha iyiyim şükürler olsun... :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Teyzesi biz de birazcık önden gidiyoruz. Bugün 13+5 olduk. İkili testimiz temiz çıktı çok şükür.
17 Ekimde çağırdı dr amcamız. Meleğimi görmeye gidicem inşallah.

akideciknane

Alıntı yapılan: mavibalon - 03 Ekim , 2009, 16:15:50
Alıntı yapılan: KADRİŞ - 30 Eylül , 2009, 20:14:24

Teyzesi biz de birazcık önden gidiyoruz. Bugün 13+5 olduk. İkili testimiz temiz çıktı çok şükür.
17 Ekimde çağırdı dr amcamız. Meleğimi görmeye gidicem inşallah.
kızlar benim adetime 1o gün var ve acaip şeyler oluyor midem bulanıyor kasığım özellikle sağ korkunç ağrıyor ve birde bugece göğsümde damarlarım 3-4 çizgi şeklinde mavi yol yol hamilemiyim acaba

ceylin eslem

canım inşalah hamilesindir.ama adetine daha çokkkk var.bu kadar erken başlamaz belirtiler diye düşünüyorum.psikolojik olabilirmi acaba?belkide hamilesindir.adetin hele bi geçsin test yaparsın o zaman.kendini çok kaptırma hüsran yaşarsan çok üzülürsün