HURMANIN FAYDALARI

Başlatan Ebruli, 31 Ağustos , 2009, 19:09:57

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

ırmakcım hamilelikte kuru doğumdan sonrada taze hurma varya hani bizim oralarda olur çikolatalı hurma derler ondan ye bacım felaket süt yapıyo birde bulgur pilavı canım
benim mertte bir dönem sütüm azalmıştı kasa kasa yemiştim (anam ben mihrapı sarışını geçmişim :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:)
bizede eşimin patronu demişti onnunda eşi emzirirken hurmayı yiyerek bebeğine süt yapmıştı
can dediklerim....

..BahaR●●

hurmayıı çok severimmm  :hungry:

ırmak184

aklımda bulunsun canım  :icon_thumright:  :icon_thumright:
kurusunada bayılırım çikoltalısıada bizim bahcede hurma agacı var toplarken bile resmim var nasıl güzel oluyor ayy canım çekti  :hungry:  :hungry:
heee birde mihraba gülüyorsun zamanında götürmüssün sende meyveleri  :toothy10:  :toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ırmak184 - 02 Eylül , 2009, 12:04:14
aklımda bulunsun canım  :icon_thumright:  :icon_thumright:
kurusunada bayılırım çikoltalısıada bizim bahcede hurma agacı var toplarken bile resmim var nasıl güzel oluyor ayy canım çekti  :hungry:  :hungry:
heee birde mihraba gülüyorsun zamanında götürmüssün sende meyveleri  :toothy10:  :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: he doğru ama ben tatlı arkadaşım gibi bir kasayı bir günde yemedim yani
can dediklerim....

ırmak184