28 Nisan , 2024, 00:11:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2008 Yeni yıl çekilişi

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 27 Eylül , 2007, 17:56:47

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

ARKADAŞLAR ÇEKİLİŞ YAPILACAK DİMİ, ADALET TAM ANLAYAMADIM HERKEZ HEDİYE ALACAĞI KİŞİYE ÖZEL MSJ ATSIN DEMİŞSİN YA KENDİMİZ FALANMI BELİRLİYCEZ YOKSA  :icon_scratch:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

adalet

kizlar diyer forumda boyle yapilmisti
biri kura cekmisti sonra herkes adresini ona gondermisti oda diyer arkadaslara gondermisti ve supriz olmustu kim kime ciktiysa bilmediler hediyelerini alana kadar  :icon_scratch:

bizde razi cocuklara ismine goru yapti almis naza naz alpere alper emire emir erdeme  :k06:
sonra bir birimize adreslerimizi verdik ozelden bu kadar
ama kura cekilsin zaten cok kisi var vede supriz olsun  :occasion5: :occasion14:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: g10c@ - 03 Ekim , 2007, 10:01:56
PEKİ KİMİN KİME HEDİYE ALACAĞI KONUSUNDA NASIL BİR YOL İZLİYİCİİİİİİİZ KIZLAR  :icon_scratch:

bunun için çekiliş yapıcaz ama  daha beklesek fiyorum, belki henüz görmemiş ve katılmak isteyen kişiler olabilir   ::)

ARMAĞAN

BENCEDE BEKLEYELİM. KALABALIK OLURSAK TADI ÇIKAR EN AZINDAN. DUR BEN Bİ ZUZUYADA SÖLİM. GÖRMEDİ GALİBA BURAYI HENÜZ.

nagihan

bence 20 aralığa kadar bekleyelim.

Almiş'inAnniş'i

doğum yapacak arkadaşlar da katılabilir öyle değil mi?  :icon_thumright:

ARMAĞAN

BENCEDE KATILSINLAR REMZİYECİM. BİZDE ONLARIN DOĞACAK BEBEKLERİNE ALIRIZ. NE FARKEDER.

ARMAĞAN

VE HATTA HENÜZ HAMİLE OLMAYANLARDA KATILABİLMELİ BENCE. ORTAK RENK BİŞEY ALIRSAK CİNSİYETİ NE OLURSA OLSUN GİYDİREBİLİRLER.  :icon_thumright: :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

yok armağancım o kadar da değil, ona doğmamış çocuğa don biçmek denir  :toothy10:

ARMAĞAN

İYİDE BİZ BURDA KARŞILIKLI PASLAŞIRKEN ONLAR ORDA MAHRUMMU KALSIN. BELKİ KENDİLERİDE KATILMAK İSTER.

Almiş'inAnniş'i

ya armağancım hediye anneler alınıyo olsa hadi anne adaylarını da katalım ama bebeklere alınıyo  :aferin:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

BENCEDE ANNE ADAYLARI VE ANNELERE OLMALI, ÇOCUK DÜŞÜNMEYENLER OLUR, BEKARLAR OLUR REMZİYEYE KATILIYORUM BU KONUDA ;)

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

selin ben öyle bişi demedim  :honk:
ay ortalık karıştı  :cildir: bırakın en başa döndük böyle olmayacak  :director:

ARMAĞAN

SELİNCİM ÇOCUK DÜŞÜNMEYENİN YADA BEKAR OLANIN BU FORUMDA İŞİ NE. :dontknow: :dontknow:
NEYSE YAA İSTEYEN KATILSIN .

duru boncuk

çekilişi kim yapacak peki nasıl öğrenicez kime alacağımızı  :icon_scratch:hem ayrı şehirde olanlar çıkarsa ne olacak hadi çözün şu işde hediyeleşelim :occasion5: :hello2: