2008 Yeni yıl çekilişi

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 27 Eylül , 2007, 17:56:47

« önceki - sonraki »

nagihan

Alıntı yapılan: adalet - 02 Ekim , 2007, 22:48:31
kizlar razinin bana gonderdigi ozel msj duriyor bakin 25  :k06:

hepimizin ortak kararı olarak; hediye fiyat sınırlaması 25 ytl/10 puond olarak belirlenmiş ve ay sonuna kadar bu işlerin tamamlanmasına karar verilmiştir. arkadaşlar lütfen mesajı okuduğktan hemen sonra size hediye alacak kişiye özel mesaj atarak tam adınızı, adresinizi ve telefon numaranızı bildiriniz. tekrar tekrar sordurma gereği duyurmayınız. teşekkürler... 

ben balık hafızalıyım ayol

burcu-emir

Alıntı yapılan: remziye - 02 Ekim , 2007, 22:55:02
tamam o halde taban fiyat  12,50 ytl/5 pound   tavan fiyat da 25 ytl/10 pound olsun?

ne dersiniz?  :icon_scratch:
benim için uygundur  :icon_thumright:

adalet

benim icinde uygundur  :icon_thumright:

meltenmcim 10 sene cok deyilmi hayirlisi olsun ama daha erken olsun  :k06:

qwerty

kimbilir aslında önümdeki 7 senelik kalkınma planımın içinde bir bebek yapmak var ama önce hazır olmak lazım bebek çok büyük bir sorumluluk bir yandan iş kariyer bir yandan bebek bakalım nasıl olacak?

nagihan

meltem ne kadarlık evlisin?

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: qwerty - 02 Ekim , 2007, 23:05:50
kimbilir aslında önümdeki 7 senelik kalkınma planımın içinde bir bebek yapmak var ama önce hazır olmak lazım bebek çok büyük bir sorumluluk bir yandan iş kariyer bir yandan bebek bakalım nasıl olacak?
meltem sen onu beklersen çocuk yapamazsın hayatım  :aferin:

burcu-emir

meltemcim,nil karaibrahimgil ne demiş "çocuk da yaparım kariyerde"  :ehi:

jbdun

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: burcu-rain - 02 Ekim , 2007, 23:10:40
O DEDİĞİN FİLMLERDE OLUYO HAYATIM  :aferin:

Almiş'inAnniş'i

yine sayfayı kaynatıyorsunuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzz  :director:
meltemcim sen bizim sayfaya gel, muhabbetin kralı orda yapılıyo hayatım  :aferin:

qwerty

doğru söylüyorsunuz kızlar işte burada kendimi alıştırıyorum sizin aranızda anneliğe ama kuzenimden biliyorum bebek gelince tüm dünya duruyor.kızcağız onu bırakıp ne yemek ne bulaşık ne ev temizliği varsa yoksa ömer.Zaten ömerde durduğu yerde durmuyor.yatağa koyduğumuz anda ağlamaya başlıo sürekli yanında olalım onunla ilgilenelim zor valla kızlar önce Allah size sabır ve kolaylık versin benim bebeğim olduğunda da bana sabır ve kolaylık versin.Adaletcim Ademe söyle öyle konuşmakla olmuyor evin tüm yükünü kadınlar çekiyor valla şükretsin bak iki tane altın gibi evlat vermişsin ona  :nazar: hemde genceciksin iki tane evladın var bu güzel birşey. ama herkesin koşulları aynı olmuyor.Allah bir yüzümüze gülerde kendimizi güvende hissedersek bizde istiyoruz bir tane yapmak

qwerty

Alıntı yapılan: nagihan - 02 Ekim , 2007, 23:07:14
meltem ne kadarlık evlisin?
eşimle 5 senedir görüşüyoruz 1 yıldır evliyiz cnm

qwerty

Alıntı yapılan: remziye - 02 Ekim , 2007, 23:21:23
yine sayfayı kaynatıyorsunuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzz  :director:
meltemcim sen bizim sayfaya gel, muhabbetin kralı orda yapılıyo hayatım  :aferin:
şimdi geliyorum remziye

ponçik

PEKİ KİMİN KİME HEDİYE ALACAĞI KONUSUNDA NASIL BİR YOL İZLİYİCİİİİİİİZ KIZLAR  :icon_scratch:

Alıntı yapılan: burcu-rain - 02 Ekim , 2007, 23:10:40

ARKİDEŞLEEEER ÜZGÜNÜM AMA BEN BU ŞARKIYI ÇOK SEVMEME RAĞMEN ARTIK BU SÖZE KATILMADIĞIMI ANLAMIŞ BULUNMAKTAYIM
ÇOCUK YAPINCA KARİYER OLMUYOR, KARİYER YAPACAKSAN ÇOCUKLA ANCA PAZAR GÜNÜ (O DA ÇAMAŞIR-ÜTÜ-YEMEK VS.VS. İŞLERİNDEN) VAKİT BULURSAN ZAMAN AYIRIYORSUN
AHANDA ŞEKİL 1A DA GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE = BEN  :k02:
KARİYERDEN VAZGEÇTİM OTURUP MASA BAŞINDA KALDIĞIM YERDEN DEVAM  :violent1:  :BangHead:  :ehi:  :toothy10:
ÇOCUĞUM HERŞEYDEN DAHA ÖNCE GELİYOR  :love3:

ARMAĞAN