2008 Yeni yıl çekilişi

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 27 Eylül , 2007, 17:56:47

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

KUSURA BAKMA CERENAY MELTEM DİYE YAZMIŞIM ASLI DİYCEKTİM ASLI.  :toothy10: :toothy10: GALİBA ORUÇ VURDU.

**sevim**

kizlar ben de katilabilir miyim cekilise??? :)
gerci uzaktayiz diye biraz cekiniyorum.insallah postada bi sorun cikmaz. :amin:

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 02 Ekim , 2007, 02:25:25
biraz abarttım galiba :k06:
yanlışı yapmış olabilirim arkadaşlar, bir gözüm kapalı olarak hazırladım,inatettim hazırlayacam diye ama uyku başa vurdu artık :k06: :k06:

kanka liste super olmus ellerine saglik  :icon_thumright: :hieyt:

sevimide ekle tamam olsun  :k06:

nagihan

aslıhan liste süper olmuş. eline sağlık hayatım.

sevda

Kızlar sizden korkulur valla  :aferin: süpersiniz hemen ne çabukta yaptınız organizasyonu  ;) bu fiyat aralığınıda razicim sen başlattın sen belirle birde bebeklerimize yoksa annelerinemi alalım kızlar hangisi olucak yada her ikisinemi bunuda belirledinmi razicim... ???

estim

kızlar beni unutmayın, bende varım  :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: sevda - 02 Ekim , 2007, 17:10:14
Kızlar sizden korkulur valla  :aferin: süpersiniz hemen ne çabukta yaptınız organizasyonu  ;) bu fiyat aralığınıda razicim sen başlattın sen belirle birde bebeklerimize yoksa annelerinemi alalım kızlar hangisi olucak yada her ikisinemi bunuda belirledinmi razicim... ???
bebişlere hediye alınacak  :love9: vall sevdacım fiyat aralığı kararı ortak tavsiyelerle alınacak. sonuçta kimseyi zorlamaya gerek yok, yarım elma gönül alma, anlarsın ya  :icon_thumright:
taban fiyat 10 ytl olsun, zaten o fiyatın altına da bişi satılmıyo bildiğim kadarıyla  :dontknow:
arkadaşlar geçen sefer taban fiyatı 20 mi 25 mi yapmıştık hatırlayamıyorum  :director:

sevim, selin ve esin katılımınız için teşekkürler  :hello2:  :opucuk:

burcu-emir

bahar çiçeklerindeki çekilişte  fiyat olarak 20 milyon belirlemiştik diye hatırlıyorum canım

adalet

25 diye biliyorum 20.25 arasi olsun  :icon_thumright:

nagihan

bende 20 ytl diye hatırlıyorum bir önceki çekilişte.

adalet

kizlar razinin bana gonderdigi ozel msj duriyor bakin 25  :k06:

hepimizin ortak kararı olarak; hediye fiyat sınırlaması 25 ytl/10 puond olarak belirlenmiş ve ay sonuna kadar bu işlerin tamamlanmasına karar verilmiştir. arkadaşlar lütfen mesajı okuduğktan hemen sonra size hediye alacak kişiye özel mesaj atarak tam adınızı, adresinizi ve telefon numaranızı bildiriniz. tekrar tekrar sordurma gereği duyurmayınız. teşekkürler... 

burcu-emir

vay cevat kelle gibisin valla adalet  :k06:

adalet

Alıntı yapılan: burcu-rain - 02 Ekim , 2007, 22:52:44
vay cevat kelle gibisin valla adalet  :k06:

huyum kurusun oyleyimdir  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

tamam o halde taban fiyat  12,50 ytl/5 pound  tavan fiyat da 25 ytl/10 pound olsun?

ne dersiniz?  :icon_scratch:

qwerty

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 02 Ekim , 2007, 10:38:41
MELTEMCİM 13 KİŞİ OLACAZ. 3 Ü İKİ KERE YAZMIŞSIN.  :ehi: :ehi:
Allah mı söyletti ne henüz bebeğim yok ama önümüzdeki on sene içinde çekilişte bende varım :k06: