2008 Yeni yıl çekilişi

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 27 Eylül , 2007, 17:56:47

« önceki - sonraki »

nagihan

Alıntı yapılan: chaosgirl-buse - 28 Eylül , 2007, 18:03:07
Alıntı yapılan: sibell (GÖKHAN) - 28 Eylül , 2007, 11:09:48
Alıntı yapılan: chaosgirl-buse - 28 Eylül , 2007, 05:33:17
arkadaslar ne kadar sanslisiniz ben hemserim kisminda buradan kimseye rastlayamadim bile. bende aranizda olmayi cok isterdim subat yada mart gibi turkiye planim var.insallah ben gelincede bir organizasyon duzenleriz. ayrica fikrin cok guzel remziye umarim katilimci olur herkes..
Busecim üzülme sende istersen katılabilirsin a bu arada kızlar bende varım çekilişte.hemşo nağiş haklısın sadece kocaeli buluşması bir kere oldu sen şu başbakan kocanla görüşecende daha bize geleceksiniz kız randevu alamıyorsan ahmetten ben alayım bari.
buse tr neresine gelecen ?
sen istanbula geldiğinde bir istanbul buluşması yaparız. senide tanımış oluruz buse. ne dersin?

istanbula gelicem canim..

-Butterfly-

hayatim ben gelince 2 ye bolunecegim hem esimin sulalesi hem benim sulalem  istanbulun her yeri :))avrupa asya hatta sizin orasi gebze :)) bircok yer saymakla bitmez...

nagihan

Alıntı yapılan: chaosgirl-buse - 28 Eylül , 2007, 19:11:45
hayatim ben gelince 2 ye bolunecegim hem esimin sulalesi hem benim sulalem  istanbulun her yeri :))avrupa asya hatta sizin orasi gebze :)) bircok yer saymakla bitmez...
ne güzel işte. buluşmak daha kolay olur  :k06:

ღ°cerenay.♥.

yaw dünür , bizim sayfada linkini vermiştin buranın , ben ogün bakamamıştım , bugün bakayım dedim burayı bulana kadar canım çıktı yaaaa :sad1:
tam buldum dedim okuyunca" acaba yanlış yeremi geldim , burası buluşma sayfasımı yoksa" didim yaniii :tongue3:

ben çekilişe katılırım, forum genelinde olmasıda güzel olmuş,kaynaşırız....
keşke bayram çekilişi olsaydı ama , ben daha çok seviyorum bayramlarımızı...

nagihan

30 Eylül , 2007, 09:33:46 #19 Son düzenlenme: 30 Eylül , 2007, 10:31:49 nagihan
Alıntı yapılan: cerenay - 30 Eylül , 2007, 02:04:54
yaw dünür , bizim sayfada linkini vermiştin buranın , ben ogün bakamamıştım , bugün bakayım dedim burayı bulana kadar canım çıktı yaaaa :sad1:
tam buldum dedim okuyunca" acaba yanlış yeremi geldim , burası buluşma sayfasımı yoksa" didim yaniii :tongue3:

ben çekilişe katılırım, forum genelinde olmasıda güzel olmuş,kaynaşırız....
keşke bayram çekilişi olsaydı ama , ben daha çok seviyorum bayramlarımızı...

bu buluşma sayfası lafı banaydı sanırım.  :( :( :( :(

Almiş'inAnniş'i

tamam dünüşüm seni de ekliyorum listeye  :icon_thumright:

adalet

benide ekleyin bende varim kizlar  :k06:

Almiş'inAnniş'i

eklemiştim zattiii adalet  :ehi:

adalet

Alıntı yapılan: REMZİYE - 30 Eylül , 2007, 12:44:12
eklemiştim zattiii adalet  :ehi:

ha ha iyi yaptin ellerine saglik  :k06: canim

sevda

Bende katılmak isterim kızlar olur neden olmasın gerçi çok fazla tanışamadık sizinle sadece konular üzerinde yazıştık cevaplarla ama olsun ben yeni insanlarla tanışıp hemen kaynaşmayı severim biraz sıcakkanlıyımdır malesef  ;) bu arada kim gebzede otoruyor benim ailemde orda bende ordan üniversite için antalya gelin olmak içinde burdura geldim bayramda gebzede olucaz allah izin verirse görüşmek isterim gebzede olanlarla hem sizide tanımış olurum çok öptüm hepinizi  :opucuk: by...

Almiş'inAnniş'i

tamam sevdacım seni de ekliyorum listeye  :hello2:
burcu gebzede
ben kartal da
nagiş de derince de oturuyo
yakınız birbirimize ve görüşüyoruz her fırsatta  :icon_thumright:

sevda

İsterseniz sen ayarlayabilirsen buluşabiliriz hem sizleride tanımış olurum ben her zaman gelemiyorum gebzeye mesela doğumdan buyana 2 senedir gidemedim ilk defa gidicem arhanla, eğer müsait olursanız bulaşalım 1 saat de olsa görüşelim istiyorum çünkü çocuklar dışarda felaket oluyor bir rahat vermiyorlar hele benimki yerinde durmuyo malesef yürüyünce artık daha zor tutmak sıpayı sen bir sor bakalım ne diycek kızlar bunun için sağol şimdiden görüşmek üzere yine... :-*

Almiş'inAnniş'i

bayram ne zaman onu bile bilmiyorum  :dontknow:
belki sibel de katılır, konuşalım bakalım ne diyecekler  ;)
inşaallah kimsenin planı yoksa görüşürüz, ösledim kızlar sizi ve kuzularıııııııı  :occasion5:

sevda

Ekim 12,13,14 dünde canım kızım seni okadar meşgul ediyorki bayramı bile unutturmuş baksana ama her gün onlarla bayram tadında geçiyor dimi belkide ondan unutmuş olabilirsin canım... :suclu:

ayşen

remziye çok güzel fikir canım, ben de varım, seviyorum böyle organizasyonları, kaynaşmış tanışmış da oluruz dediğiniz gibi. ekle beni de listeye :)

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006