resimlerinizi kara kalemle dönüştürün

Başlatan мiŁenα., 29 Ağustos , 2009, 10:52:30

« önceki - sonraki »

serap BİÇER

serap BİÇER

Alıntı yapılan: ssemraa - 11 Eylül , 2009, 23:37:53

ne kadarrrrrrrrr güzelsiiiiiiiiiinnnnnnnn :flowers: :k06:
hayran kaldım :-ooo
bebeğinde maşallah maşallah çok tatlı
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:

@ssemra@

Ayy canım benim o senin gözlerinin güzelliği :opucuk: Burda fena çıkmamışım işte :icon_thumright:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ssemraa - 11 Eylül , 2009, 23:37:53

selam semracım gerçektende serapın ddiği gibi çok tatlı ve güzelmişsin meleğini söylemeye bile gerek yok adı üzerinde melek işte  :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim sağlıklı ve sıhatle büyütmeni nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
yakışıklının adı ne semracım
can dediklerim....

serap BİÇER

:tongue3:
şaka şaka   :hieyt:  :love7:  :opucuk: çooooook güzelsin gerçek diyom ALLAHIM güzelliğin gibi ömrünü ve ahiretinide güzel yapar inş.
bişiy daha dicem bi flik oyuncusu var aynı ona benziyosun ismini bilmiyorum hatta oyuncu olmayabilirde. :)ama çok benziyosun o kıza.

@ssemra@

Selam Nermin'cim iyi dileklerin için ve iltifatların için çok teşekkür ederim :opucuk: Ben seni güzel resimlerinden tanıyorum artık send beni unutmazsın heralde  ;) Oğluşumun adı Poyraz canım
Allah bebişlerimizi kötü olan herşeyden korusun inşallah :amin:

Serap'cım saol valla havaya soktunuz beni akşam akşam :hieyt: Kim kız o merak ettim şimdi :icon_scratch:

serap BİÇER

Alıntı yapılan: ssemraa - 12 Eylül , 2009, 00:11:43
Selam Nermin'cim iyi dileklerin için ve iltifatların için çok teşekkür ederim :opucuk: Ben seni güzel resimlerinden tanıyorum artık send beni unutmazsın heralde  ;) Oğluşumun adı Poyraz canım
Allah bebişlerimizi kötü olan herşeyden korusun inşallah :amin:

Serap'cım saol valla havaya soktunuz beni akşam akşam :hieyt: Kim kız o merak ettim şimdi :icon_scratch:

VALLA HATIRLAYAMIYOM AMA GERÇEKTEN O SANDIM SENİ İLK GÖRDÜĞÜMDE.KIZI TANIMAMDA TVDE GÖRÜYODUM  BAZEN

@ssemra@

resimlerin çok hos canım, o forma eşinin mi?

serap BİÇER

@ssemra@

serap BİÇER

çok saol.ya senle şuan yan yana olmak isterdim ilk başta bebeğini sevmek.çok tatlısın kaç yaşındasın. :love7:

serap BİÇER

bu arada resmini çaldım  :sad1: izin almadım :-\ ama silim stersen ???

@ssemra@

saol canım sende öylesin, ben 24 yaşındayım sen?
napcan kız benim resmimi  :k06:

serap BİÇER

ben 19 yaşına girdim temmuzda
resmini akadaşlarımın resmnin yanına koydum.ne bilim almak istedim.biiy sorucam slayt yapmasını biliyomusun

serap BİÇER

SENİN E POSTA ADRESİN AÇIK GİZLEMEMİŞİN BİDE BENİM İSMİME GİRİP BAKARMISIN GÖRÜNÜYOMU DİE