İftar Menünüz.

Başlatan мiŁenα., 25 Ağustos , 2009, 07:29:38

« önceki - sonraki »

muhribe

yeri gelir israil kahrolsun, amerika batsın diye sokaklara çıkar eylem yaparız

el açıp Allaha kahret onları diye dua ederiz.

bir yahudi görsek öldürürcesine bakarız yüzüne.

ama asıl yapmamız gerekenleri yapmayız. elimizde coca cola, kahrolsun israil deriz, bir yudum içeriz  :BangHead:

mutluluk

hayatta o illeti içmem evimede sokturmam. :igrenc: pislikler :violent1:

mutluluk

siz iftara yemeklerinizi nasıl yetiştiriyorsunuz.ben 6da işden çıkıom ancak 6.45 de evde oluyom.sat 7.30 da ezan okunuyor.sabah yada birgün öncesi akşam yapmasam yetişemem hayatta.iftar vakti çok güzel oluyor yemek hazırlamak ama maalesef ben yapamıyorum. :y25:

FeHi

BİLMİODUM şimdi ögrendim bundan sonra coca colay H A Y I R  :cussing:

ZéynéP.SimAy

bende 6 da çıkıyorum cnm ama biizm burda ezan 8 i geçerek okunuyo o sebeple yetişiyo eve bende en az yarım saatte gidiyorum

mutluluk

zeynepcim beni bir görsen kan revan içinde kalıyom.zaten patronum çok bencil biri bilerek bana o satte iş çıkarıyor sinirden ağlıycak gibi oluyorum.birde tarfiği görsen anlatamam.benim evimde ters otobüs bulunmuyor.arabamı satmadam önce rahattım şimdi arabada olmayınca çok zor oluyor.

ZéynéP.SimAy

ŞÜkürler olsun patronlardan yana şansım iyi daha erken de çıkarıyolar git hazırlık yap diye dini bütün insnalar şükürler olsun yoksa zor olur yetiştirmek Allah saada kolaylık versin cnm  :opucuk:

FeHi

Allah Kolaylılar vesin sizlere arkadaşlar

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Ağustos , 2012, 10:33:09
ben iftarda hararetimi kessin diye portakallı maden suyu içiyorum  :hungry:

fanta gibi ama doğal  :occasion14:

evet maden suyuda iyi geliyor.gazozda fena deil aslında.içinde asitli olması boğazda bi yanma yapıyorya işte o an susuzluk tatmin ediliyor gibi geliyor.bencede en güzeli eve bile sokmamak.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

allaha şükür saat 4 gibi evde oluyorum ezanda 8:20 lerde  :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ZéynéP.SimAy

Bugün misafirliğe gidiyorumm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

vişneli

Alıntı yapılan: mutluluk - 02 Ağustos , 2012, 11:21:45
siz iftara yemeklerinizi nasıl yetiştiriyorsunuz.ben 6da işden çıkıom ancak 6.45 de evde oluyom.sat 7.30 da ezan okunuyor.sabah yada birgün öncesi akşam yapmasam yetişemem hayatta.iftar vakti çok güzel oluyor yemek hazırlamak ama maalesef ben yapamıyorum. :y25:

merhaba mutluluk  :wave: ben yeniyim burada, malum, yeni yeni tanımaya çalışıyorum buradaki arkadaşları.

sen hangi şehirdesin?

7:30 da ezan okunuyor demişsin de.
Seninle herşeye varım ben

vişneli

Alıntı yapılan: zynpesra - 02 Ağustos , 2012, 14:03:54
Bugün misafirliğe gidiyorumm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

bugün rahatsın yani, yemek hazırlama telaşesi yok  :occasion14:

dünde ben davetliydim, iyi geçti.
Seninle herşeye varım ben

ZéynéP.SimAy

evet cnm rahatım valla hergün bi stres oluyorum eşime bişeyler hazırlayacam diyeee  :laughing7:

muhribe

bi gün de kocalar bize hazırlasın  :ehi:

biz de çalışıyoruz biz de oruç tutuyoruz  :ehi:

isyanlardayım  :ehi: :ehi: