28 Nisan , 2024, 00:36:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Korunma Yolları

Başlatan zerrinesra, 24 Eylül , 2007, 14:31:37

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: βαlκιz - 24 Mart , 2011, 22:48:49
eşimle konuşuyordum oda deri altı kapsülü yaptır diyoo  :-ooo

valla güvenliymiş onlar
ama doktorum bana garanti veriyo hormonlu sspral için  :dontknow:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

βαlκιz

bende en çok spirale güveniyordum bunu deri altı kapsülünü yeni duydum iğneyi biliyordum koldan yapılan
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

caillou

KIZLAR BENCE EN İYİSİ KORUNMA YÖNTEMİ SPİRAL
KORKMAYIN DERİM KOKULACAK GİBİ DEĞİL HAKATEN

GÜLŞAHCIM ACIMIYO KIZ VALLA  :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 24 Mart , 2011, 17:17:57
  Aşkmeleği benim annem senelerdir o deri altına takılanlardan kullanıyor ve de çok memnun.. Bende nasip olursa doğumdan sonra onu taktırıcam spiralden daha kolay takılıyormuş, kolunu uyuşturup öyle takıyolarmış hiç hissetmiyormuşsun bile .. 6-7 senelik falan diye biliyorum aynı spiral gibi .. Ama her doktor takmıyomuş onu işte, onun için ayrı eğitim alıyomuş doktorlar ...
bende bı kac kısıye sordum spraılını cıkartırıp onu takdırmıslar en kısa zamanda bende onu takdırcam en ıyısı  o gıbı geldı :) :) :) :) :)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

peki diyelim taktirdik cikartirken nasil olacak  :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Mart , 2011, 22:00:09
  peki diyelim taktirdik cikartirken nasil olacak  :k06:
ah edos her girişin bi cıkısı vardır  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: heralde :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

yav aci varmi aci onu soyleyin  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bıran önce onlem almassam acıyı ozaman görecem :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

oyle vallah.. ben ikinci adetimi oldum bugun  :muzz:

♥ღвüşяαღ♥

:crybaby2: :crybaby2:bnde olmak istiorummm çalışkan çıktın sen edaaa

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben olmadım 2.  gunum 7 gun gecdı :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

βαlκιz

bende şu koldan olanı düşünmeye başladımm pazartesi doktorumu arıycaam söylicem bakalım gel yaparız derse gitceem  :hieyt:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Her ay icimde bi korku olusuyor  :icon_pale:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: βαlκιz - 26 Mart , 2011, 22:17:04
bende şu koldan olanı düşünmeye başladımm pazartesi doktorumu arıycaam söylicem bakalım gel yaparız derse gitceem  :hieyt:
yaptır balkız ben bebeklerı kımseye bırakamıyom onlarlada gıtmek ısdemıyom yoksa sımdıye takdırmısdım  :'( :'( :'( :'(

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Mart , 2011, 22:19:21
  Her ay icimde bi korku olusuyor  :icon_pale:
suan bendekı korku yu bılsen ıns olurum gercı korunduk ama sapkayada guven olmaz delık falan cıkıyo dıyolar :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: