Doğum Sonrası Korunma Yolları

Başlatan zerrinesra, 24 Eylül , 2007, 14:31:37

« önceki - sonraki »

derbeder

bizim bi tanidigin iste oglu var simdi 10-15 yasinda sanirim spirali kaymis zamaninda ;D

buarada neden utaniyorsunuzki yaw prezervatif almaktan, genc kizken ped almaktan. hayatta utanmam oyle seylerden. agdamida pedimide prezervatifimide alirim  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

ya kizlar biz yabanci memlekette olmamiza ragmen

benim esimde con. almaya cekiniyor  :ehi: :ehi:

βαlκιz

ya off hastalıgımın son günü
eşime gidip taktıralım dedim
olmaz diyo
doktorun erkek diyo  :ehi: ama önceden çok baktılar nolcak dedim :toothy10:
nasıl bişey o nasıl takılıyo sordukca soruyo
boşver dedi
ama tamam saglık ocagında taktırırım dedim ebe takar orda dedim
tamam dedi :ehi: orayıda ben istemiyorum
ebelere sinir oluyorum gıcıklar  :cildir:
ya agır falan kaldırırsan kayarmış yoksa düzgün takılınca
eşlerimiz hissetmez yani onca taktıran var
offff bi cesaret gelsede gidip taktırsammm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

böyle bi konu açılmış mıydı bilemiyorum  :icon_scratch:

bana doktorum hormonlu spirali önerdi
biraz netten araştırdım ama tecrübe daha önemli benim için.

taktıran var mı acaba içiniz de öneriyo musunuz ???
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

βαlκιz

spiralle ilgili konu var ama orda yazmıyodu sanırım
hormonlusuda mı varmış onasıl acaba
offf ben daha taktırmadımm deli olcam gidemiyorumm kii hastaneyee :cildir: valla hormonlu mormonlu taktır hemen kurtul
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

gülşah sen daha taktırmadın mı kızz :k06: :k06:
valla ben spral den de korkuyorum.herkesde sorun olmuyor çok memnun olanda var ama nedense sorun yaşayanları duyunca  irkiyorum yaa...benım burda bı komşu mesela spiral varken hamıle kalmış..evet aynen oyle hamıle kalamış ve o zamanda sipiral i alamıyolarmış dogumda çıkar demişler.alırsak çocuga zararı olabılır demiş dr.dogum esnasoında bebegın kafasında yapışmış oyle çıkmış allahtan bı zararıda olmamış ama ınsan irkiyor işte..hap kullanıyordum uzun zamandır..o ıyı yaa bence hap.ama onada bıraz ara vermek ıstedım bıraz kılo vermem lazım bı kaç ay kullanmıcam sonra belkı yıne kullanırım.şimdılık böyle gıdıyruz bakalım.
kardeşimde hap kullanıyo oda memnun.
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

yok canım ya taktırmadım gidemiyorum çocuklarla gitsek hastanede kim tutcak onları eşim ikisiyle bekleyemez hastanede bakalım görümcem gelsin onunla gitcemm taktırdım taktırdım yoksa heran gelir bizim 3 numara :ehi: 

Demet_dk

BENDE KORKUYORUM O ALETTEN

HAMİLE KALMAKTANDA KORKUYORUM

HAPA BAŞLADIM GEÇEN AY ARA KANAMALAR YAPTI OFFF  :cildir:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

spiral illaki hastaykenmi takılıyo ben hasta olamıyorumkiiii.....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:icon_pale:  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: demet balkız sız deneyın zararları yoksa  bana yazın :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Demet_dk

REGL DÖNEMİNDE TAKILIYO
NASIL TAKIYOLARSA  :icon_pale: :icon_pale:

TAMAM SELCANCIM GÜLŞAH BİZE HABER VERCEK  :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

sprial esım ısdemıyo hapıda emzırıyom dıye dr önermiyo öle takılıyoz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 3uncu gelmesınde :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

:ehi:taktırmaktan korkmuyorum da hastaneye gidemiyorum canlarım yoksa haber vercem size  :toothy10:
adetliyken takılınca daha iyi diyolar takarken agrı olmuyomuş acımıyormuş
ama adetli degilkende takılıyomuş

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

gulsah en kısa zamanda yaptır senden haber beklıyom :k06: :k06: :k06: