29 Nisan , 2024, 06:54:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Her bölüme moderatör

Başlatan ..BahaR●●, 24 Ağustos , 2009, 14:56:27

« önceki - sonraki »

Emine

Arkadaşlar burası yetişkin insanların bulunduğu bir yer çocukça kavgaları ayırmak için kimse zaman harcamak zorunda değil. 10 tane moderatör olsada kavga edecek olan insan yine eder. Ayrıca binlerce üye var her an yüzlerce mesaj yazılıyor hepsinin okunması kim nerede kiminle tartışıyor takibi imkansız. Şikayet geldikçe görür görmez hemen değerlendirmeye çalışıyoruz. Kişiler birinden çekindiği için kavga etmeyecekse burada bulunmasın zaten. Moderatörlerin görevi kavgaları ayırmak değil sadece. Her konu başlığında konu açmadan önce okuyun diye başlık var onu okumayan insan moderatör başında durup yapma deyince mi yapmayacak. Yanlış yere açılan konuları üyelerin bize bildirebilmeleri için bile başlık var yanlış yere ya da tekrar açılan konudan şikayeti olan varsa oraya yazar herkes kendi kendine konuşup şikayet ediyor oraya yazan yok biz oraya bakıyoruz kendi aranızda konuştuklarınızı görmemiz imkansız. Dün sabahtan gece yarısına kadar yanlış yere açılan konuları taşıdım yanlış açılan başlıkları düzeltmeye çalıştım. Bu forumda kişisel olarak kimseyi tanımıyoruz. Gonca ve Jbdun forumun ilk açıldığı günden beri burada. Zaman zaman özel durumlarından dolayı sık giremiyor olabilirler. Gonca özellikle hergün giriyor.  Seçilecek moderatörün tarafsız olduğunu ya da yanlış yere açılan konuyu doğru yere taşıyacağını bilemeyiz. Kimseyi kişisel olarak tanımıyoruz. Ayrıca teknik konuları moderatör arkadaşlar bilmiyor herkes bana bildirmek durumunda. Bu site ticari amaçla kurulmuş bir site değil. Sadece insanlara faydalı olabilmek ve paylaşım amaçlı. Tıklanan reklam sayısı malesef çok az olduğu için reklam gelirleri her ay ödediğimiz sunucu kirasını bile karşılamamaktadır. Bu şartlarda verebildiğimiz hizmet budur. Herhangi bir durumdan şikayeti olan bize bildirebilir. Teşekkür ederiz