27 Nisan , 2024, 16:38:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Her bölüme moderatör

Başlatan ..BahaR●●, 24 Ağustos , 2009, 14:56:27

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: g10ca - 04 Kasım , 2009, 14:33:41
Sağolun arkadaşlar   :love9:

Forumumuzun daha da güzelleşmesi ve paylaşımların daha sağlıklı olması dileğiyle ...

Bütün anneleri , anne adaylarını ve anne aday adaylarını öpüyorum  :flowers:

hayırlısı canım...

ıns forumumuz daha cok gelişir :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

bence boyle daha iyi gelen yeni uyeler bidaha gelmiyorkiii

hüzünden_gelme

ben bu mod işini artık daha sık arar oldum mesaj atıyorum 1 yada 2 gun içinde cevap gelıyor :icon_scratch:
bence süreklı onlıne olanlardan bırı mod olsun istedıgımız sorunu hemen cözebılmesı için ;)

βαlκιz

Alıntı yapılan: κгαĿiçє - 25 Şubat , 2011, 23:24:57
ben bu mod işini artık daha sık arar oldum mesaj atıyorum 1 yada 2 gun içinde cevap gelıyor :icon_scratch:
bence süreklı onlıne olanlardan bırı mod olsun istedıgımız sorunu hemen cözebılmesı için ;)

:icon_thumright: :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SeliN59

bencede bu forumda mod sıkıntısı var çünkü bu kadar çok kadının olduğu forumda tabikide bazen tartışmalar çıkabilir ben dikkat ediyorum tartışmalara anında müdahale edilmiyor tartışmalar uzuyo haliyle kalpler kırılıyo dostluklar bozuluyo gereksiz konular açılıyo ama bunlara modlar değilde bizler müdahale ediyoruz sonrada kavga çıkıyo ben kendimce bir özeleştiri yapmak istiyorum kimseyi kırmak istemiyorum ama artık foruma giresim hiç kalmadı zaten anne olamamak konusundaa gerginiz ,zügünüz bide burdaki tartışmaları okuyunca dahada üzülüyorum hiç bir grupta olmak istemiyorum herkesi tanımak dinlemek arkadaş olmak istiyorum

мiŁenα.

Alıntı yapılan: kumsal59 - 28 Şubat , 2011, 15:00:30
bencede bu forumda mod sıkıntısı var çünkü bu kadar çok kadının olduğu forumda tabikide bazen tartışmalar çıkabilir ben dikkat ediyorum tartışmalara anında müdahale edilmiyor tartışmalar uzuyo haliyle kalpler kırılıyo dostluklar bozuluyo gereksiz konular açılıyo ama bunlara modlar değilde bizler müdahale ediyoruz sonrada kavga çıkıyo ben kendimce bir özeleştiri yapmak istiyorum kimseyi kırmak istemiyorum ama artık foruma giresim hiç kalmadı zaten anne olamamak konusundaa gerginiz ,zügünüz bide burdaki tartışmaları okuyunca dahada üzülüyorum hiç bir grupta olmak istemiyorum herkesi tanımak dinlemek arkadaş olmak istiyorum
:icon_thumright:

Aytii

biraz fazla mod olmasını bende istiyorum açıkçası lakin modun çoğalması buradaki bayanların tartışmalarını hafifletmez neyazıkki tartışacak olan yine tartışır  :sad1: bence sitede gruplaşma yok  :dontknow: herkes istediği bölüme girip sohbet edebilir diye düşünüyorum birkaç kişi biryerde sohbet ediyo diye dışlandım diye asla düşünmedim düşünmemde ve bunun içinde asla tartışmam  :icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ayse bizim kavgamiz seni kesmez  :laughing7: :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

βαlκιz

sadece tartışmaya müdahale etsin diye olmaz ki mod
sorun çıkıyo bişey oluyo bişey danışmak istiyoruz falan yoklar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

koskoca foruma bence 2 tane mod yetmez..
örneğin benım çok sorunum oluyor yarısmalarla ılgılı :k06: onları danısmam  lazım oluyorr ama cevap çok gec gelıyor
bence bir iki tane daha seçilmeli sureklı onlıne olanlardan

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 28 Şubat , 2011, 15:29:57
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Şubat , 2011, 15:29:12
ayse bizim kavgamiz seni kesmez  :laughing7: :laughing7:

Benimi  :k06:
ayse ben bu mesaji cocukta yaparim kariyerde bolumune yazmistim  :-ooo buraya nasil gelmis  :dontknow: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

01 Mart , 2011, 20:43:08 #27 Son düzenlenme: 02 Mart , 2011, 11:26:19 La√iNYaM
Bilmiyorum  tatlım o hızla buraya yolladın demekki :k06:

βαlκιz

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bencede mod sayısı yeterli değil anında müdahele gerektiren durumlarda kimse olmuyor..Herşey olabilir burda ama bir otoritenin el atması lazım bu şartlarda konulara gerginliklere  :icon_thumright: