28 Nisan , 2024, 11:58:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İYİ Kİ DOĞDUN AYŞEGÜL :)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 24 Eylül , 2007, 10:09:21

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

çok güzel, çok  teşekkür ederim :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

ayşegülcüm doğumgünün kutlu olsun , ailenle birlikte nice mutlu ve sağlıklı yıllara inşallah :flowers: :flowers: :flowers:

Alıntı yapılan: cerenay - 25 Eylül , 2007, 00:41:38
ayşegülcüm doğumgünün kutlu olsun , ailenle birlikte nice mutlu ve sağlıklı yıllara inşallah :flowers: :flowers: :flowers:
teşekkür ederim aslıcım, öpüyorum kuzuları ve seni :opucuk:

Emine

Doğum günün kutlu olsun canım.Biraz geç oldu ama anca girebildim siteye  :flowers:

-Butterfly-

aysegul'cum

nice mutlu ve saglikli seneler.

sude

aysegulcum nıce yıllara.dogum gunun kutlu olsun canım :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

Zara82

Burdanda tebrik edeyim istedim..... NIce mutlu yillara canim ailenle birlikte...

Alıntı yapılan: Emine - 26 Eylül , 2007, 19:14:12
Doğum günün kutlu olsun canım.Biraz geç oldu ama anca girebildim siteye  :flowers:
teşekkür ederim :opucuk:

Alıntı yapılan: sude - 27 Eylül , 2007, 00:07:29
aysegulcum nıce yıllara.dogum gunun kutlu olsun canım :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
teşekkürler canım :opucuk:

Alıntı yapılan: Zara82 - 27 Eylül , 2007, 00:35:56
Burdanda tebrik edeyim istedim..... NIce mutlu yillara canim ailenle birlikte...
teşekkür ederim zehracığım... :opucuk:

desree (Özlem)

Ayşegülcüm burdanda kutlayayım doğum günün kutlu olsun nice yıllara bu pasta da benden hepsine sulanma küçük katı sizin alttaki benim :hungry: bu arada bir sürü pastan oldu bi pastane açarsın artık :ehi:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

Alıntı yapılan: desree (Özlem) - 28 Eylül , 2007, 03:04:03
Ayşegülcüm burdanda kutlayayım doğum günün kutlu olsun nice yıllara bu pasta da benden hepsine sulanma küçük katı sizin alttaki benim :hungry: bu arada bir sürü pastan oldu bi pastane açarsın artık :ehi:
:toothy10: ayyy çok yaşa sen emii, eşim de almıştştı dg.den bir gün sonra, afiyetle yedim :k06: ama siz resmini buraya koyuyosunuz, ben evde patsa filan geremiyorum?! :caca: :D  tamam biz küçük olan ikinci katla idare ederiz, gerisi senin olsun, ammaa Allah gözünü doyursun :toothy10: :ehi:

-Butterfly-

aysegulcum,

nice mutlu seneler. esin ve yavrunla uzun bir omur diliyorum sana.. :opucuk:

teşekkür ederim buse :opucuk: zuzuyu öp benim yerime. :-*