25 Nisan , 2024, 07:19:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Polikistik overliyim ve hamileyim çok şükür

Başlatan °♥° b@ş@k°♥°, 24 Ağustos , 2009, 12:31:02

« önceki - sonraki »

°♥° b@ş@k°♥°

çok mutluyum arkadaşlar. 2 senedir uğraşıyorum. eğer herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olurum. çünkü bu konuda çok profosyenelleştim

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

gamzee47

ya bende istiyorum biz 4 aydır istiyoruz kısa bir zaman ama bana sanki yüzyıl gibi geldi çok sewindim senin adına bu ay istiyoruz bakalım her ay bekle bekle dua et bana:)yöntemi war mı bu işin:)

haydibebeğim

Alıntı yapılan: gamzee47 - 24 Ağustos , 2009, 12:33:53
ya bende istiyorum biz 4 aydır istiyoruz kısa bir zaman ama bana sanki yüzyıl gibi geldi çok sewindim senin adına bu ay istiyoruz bakalım her ay bekle bekle dua et bana:)yöntemi war mı bu işin:)

gamzecim senin pko sorunun var mı?varsa,mutlaka doktora görün.pko hastalarının dr yardımına ihtiyacı olabiliyor çünkü.

..BahaR●●

bende pko yum benim tüp bebekle yapmam en doğrusuymuş doktorum öyle dedi
daha fazla uğraşcak psikolojmde yok zaten

hayırlı uğurlu olsun :nazar:

asiyemre

başak gözün aydın olsun inş hayırlısıyla bebegini kucagına alırsı...canım sen nevşehirlimisin
...

HATDEV22

CANIM NE KULLANARAK KALDIN.. AÇARMISIN NELER YAPTIN....BENDE PKOLUYUM YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİMM...
bebiş istiyorum allahın iziniye

gamzee47

canım ben işte 4 aydır bebek istiyorum adet düzensizliğim yok tam vaktinde olurum sadece bu ay 1 hafta erken geldi onun dısında bi sorun yok bebek istemeye basladıgımızda dr a gttim testlerimi falan yaptırdım bir degerim biraz düşük çıktı ona da hap werdi kullandım bakalım bugunlerde yine gidecem kontrole
dr önemli bie olmadını söledi ama işte isteyen birisi için çok zor ..herhalde bian önce olsun istiyoruz

= - =SeLSeBiL= - =

çok sevindim darısı bize inş. bize de dua et bende artık beklemek istemiyorum :y25:
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

haydibebeğim

Alıntı yapılan: gamzee47 - 24 Ağustos , 2009, 13:03:42
canım ben işte 4 aydır bebek istiyorum adet düzensizliğim yok tam vaktinde olurum sadece bu ay 1 hafta erken geldi onun dısında bi sorun yok bebek istemeye basladıgımızda dr a gttim testlerimi falan yaptırdım bir degerim biraz düşük çıktı ona da hap werdi kullandım bakalım bugunlerde yine gidecem kontrole
dr önemli bie olmadını söledi ama işte isteyen birisi için çok zor ..herhalde bian önce olsun istiyoruz

iyi ne güzel önemli bir sorunun olmaması,umut verici.ben önceden pko luydum,5 yıl önce.sonra iyileşmiş dendi.bu ay adetim gecikti.dr gittim.sol yumurtalıkta kist var ondan olmamışın adet dedi.pko demedi ama.inş tekrar pko olmam.allah hepimizin yarıdmcısı olsun.

gamzee47

canım ewet umarım değildir sanmıyorum ben yenileyeceğini allahım hepimizeweriir insallahhhh

bebişim06

canım benim  hayırlı olsun gözün aydın Allah  hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşaallah  :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar:
geçen gün demiştin ya inşallah bizde bu forma bi gün hamileyiz diye yazarız diye bak kısmet oldu işte darısı benim ve tüm isteyenlerin başına  :amin: :amin: :amin:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

haydibebeğim

Alıntı yapılan: basak50 - 24 Ağustos , 2009, 12:31:02
çok mutluyum arkadaşlar. 2 senedir uğraşıyorum. eğer herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olurum. çünkü bu konuda çok profosyenelleştim

tebrikler gonca,çok sevindim.darısı bize artık inş. :wave:

ceylin eslem

tebrik ederim canım.allahım sana güzel bir hamilelik geçirsin.bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim.bende bir doktor pkosun dedi hormon tahliline bakarak.kistcikleri yoktu.şekerimde normaldi. başka doktora gittim sende pko yok degerler biraz düşük dedi. sonrasındada sağda 4cm lik kist oluştu.böyle işte biraz karışık benim durumum.

DERYATİLGAN

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: HAYIRLI OLSUN ÇOK SEVİNDİM  BİZ PKODAŞIZ. CANIM BENDE PKOLUYUM 2 YILLIK EVLİYİM 1 SENEDİR İSTİYORUZ AMA OLMUYOR TEDAVİMDE 2. AYIMDAYIM LÜTFEN TEDAVİ ŞEKLİNİ VE HERŞEYİ AYRINTISIYLA YAZ BUNA İHTİYACI OLAN ÇOK İNSAN VAR.

>Gülbade<

basakcigim hayirli ugurlu olsun bebegim, insallah saglikli kucagina almayi nasip eder allah. darisi basimiza ne diyelim kuzum, sen bizim icin bol bol dua et