27 Nisan , 2024, 17:41:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

son 18 gün

Başlatan Organik_Seker, 23 Eylül , 2007, 21:53:21

« önceki - sonraki »

Organik_Seker

du yapıcam şunların resimlerini bi çekiyim  :k06: ( şunlar ) :ehi:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

Organik_Seker

Yok ekleyemıorum boyutu cok buyukmus napimmm :(

Nazar duası

Almiş'inAnniş'i

resime ters tıklayıp "düzenle " diyeceksin
sonra "ctrl+w" yapıp istediğin ölçüde küçülteceksin mesela 50-50 (aynı yapacaksın yoksa resim yamulur  :tongue3: )
ve sonra da "farklı kaydet" yapacaksın  :icon_thumright:

Organik_Seker

Remziye ters tıkladım ama ole bişi yokki  :honk:

Nazar duası

Almiş'inAnniş'i

nasıl olmaz  :dontknow:
istersen msn den gönder ben halledeyim senin yerine  :icon_scratch:

Organik_Seker

tmm ver bakim adresini:D

Nazar duası

Almiş'inAnniş'i

:icon_thumright:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

:aferin:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Organik_Seker

Nasıldaaa güzel olmuşşş foruma renk gelmiş ;D

Nazar duası

-Butterfly-

Alıntı yapılan: Organik_Seker - 30 Eylül , 2007, 22:33:53
Nasıldaaa güzel olmuşşş foruma renk gelmiş ;D

sekercim,

gercekten dedigin gibi forma renk gelmis.bayildim ben bunlara super seyler.

canim benim dunyadaki en yuce duygu annelik duygusu yasamana cok az bir zaman kalmis.insallah kolay olacak.bende 1 erkek annesiyim  acikcasi hep gonlumde kiz vardi.5.ayimizda dr. kontrolune gittigimizde cinsiyetini ogrenmek istiyormusunuz dedi,evet dedim buyuk bir hevesle.icimden nasil dua ediyorum lutfen kiz desin kiz desin diye.evet hazirmisiniz dedi ve buyuk  an  '' IT IS A BOY'' dedi . ben kaldim tabi esim ciglik etiyor seviniyor. :)) sonra soyle bir silkelendim.kendi kendime sagligiyla gelsin geri bos dedim.simdi anliyorumki evladin kizi erkegi yokmus ve en onemlisi  dogdugu zaman daha iyi anlayacaksin.erkek annesi olmak buyuk bir ayricalik gibi gliyor bana.

guzel haberlerini ve resimlerinin devamini bekliyoruz..

:opucuk: :flowers:

Almiş'inAnniş'i

ah bende kız annesiyim, bence her ikisi de farklı duygular, kim bilir belki allah bana erkek annesi olmayı da nasibeder  :amin:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Benimde eşim azıcık ucundan erkek olsa sanki daha çok sevinirdi gibime geliyodu çünkü cinsiyetini öğrenince daha erken bence doğru değildir falan demişti, ama şimdi soruyorum erkek olsa daha mı çok severdin diye hayıır kızımı isterdim ben yine diyo ne demekse :k06: hatta ikincisi olsa yine kızımız olsun isterim diyo, Allah hayırlı ve sağlıklı evlat versin herkese :amin:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

ah benimki de erkek istiyordu ama cinsiyetini öğrenmek için dr.a benimle geldi, ilk kez ultrasonda gördü bebeğimizi. o kadar mutluydu ki o anda cinsiyetinin hiçbir önemi kalmamıştı.  :love9:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Biz bayanlarda nedense ilk çocukta hep kız olsun isteriz.. Bi tanıdığım isim vermiyeyim nolur nolmaz 9.ayına kadar belki doktor yanlış söylemiştir diye hep umut etti.. hatta benim mevlutumde benim kızı elden ele dolaştırıken dua etti inş. kızım olur diye töbe töbe eşime anlattım da bi espiri yaptı hiç unutmam bukadar istemekte iyi değil Allahın gücüne gidicek çocuk nonoş olcak demezmi ben koptum  :toothy10: :toothy10:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i