Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Bugun aldim  Turkiyedeydi ala ala bi sal almis  :k06:

iklima

aşık olduğum kolye ve takımı küpelerini doğum hediyesi olarak şimdiden aldı hediyeni de aldın hadi doğur artık diyor  :k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

**fatoş**

eşim bana düb gümüş koley ile küpe almış dün eve çok geç geldi iznliydi arkadaşlarıyla gezmeye gitmişler bend ebekledim sonr auyuya kalmışım gelince kızdım biraz adam hediyeyi bile gösteremedi hediyede bana sus payı bişi demesin diye ama yinede kızdım yanii :laughing7: :laughing7:

ponçik

@Melek Yüzlüm@

dogum günümden dogum günüme alıyo sagolsun onu almayanda varr :k06: :k06: en son da dogum günümde almış bi bluz  ::)

BurcuÇ

Kocişim en son rowentanın dus altında epilasyon makınesını almısss , canım az yansın dıee :love9:  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gece dogum hediyesi niyetine iphone 5s altin kaplama almis saolsun  :laughing7: ama kizim saolsun yakinda kirar elinden düsmüyo  :caca: :caca:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ponçik

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 26 Kasım , 2013, 17:23:42
dogum günümden dogum günüme alıyo sagolsun onu almayanda varr :k06: :k06: en son da dogum günümde almış bi bluz  ::)

Benim ki de aslında çok sevmez hediye almayı, ben beğenirim parasını verir al der  :ehi: ben de para kazanıyorum yani kendim alacaksam bi anlamı yok dimi  :k06: ha senin paran ha benim param  :toothy10: sen bi güzel paket yaptır getir bak nasıl sevgi yumağı yapıyorum seni  :toothy10:

@Melek Yüzlüm@

aynen getirsinler bundan kat kat daha iyi oluruz canlılık katar insanaa süprizler evlenmeden neler yapıyodu   :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Evlenmeden neler yapıyordu dedin de  :ehi: bir gün buluşmaya gelirken çiçek almış benim kocişko
Ama çiçeği getirene kadar nerdeyse ceketinin iç cebine kadar sokmuş  :k06: neymiş efendim tanıdık biri görürse rezil olurmuş  :laughing7:

@Melek Yüzlüm@

:ehi: :ehi: :ehi: benim kide poşete koyymuş görmesinler diye aynı olmuşşş bi çıkardı ama olsun çok güzeldi şimdi yokkk neden kii  :k06: :k06: sabaha kadar uyumaz slayt yapardı kendi şiirleriylee o adam gitti valla :k06: :k06:

ponçik

@Melek Yüzlüm@

neyse bendede beklenti yüksek değil  :k06: galiba dediğin gibi

ponçik

Doğrusu ben de çok bir şey beklemiyorum ama  :suclu: bi gün de bir dal çiçekle gelse insan hemen gevşeme moduna geçecek yani  :k06: :k06: hee getirmese ne olur ?  hiçbir şey olmaz  :ehi: zaten olmuyor da  :toothy10:

@Melek Yüzlüm@

doğru canım arada insan istiyorr hep aynı hep aynıı olmuyorr :dontknow: :k06: :k06: