Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

banu_fth

yaaaa istiyormusun .. anam ne cesaret .. maşşallah  :nazar: :nazar:  :love9:

gerçi benim daha yorgunluğum geçmedi 10 aylık daha ezgiş .. oyüzden zor geliyo bana .. ama insallah hayırlısıyla sağlıkla olsnu senin bide kızın olsun onu da tat inşallah  :love9: :love9: :love9: :amin: :amin:

βαlκιz

Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Eylül , 2012, 15:12:29

gerçi benim daha yorgunluğum geçmedi 10 aylık daha ezgiş .. oyüzden zor geliyo bana .. ama insallah hayırlısıyla sağlıkla olsnu senin bide kızın olsun onu da tat inşallah  :love9: :love9: :love9: :amin: :amin:
:amin: :amin: istiyorumda nezaman olur allah bilir  ;D
kızın demek 10 aylık oldu vay be ne çabuk geçiyor zaman bak dogan büyüyor işte  :laughing7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

banu_fth

Alıntı yapılan: βαlκιz - 13 Eylül , 2012, 15:15:35
Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Eylül , 2012, 15:12:29

:amin: :amin: istiyorumda nezaman olur allah bilir  ;D
kızın demek 10 aylık oldu vay be ne çabuk geçiyor zaman bak dogan büyüyor işte  :laughing7:

evet gerçektne son 60 günü saydığımı hatırlıyorum hiç geçmeyecek gibiydi ..

ama maşşalalh 9 ayı bitirdik doğalı .. hakkaten öyle büyüyor doğan ..

ZéynéP.SimAy

benim kocama bişey oldu  :icon_scratch: bigün çanta almış diğer gün saatle geldii  :honk: :honk: insan bunları görmeyince uzun zamandır şaşırıyo tabiiii  :k06:

burcum

cumartesi günü spor ayakkabı almış geldi :love9:

muhribe

Krem

asya81

Tablet pc aldı kocam evlilik yıldönümü için bide elektrik süpürgem sınır ediyordu dünde güzel bitanecik aldı kocam bide yatak bizim taşındığımızda katlamışlar mahvolmustu sırtımız ağrıyordu dayanamayız yatakta aldı bitanem :love9:

Balböceği

En son tablet pc aldı, bir haftadır bir süprizi var haşa bekliyorum  :love9: :ehi:

fıstık

enson ayakkabı almıştı

geçengünde telefon alıcam dedi bende istemiyorum koltuk takımı al  8)

eskileri değiştirelim dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavişim80

yılbasından birgun önce bi kazak aldı yılbası hediyesi :)

♣ ђคtเςє ♣

hamile olduğumu öğrendiğimizde yüzük almış su yolu mudur nedir ondan  :love9: 2 tane kazak almış bide oskar verdi bana  :ehi:  :ehi: yılın en iyi eşi oskarı yazıyo üstünde  :ehi:  :ehi:

ponçik

benim de alyansım sıkıyordu tesadüfen de çok güzel bir yüzük beğendim eşim de doğum hediyen olsun diye yüzüğü aldı  :love3: