Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

**Gül**

Aysenur Esin ozel ders veriyormu bu konuda. Eger varsa oyle birsey esim adina hemen kayit yaptirayim   :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
Neyse ucreti ben karsilayacagim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: **Gül** - 18 Kasım , 2010, 14:18:45
Aysenur Esin ozel ders veriyormu bu konuda. Eger varsa oyle birsey esim adina hemen kayit yaptirayim   :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ilahii güll  :ehi: :ehi: yok kiz aslinda boyle hediyeye filan pek duskun degildir
bende sasirmistim hatta pespese hediyeler filan  :ehi: sanirim baba olucak ya gunler yaklasti
bide ozel gunelr ardardina geldi yaa ondan romantiklesti sanirim  :toothy10: :toothy10:
bide ben sanci cektikce üzülüyor napsin  ;D bu arada sanci cekerken ikide rol yapin daha ustune dusuyo Tavsiyee ederim ;D ;D

derbeder

aysenur sonra sizinki yalanci çoban hikayesine dönmesin  :tongue3:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

**Gül**

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 18 Kasım , 2010, 14:23:52
Alıntı yapılan: **Gül** - 18 Kasım , 2010, 14:18:45

ilahii güll  :ehi: :ehi: yok kiz aslinda boyle hediyeye filan pek duskun degildir
bende sasirmistim hatta pespese hediyeler filan  :ehi: sanirim baba olucak ya gunler yaklasti
bide ozel gunelr ardardina geldi yaa ondan romantiklesti sanirim  :toothy10: :toothy10:
bide ben sanci cektikce üzülüyor napsin  ;D bu arada sanci cekerken ikide rol yapin daha ustune dusuyo Tavsiyee ederim ;D ;D

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bak bu fikri tuttum Ben. Bende simdiden baslasammi acaba. Onumuzdeki 8 hafta duygu somurusu yapardim  :laughing7: :laughing7:
Iki ahh uhhh ondan sonrada soyle bir hediye olsa fena olmazdi diyede araya sIkIsTirdimmi tamamdir  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Zaten en cok istedigim seyi yapamadim. Soyle gecenin bir yarisi adami sokaga salip canimin cektigi birseyi aldirmayi cok isterdim ama olmadi hicbirseye asermedim. Bunu yapayimda icimde kalmasin bari  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Ayyy ne fenayim ben yaa.  ;D ;D ;D
Dunde hastaneye gittim dogum plani yapiyoruz. Soruyorlar sanci odasinda esin yaninda olsunmu OLSUUUN
Normal dogum olursa esin yaninda olsunmu OLSUUUUNN
Sezeryan olursa yaninda olsun mu OLSUUUUUUNN

Ama benim niyetim ne ben o sIkIntilari cekerken elini baglayip beklemesin oyle o da ceksin azicik  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: angel81 - 18 Kasım , 2010, 14:28:21
aysenur sonra sizinki yalanci çoban hikayesine dönmesin  :tongue3:
Yok yok merak etme angel cok yapmiyorum ama yaptimi da tam yapiyorum  ;D
benim bile bazen co ksancim varmis gibi kendimi kotu hissetmeme neden oluyo oyle bi yapiyorum ki  :ehi:
bu zamanalrin kiymetini bilmeli, simdi yapmazsak bidaha yapabilrimiyiz kaprisi demi  ;D

derbeder

kaprisinizi sevsinler sizin  :opucuk:
tabii yapin azcik bu erkek milletini surundurmek gerekirki kiymet bilsinler  :tongue3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Gül'cüm aynen oyle vallah, senin ne zorluklar cektigini bilmesi ve gormesi lazim...
saka bir yana cogu erkek için normal geliyor bu durum, ama bunu normal biseymis gibi birakmamaliyiz..
hastaneye yattigimda 5 gun oyle bir pskolojim bozuldu ki, yat yat yatt.. kolumda serum kalkamiyorum
tuvalet için bile hemsireleri cagirip oyle gitmeliydim, hep agliyordum, ondan beri esim gordukce gordukce ustume dustu biraz bu ara
bide ebe kesinlikl hiç bi yapmamasi lazim, siz yardimci olmalisiniz dedi esime, hani o da ciddi ciddi konusunca
biraz daha ustume duser oldu.. simdiye kadar bende oyle kapris yapipta ne dedigimi aldirdim, ne istedim yani..
dogum da yaklasti, onceden girmicem diyordu, simdi yaninda olucam diyor, hastanede yattigimdan beri,
aglamistim korkuyorum beni yanliz birakma diye  :)  ( ;D ;D ) tmm dedi, sozumu de almis oldum dogum için  ;D ;D

**Gül**

ohh iyi yapmissin Aysenur. Bende ilk aylarda almistim zaten sozunu. yani soz alipta girecekmisin dedigimde sen ne istiyorsun dedi. bende yanimda olmani isterim dedim. Tamam o zaman dedi. Angel kapris yapmak lazim arada iste boyle  ;) ;) Yine de bana bakmayin siz. Boyle yazarimda hicbirini de yapamam. Kiyamam ona. cunku biliyorumki bana birsey olunca kendisi daha cok uzuluyor. Cogu zaman agrim olsa bile farkettirmem ona. Oyyy simdide sevgi damarlarim mi kabardi ne  :love7: :love7: :love7: :love7:  :k06: :k06: :k06:
Saka biryana sagolsun beni benden fazla dusunur. o yuzden de hiic boyle oyunlara girmem. Ama su hediye olayina da yine kucuk cozumler arasam fena olmaz hani  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

Bayramda aldim

Uzun zamandir istedigim bir cep telefonu vardi onu aldi

cok sevindim  :love9:

derbeder

Buna benzer birsey aldi bana en son..sanirim cok kullanisli olacak..artik bir cok tabagi bir arada kullanabilecegim  :occasion14:

SiRiNe

cok guzel angelcim  kek biskuviler koyabilirsin misafirlerin icin

kat kat

cesit cesit

:hungry:

derbeder

evet bende oyle dusundum duygucum. ilk gordugumde acaba kullanisli olurmu diye dusundum, sonra esim gidip almis sagolsun.
alt tarafa borek, orta kata kurabiye, ust katada bon bon cikolata  :laughing7: hahayytt ne koycami bile dusundum  :laughing7:

Lă_Tăhzen!

BENDE DE VAR AYNISI HİÇ KULLANMADIM VITRINDE SUS AMA BIZIM BURDA COK KULLANILIR EVLERDE EN USTE LOKUM ORTAYA HURMA EN ALTA KURABIYE ÇAYIN YANINA GENELDE AZERİLER ÇAYI ŞEKER YERİNE BUNLARLA İÇTİKLERİ İÇİN :D

derbeder

nurcum benim daha cok misafir filan geldiginde yer yetmiyor, bu yuzden boyle birsey istiyordum. yani kuruyemis koyacagim diyelim yaninada kek pasta borek birde cay bardaklari filan gelince cok kalbalik oluyor ve yer yetmiyor. bende bu yuzden bazen en once pasta borek corekleri koyuyorum sonrasinda cerezleri goturuyorum. en azindan boyle birsey olursa bunu cerezlik olarakta kullanabilirim. ayrica kahvalti icinde hos olur..peynir, kasar ve zeytin konulabilir mesela.  :)

SiRiNe

2 sene önce aldigim tabak

2 senedir halen webb sitesinde duruyor kimse bitirmemis herhalde bu urunu almamislar  :k06: