29 Mart , 2024, 09:40:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥♥♥bebişim616161♥♥♥ - 12 Ekim , 2010, 12:38:30
Alıntı yapılan: <==NUR==> - 19 Temmuz , 2010, 22:47:34
yarım dakıka dusundum acaba en son ne aldı dıye hıcbısey genelde suprız hedıyelerı olmaz bızmıkın bısey alcagında benım zevkıme gore alır alcagını :d heee hatırladım sevgıllır gununde benım baskımla 1 tane gul almıstı  :k06:
desene sennkide benm kocam gibi diyorum ona ya aradabir sürpriz yap bi hediye filen al diyo ne eksiğin varya gel berabeer alalım allah için herseyi alır banaa ma sürpriz olanıı daha bi ballı oluyor sanki

:k06: :k06: aynen benımkıde ben dıyo sevmem dıyo neymıs o supriz mupriz diyo gel beraber alalım ne alcaksan dıyo ki saolsun  bugune kadar 1 dedgımı 2 etmedı aynı senınkı gıbı ben herseyın en ucuzuna yapsırım o benı marka magzalara goturu aynı kızımada bısey alcagımızda ben pazara gıdelım derım  ;D o en unlu markaların magzalarına goturur dun mesela yuzuk aldı benı goturdu benım zevkıme gore genelde onun alıdıg seyleri pek begenmem adam supriz hediye almaya korkuyo genelde aldıgı butun hedıye kıyafetler dolapta beklıyor  ;D

HASRET!M S@N@

benm esimde en son gecenlerde bir saat aldı bana cok güsel canım bnm ya onu cok seviyorum

miray

hiç hatırlamıyorum  :dontknow:
bak aklıma getirdiginiz iyi oldu
yeni bi dırdır nedeni cıktı  :laughing7:

serra_emine

benim kii pek öyle şeylere açık degıldır
sever ıster ama açık degıldır pek o konuda bır kere yaptı suprız evlendık evleneleı
o da hamıle ıken dogum gunumdu beklemıyor ıken pasta ve misss kokulu guzel canlı çiçek falan geldı eve vee şaşırdım ılk ve tek oldu
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Miray bugun bende esime dedim kiz ,  :k06:

Uzun zamandir bisey aldigini gormedim dedim
dediki senin devrin gecti artik kucuk tosunuma aliyoruz dedi
ilerde sakin kavga etmeyin diyor  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

bone
eşarp
çorap almış
aferim boneler eşarplara uygun  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Ayyy nankorluk yaptim simdi

toka almisti dun   :ehi: :ehi: :ehi: tokami kirdin diye konusmustum 2 tane toka almis  :k06: :love3:

Sevgi kepenegim Benim  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

su1023

Dün 3 tane altın hızma aldı yoğun istek üzerine :laughing7:

βαlκιz

dün yeni leptop
bugün çalıştıgı işyerinin bahçesiniden gül toplamış getirdi oyy  :love9: :love9: :love9:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

dün bayramlık etek ve gömlek aldı trabzondan   :love9:

__nil__

eşim bana doğum günü hediyesi olarak kocaman bir buket çiçek ve harikka bir spor ayakkabı almış :love9: :love9: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

fotğraf makinesi ve cep telefonu almıştı en son  :love9: