Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

__nil__

ben geçenlerde 3 günlüğüne istanbula gitmiştim.eve geldiğimde yatak odasına bi buket gül almış ve çok romantik bi yazı yazmıştı kocaman kağıda," evine hoşgeldin aşkım vs. diye"  benim için çookk güzel bi hediyeydİ,hiçbir maddi hediyeye değişmem böle bişey.çünkü hep sölerim zamansız yapılan jestler her zaman beni daha çok mutlu etmiştir :love7: :love7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bayramın 1.günü 9 eylül tanışma yıldönümümüzdü bi buket gül almış çok mutlu olmuştum :love9:

çağınım

en son 20 eylülde aldım doğum günümde bi buket gül ve bi bilezik  :love3:

βαlκιz

en son bir iki ay önce telefon almıştı
ama yakın zamanda cocostar almış seviyorum diye  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

geçen 2 ay önce bitane gül  :cildir:

Lă_Tăhzen!

bugun aldım gecıkmelı dogum gunu hedıyesi çok şık bir yuzuk  :love9:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

pırıl

en son bayramda bayramlık almıştı bana  :D bir gömlek ve pantolon almıştı canım kocacım :love9:

Balböceği

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

FeHi

Tanışma yıldönümümüzde 3 tane saksı'da salon çiçeği  :D :D :D

bebişim616161

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 19 Temmuz , 2010, 22:47:34
yarım dakıka dusundum acaba en son ne aldı dıye hıcbısey genelde suprız hedıyelerı olmaz bızmıkın bısey alcagında benım zevkıme gore alır alcagını :d heee hatırladım sevgıllır gununde benım baskımla 1 tane gul almıstı  :k06:
desene sennkide benm kocam gibi diyorum ona ya aradabir sürpriz yap bi hediye filen al diyo ne eksiğin varya gel berabeer alalım allah için herseyi alır banaa ma sürpriz olanıı daha bi ballı oluyor sanki

esma...

7 yıllık evlıyız hıc suprız yaptıgı hatırlamıyorum varsada nadırdır kı hatırlamıyorum ama ben durmaz alırım hosuma gıden bı sey olursa   kendıme engel olamıyorum .bugun evlılık yıldonumumuz bakalım nasıl bı suprız yapacak esım :toothy10:

bebişim616161

ama söyle bir huy var allah razı olsun bir mağazaya gitsek ben ucuzuna yapısırım kıyafetin o hem pahalsıına hemde en güzeline yapısır burun  kırın ederim bu güzeld eğil çok pahalı diye ama illede onu alacam der ve onun beğenip aldıklarınıda biri üzerimde görse hayran kalır çok güzel die bende ben seçtim derim :k06: :k06:
öyle işleri vardır ha bide  telefonumu samsung u600 dü nişanlıyken bana almıstı ewlendik aradan bir iki ay geçti birgün penceren hem bakıyorum hem msj atıyorum millete telefon anıden düştü elimden gitim asadan aldım camı kırılmıs eşim gösterdim sadece camını değiş dedim ama o benden habersiz bana telefon almsıtı n73 birtek süpriz olarak onu nhatırlıyorum baska da yok

IşılL

bir hafta önce espirili bir tişört almıştı. üzerinde ingilizce bebek yükleniyor lütfen bekleyin yazıyor. çooookkkkkk mutlu etti beniii  :love9:  :love7:  :love9: