29 Nisan , 2024, 20:49:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

suzannn

28 EKİM EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ GERÇİ SANMIYORUM AMA YİNE KORUNDUĞUM Bİ AY AMA Bİ KERE KAZA OLDU KEŞKE SAĞLIKLICA HAMİLE KALSAM VE EŞİME ÖYLE BİR SÜPRİZ YAPSAMKİ O BANA BİŞEY ALMASADA OLUR 4. YILIMIZIN EN GÜZEL HEDİYESİNİ ALSAK HAYAL İŞTE İNSAN KURMADAN YAPAMIYOR

kelebegimm

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 15 Ekim , 2011, 13:20:28
28 EKİM EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ GERÇİ SANMIYORUM AMA YİNE KORUNDUĞUM Bİ AY AMA Bİ KERE KAZA OLDU KEŞKE SAĞLIKLICA HAMİLE KALSAM VE EŞİME ÖYLE BİR SÜPRİZ YAPSAMKİ O BANA BİŞEY ALMASADA OLUR 4. YILIMIZIN EN GÜZEL HEDİYESİNİ ALSAK HAYAL İŞTE İNSAN KURMADAN YAPAMIYOR
canim benim ya ins. hayalin gercek olurr ins... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

gökkusağı

hediye diilde her akşam eve çıkmadan arar bişi lazımmı die.bende ekmekle sen lazımsın derim  :k06: o da mutlaka bana bonibon gofret falan alır.tatlı yiyemediğim ilk günlerde de cips alırdı kocişim benim  :love9: :love9: :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

kelebegimm

ismimin yazili oldugu kolye almis :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: hep istiodum supriz yapti canim benim bide resmimizi buyutmus kocamann bu aralar cok hediye alio nieyse suprizler felan yapio

]

ยรlคภ๓คz göภlüm

bugün evlenme yıldönümümüz işyerine vazoda beyaz güller göndermiş

belkis_nur

cumartesi aldi : lady milion parfum     :icon_thumright:   harika kokuyor

Lă_Tăhzen!

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

en son esimden 3 tane kirmizi gül aldim  :love3: biri benim icin biri kizimiz icin digeride kendi icinmis  :love9: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

fıstık

Aytii

ben eşime bir sweat aldım  :love9:

eşimde bana bir kazak aldı  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

fıstık

15 gün önce doğumgünümdü pasta almış

pazar günüde evlilik yıldönümümüzdü pasta ve küçük bi şans kolyesi  almış :love9: :love9: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Balböceği