Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Mayıs , 2011, 11:12:13
bence de ayticim. adam benim zorlamamla pırlanta alacağına kendi içinden gelerek sakız alsın daha iyi  :laughing7: yakınlarda evlilik yıldönümümüz olacak, bana bir şey alma oğlumuza al dedim, çok duygulandı :) gerçekten anne olmuşsun sen, oğlumuz her şeyin önüne geçti dedi :)

aynen :) artık bana alınan hediyeler oğluma geliyo  :k06: çok mutlu oluyorum ya  :love9: kendim için gelse okadar sevinmem inan  :hello2:

muhribe

zaten fark ediyorsan artık kendimiz için bir şey almayı planlamıyoruz bile. mağazaya gitsek hemen çocuk reyonuna koşuyorum ben. eşim dur sana bir şeyler bakalım diyor, bi dahakine diyerek geçiştiriyorum. maaşımı bile oğluşum için bekler oldum. bi an önce yatsın da hemen ona bir şeyler alayım diye  :k06: geçenlerde zam aldım, hemen bebeğime hediye aldım :)

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Mayıs , 2011, 11:15:58
zaten fark ediyorsan artık kendimiz için bir şey almayı planlamıyoruz bile. mağazaya gitsek hemen çocuk reyonuna koşuyorum ben. eşim dur sana bir şeyler bakalım diyor, bi dahakine diyerek geçiştiriyorum. maaşımı bile oğluşum için bekler oldum. bi an önce yatsın da hemen ona bir şeyler alayım diye  :k06: geçenlerde zam aldım, hemen bebeğime hediye aldım :)

oyyy  :love9: :love9: banada eşim diyoki sana elbise almak lazım yazın rahat et diye sıcaklarda bende var işte dedim hatta birtanesini yengem dikiyo bana ücretini almıyo sağolsun kendisi terzi. oda gülüyo hep oğluna harca sen diyo  :k06:

muhribe

hehe kıskanmaya başladı mı seninki de? geçen eşim kucağımda yatıyordu, dedim şimdilerin kıymetini bil 3 ay sonra başka bir erkek olacak bu kucakta. ikimiz birden sığamaz mıyız acaba diyor  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Mayıs , 2011, 11:18:39
hehe kıskanmaya başladı mı seninki de? geçen eşim kucağımda yatıyordu, dedim şimdilerin kıymetini bil 3 ay sonra başka bir erkek olacak bu kucakta. ikimiz birden sığamaz mıyız acaba diyor  :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: çaktırmıyo ona kalsa ama ben oğlumla ilgili bişey dediğimde suratından belli oluyo  :laughing7: sonrada o benim aşkım diyince ondan önce ben vardım diyo  :k06:

muhribe

ikiz doğurmuş gibi olucaz biz bu gidişle. çocukla çocuk olmak dedikleri bu olsa gerek :)

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Mayıs , 2011, 11:25:30
ikiz doğurmuş gibi olucaz biz bu gidişle. çocukla çocuk olmak dedikleri bu olsa gerek :)

evet onlar bizim önce Allahtan sonra eşlerimizden gelen en güzel hediyeler  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Bakalim Anneler gunu geliyor.. kac gun oncesinden bildirdim  :ehi: :ehi:

Oglum dogdu dogali zor hediye alir oldu  :ehi:

derbeder

ayyyyy demin elinde bir paketle is yerine gelmis..

birde pesin pesin soyluyor belki begenmezsin diye, amaaa cok sevdimm ve begendimmmmm,   :love9:
bana babet almisssss  :hieyt: :hieyt:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

ohh ne guzell iyi gunlerde kullan bana bizimki hiç giysi ayakkabı gibi hedıye almaz bılıyorkı begenmıcem aldıkları dolabı beklıyorr

oyuzden en son ne aldı bana hatırlamıyorum  :D

cemresu

zamanını tam bilemiyorum ama önemli bi gün değildi kendiliğnden gül almıştıı   cnm ya:love9: :love9:

oslemturgay

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Mayıs , 2011, 17:50:29
ohh ne guzell iyi gunlerde kullan bana bizimki hiç giysi ayakkabı gibi hedıye almaz bılıyorkı begenmıcem aldıkları dolabı beklıyorr

oyuzden en son ne aldı bana hatırlamıyorum  :D
tesekkurler canim benim, daha daha guzelleri senin olsun  :opucuk:
normalde bu tarz seyleri bana begendirir oyle alir genelde  :k06: ama buna bende sasirdim, hatta soka girdi begendigimi duyunca  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği