Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

bende eşime evlilik yıldönümü hediyesi araştırıyorum.bu parfüm bu aralar tekin acarda, sevilde çok dikkatimi çekiyor.kokusu nasıl acaba?

derbeder

๑۩۞۩๑göçmen_54๑۩۞۩๑

esim kullanana kadar pek dikkat etmemistim, ama ben begendim kokusunu.

parfümeriye girdigim zaman mesela yeni bir parfüm denemek istersem o kadar çok koku yigiliyorki önüme burnumun hassasligi gidiyor. bu yüzden daha çok kokusunu bildiklerimi almaya çalisiyorum.
bence sende gir bi yere ve sadece bu parfümü kokla o zaman gerçek kokusunu anlarsin ancak.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ye$iL elma - 25 Mart , 2011, 13:17:38
๑۩۞۩๑göçmen_54๑۩۞۩๑

esim kullanana kadar pek dikkat etmemistim, ama ben begendim kokusunu.

parfümeriye girdigim zaman mesela yeni bir parfüm denemek istersem o kadar çok koku yigiliyorki önüme burnumun hassasligi gidiyor. bu yüzden daha çok kokusunu bildiklerimi almaya çalisiyorum.
bence sende gir bi yere ve sadece bu parfümü kokla o zaman gerçek kokusunu anlarsin ancak.
aynen dediğin gibi yapıyolar sonra birazcık kahve veriyolar ama kokular karışıyor bi kere :dontknow:.en kısa zamanda denicem bu parfümü. :icon_thumright:

FeHi

Dur bakalım yarın doğum günüm kociş n'yapcak :k06:

dilengisk

ayy aayyy kızlar hep bu konuyu goruodum ama benm balta bile kesmez odun kocam bana hiiiiccc bişey almadıgı icin hep gıptayla bakıodum... ama bu sabah geldi yurt dısından bana da bi canta ve cok sık bir louis vuitton saat almıs inanamadım valla... 3 senede bi tektas evlenme teklif ederken bide tek tas bi kolye evlilik yıldonumumuzde aldı hepsi bu

hee bide dugun hediyesi bnm arabamı satıp ustunu tamamlayıp sevdigim arabayı almıstı ya yazınca adama haksızlık etmişim yapmıs aslında ama neyse :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

dilengisk

βαlκιz

Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 25 Mart , 2011, 15:03:34
Alıntı yapılan: βαlκιz - 25 Mart , 2011, 14:55:44
bugün kuçu kuçu getircekmiş bana  :toothy10:

aaa cinsi ne olacak
:ehi: bilmem
ya çalıştıgı yerin yakınına 10 tane yavru köpek bırakmış birisi
bugün görmüş eşim bayılmak üzerelermiş açlıktan eve geldi eski kap falan aldı mama vermek için
bende 2 tanesini getir dedim bahçede bakarız diye
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

dilengisk

ay bakın bakın yazık onlara... kim bırakmıs ya insafsızlar kıyamam. bahcem olsa ben 4 tane beslerim en az valla

Aytii

Gülşahçığım sana benden bir tavsiye

asla büyük cins köpek alma. bende bir kırma var. Rottweiller + Labrador karışımı hatta veterinerin demesine göre Pitt bul 'lukta var bizimkinde. okadar atılgan okadar kuvvetliki afedersin anamı ağlatıyo ben ve eşimin. gerçi şuanda ben yaklaşamıyorum hamileyim diye ama çok fena birşey. köpekler cinslerine göre daha kuvvetli ve saldırgan oluyorlar. oyüzden iyi düşün seçerken bacım

Aytii

Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 25 Mart , 2011, 15:10:32
ay bakın bakın yazık onlara... kim bırakmıs ya insafsızlar kıyamam. bahcem olsa ben 4 tane beslerim en az valla

aynen Dilek bende öyle diyordum hep birsürü olsun bakayım hepsine bahçem var nasılsa diye. ama bu geçen sene kapımın önünde bulduğum FINDIK adlı yavrucuk şimdi bildiğin fil, goril, ayı tarzında birşey. yani anlatamam görmen lazım dedikleri şey gibi. bakımı okadar zorki. ama bir okadarda seviyorum. pişman değilim onu sevip beslediğim için ama eşimi mahvetti çünkü artık o ilgileniyo beni yaklaştırmıyo çok saldırgan bir atlıyo eşim 184 cm boyunda eşimin boyunu geçiyo atlayınca düşün. birde herşeyi parçalama huyu var. ne bulsa paramparça ediyo. her hafta sonu temizliyoruz eşime destek oluyorum. çok fenaaaa çok

βαlκιz

hepsine bakabilcek olsam hepsini getir dicem bahçeye aslında getirir ama eşimin anneannesi gelir önümüzdeki ay istemez okadar köpegi kavga çıkartır  :violent1: 
1 yada 2 tane getirir bakarızz bahçe büyük 

bekarken bizimde Rottweiller köpegmiz vardıı  :-ooo hiç yaklaşamazdımm  :ehi:

eşimin getircegi ne cins olabilir bilmiyorum bakalım
eşimde kuduz falan olmasın diyo getirmim istersen diyo ama bi getirsinde aşısını falan yaptırırzz

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 25 Mart , 2011, 14:53:42
ayy aayyy kızlar hep bu konuyu goruodum ama benm balta bile kesmez odun kocam bana hiiiiccc bişey almadıgı icin hep gıptayla bakıodum... ama bu sabah geldi yurt dısından bana da bi canta ve cok sık bir louis vuitton saat almıs inanamadım valla... 3 senede bi tektas evlenme teklif ederken bide tek tas bi kolye evlilik yıldonumumuzde aldı hepsi bu

hee bide dugun hediyesi bnm arabamı satıp ustunu tamamlayıp sevdigim arabayı almıstı ya yazınca adama haksızlık etmişim yapmıs aslında ama neyse :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

iyi sevindim
artık balta keser mi kocanı acaba
bi denesene :) :) :)
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: βαlκιz - 25 Mart , 2011, 15:17:38
hepsine bakabilcek olsam hepsini getir dicem bahçeye aslında getirir ama eşimin anneannesi gelir önümüzdeki ay istemez okadar köpegi kavga çıkartır  :violent1: 
1 yada 2 tane getirir bakarızz bahçe büyük 

bekarken bizimde Rottweiller köpegmiz vardıı  :-ooo hiç yaklaşamazdımm  :ehi:

eşimin getircegi ne cins olabilir bilmiyorum bakalım
eşimde kuduz falan olmasın diyo getirmim istersen diyo ama bi getirsinde aşısını falan yaptırırzz

evet görüntüsü aynen  :-ooo böyle oluyo insan ;D biz korkmuyoruzda görenler tırsyo görünce

aşılarıda okadar fazlaki sadece aşıyla bitmiyo. kene tasması, derisi için bir ilaç var sonra kuduz karma aşıları maması bilmem ne bütçeyi biraz sarsıyo ama işte sen bilirsin ne yapacağını tabi ben artık eşime diyorum sadece aşıları vurulsun yoksa işin içinden çıkamıcaz bu gidişle  :-\