Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

tubali

tubali

BEN DUN EŞİMDEN SARI BEYAZ PAPATYALARDAN OLUSAN CİCEKLER ALDIM... İCİNDEDDE Bİ NOT DUNYANIN ENGUZEL ANNESINE.... HIC BEKLEMIYODUM BU SURPRİZİ....COK MUTLU OLDUM :occasion14: :occasion14:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

romansonun   saatini almıştı
evlilik yıldönümümz

tubali

can yine cannnn

bu ayın 16 sında evlilik yıldönümümüzdü bana güzel bir çanta hediye etti ve yanındada kırmızı güller vardı :love9: :love9: :love9: :love9:
can dediklerim....

simass

ne güzel..benimki en son telefon almıştı baya oldu ne zaman hatırlamıyom :dontknow:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

en son arkadaşını eşinin doğum günüymüş,o eşine çiçek yaptırırken eşimde bana yaptırmış bi buket çok güzeldi  :love9: :love9: :love9: :love9: :love3: :love9: :love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

yarım dakıka dusundum acaba en son ne aldı dıye hıcbısey genelde suprız hedıyelerı olmaz bızmıkın bısey alcagında benım zevkıme gore alır alcagını :d heee hatırladım sevgıllır gununde benım baskımla 1 tane gul almıstı  :k06:

Demet_dk

__nil__

4 temmuz evlilik yıldönümümüzde bana almayı istediğim ama alamadığım elbiseyi almıştı ve kocaman bi buket de çiçek getirmişti.. :love9: :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

SEVGILILER GUNUNDE MARKA COK SIK BI SAAT ALMISTI   :k06:  :k06:  :opucuk: AKLINA HER ESTIGINDEDE CICEK YADA SU BUYUK PAPATYALAR OLUYO YA ONDAN GETIRIR  :opucuk:  :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SANIRIM DOGUM GUNUMDE AYNI ZAMNDA SEVGILILER GUNUNDE ALMIŞTI  :love9: :love9: :love9: EŞİM OZEL GUNLER DIŞINDA PEK BISEY ALMAZ..ÇUNKU BEN BEGENMEM ALDIKLARINI ONUN İÇİN PARA ONDAN BEGNMEK BENDEN  :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

aynen bizdede öyle sibelcim
öyle sürprizleri pek beceremez parası ondan harcaması benden  ;)