Dayanamıyorum artık

Başlatan >Gülbade<, 15 Ağustos , 2009, 23:21:02

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

amiiiinnn  gülbade benım kuzenım pkoluydu hem de dr lar en az 1 sene cocuk olmaz demıslerdı ama o 4-5 ay sonra hamiş kaldı  :opucuk:

DERYATİLGAN

canım benim merak ettiğim bebeğin şuan yaşıyormu eğer öyleyse allahım sağlık sıhhat hayırlı ömür nasip etsin ismiyle bin yaşasın.sanada çok geçmiş olsun .
artık öyle bir zamanda yaşıyoruz ki çocuklar anne babalarını kesiyor zaman çok bozuk allah hepimize ve tüm bebek isteyenlereanasına babasına vatana millete  hayırlı evlatlar nasip etsin.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

rabbim herkese gönlüne göre versin insalah canikooo  :amin:

DERYATİLGAN

aslında biraz kafayı dağıtmak lazım bence çok taktık kafaya olacağı varsada olmuyor bence kendimize konuşacak yeni konular bulmamız lazım:)) :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

>Gülbade<

tatlim cogu zaman insan ister istmez aklindan cikmiyor bu bebek konusu. aslinda unuttum demek yine hatirlamak demek biliyormusun, unuttum diyerek zaten yeniden hatirlamis oluyorsun. uzuuuuuuuuun tatile ihtiyacim var....offf bu senede gelmedi bu tatilim ya, daha 2 hafta var tatile cikmama. ama en güzeli ne biliyormusunuz, muhtmel yumurtlama tarihim tam tatil tarihim, belki yumurtam gelisir bu ay ve insallah hamile kalirim hayirlisinla artik. allahim bu ay hamile kalmayi nasip et allahim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

ıns hamıs haberını alırız canım :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

amin insallah tüm istiyenlere rabbim bebeis nasip eder hayirlisiynan .... :amin:

..BahaR●●

BU DURMDA OLANLARI ÖYLE ÇOK İYİ ANLIYORMKİ BİREBİR HEPİMİZ AYNI DERTTEYİZ İNŞ.BUGÜNLER BİTİCEK ÇOK DUA EDELİM BİRGÜN BİZEDE NASİP OLUR ELBET BURDAN HAMİŞ HABERLERİMİZİ VERMEK........

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: Oº°'¨ßãHã® ¨'°ºO - 19 Ağustos , 2009, 16:59:52
BU DURMDA OLANLARI ÖYLE ÇOK İYİ ANLIYORMKİ BİREBİR HEPİMİZ AYNI DERTTEYİZ İNŞ.BUGÜNLER BİTİCEK ÇOK DUA EDELİM BİRGÜN BİZEDE NASİP OLUR ELBET BURDAN HAMİŞ HABERLERİMİZİ VERMEK........

insallah cnm.... :love9: :love7: :occasion14:

мiŁenα.

ıns cok ıstıyorum hamıle kalın ıyı haberlerınızı alımmm :amin: :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

tubali

dualarımız seninle ve tum anne olmak isteyenlerle cnm...

>Gülbade<

hersey icin sagolun kizlar. allah sizden razi olsun. insallah allah benim ve sizin yüzünüzü güldürür ve saglikli bi tanemizi kucagimiza almayi nasip eder insallah :amin: :amin: :amin:

DERYATİLGAN

yumurtlama zamanın tatile denk gelmesi çok iyi olmuş psikolojik olarak rahatlaman demek yumoşun büyümesi demek innnnnşşşşşşş bu ay iyi haberleri alırız inşşşşşşşşşş :opucuk: :opucuk: :opucuk:

armi

insallah kizlar oructa hepimiz hamile kaliriz bol bol duva edelim cünlü en hayirli günler
d

DERYATİLGAN

ewet bol bol namaz kılıp kuran okuyalım bu mübarek günlerde allah ellerimizi boş çevirmez ramazandan sonra doğum patlaması yaşanacak... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: