Dayanamıyorum artık

Başlatan >Gülbade<, 15 Ağustos , 2009, 23:21:02

« önceki - sonraki »

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

çok fazla ben analatmak istemiyorum aslında  içim çok acıyor çünkü çok mücadele verdik eşimle
2 ay önce hamiletdim bende
formdaki ilknurla  aramızda  2 gün vardı aynı olcaktı benimki devam etseydi  
boşver işte böyle :crybaby2:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ••‹●›••( Selcan )••‹●›••˚ - 17 Ağustos , 2009, 17:58:55
SİVASLIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

İNŞ BU SEFER MELEĞİN ANNESİNE SIKI SIKI TUTUNUR VE BIRAKMAZ

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

allah razi olsun cnm ins. :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: •·.·´¯`·.·•     €ß®ULÏ     •·.·´¯`·.·• - 17 Ağustos , 2009, 18:01:34
çok fazla ben analatmak istemiyorum aslında  içim çok acıyor çünkü çok mücadele verdik eşimle
2 ay önce hamiletdim bende
formdaki ilknurla  aramızda  2 gün vardı aynı olcaktı benimki devam etseydi  
boşver işte böyle :crybaby2:

inan canim kalpten söylüyorum ve diliyorum bunu insallah en kisa zaman tekrar hamile kalirsin ve bebisini kucaginada alirsin hayirlisiynan  tüm kalbimle dilyiorum bunu cnm arkadasim benim....

мiŁenα.

konuyu yineleyip kendni yıpratma.....

inanıyorum senin melegin gelcek en yakın zamanda......

eskıye deıl arkana bakma onune bak...

senı guzel gunler beklıyorrr melegın gelıcek

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

KIZLAR BENIM HALAM 7 KERE DÜŞÜK YAPTI

VE HEMDE ÖLE 1.-2. AYINDA DEĞİL

7.-8. AYLARINDA

ÇOCUKLARI HEP YARIM DOĞUP ÖLUYORDU  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ONA RAĞMEN PES ETMEDI VE DEVAM ETTİ MÜCADELESİNE  :basardim: :basardim:

ŞUAN 15 YAŞINDA KIZI VAR

EĞERKI SAĞLIK PROBLEMINIZ YOKSA

OLMAMASI İÇİNDE SEBEP YOK

RABBIM KIMSENIN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

>Gülbade<

cevap veren herkese tesekkür ederim kizlar. benim amacim bu konuyu acarken isyan etmek degildi, öyle görünsede... duygularim bu günlerde cok yogun yasamaya basladim ve bende bu duygularimi benimle ayni sorunlari yasayanlarla paylasmak istedim, sizlerle. cünkü esim ne kadarda ben seni anliyorum desede, anlayamiyor gibi geliyor, cünkü o bir kadin degil. elbette herseyin hayirlisi, elbette herseyin yeri vakti var.... AMA insan bazen dayanamiyor gücü kalmiyor ümidi kalmiyor. hic bir zaman hayalleri gercek olmayacagini düsünüyor. bu yüzden hepimiz burdayiz, birbirimize destek olalim diye. dertlerimizi paylasalim diye, yasadiklarimizi anlatalim diye....

bugün görümcem geldi bize. otururken lap diye atiyor kendisini kanepeye, yemek masasini kaldiriyor ediyor, ben hayret ettim kendi icimden, ben olsam ben sanirim cok cok dikkat ederdim öyle hoplayip sicramazdim agir seyler kaldirmazdim. oruc da tutacakmis ve ben burda dayanamayip dedim ki, cocugun gelismesi hic mi önemli degil senin icin cocugun sagligi onu beslemen lazim bakman lazim, aldigim cevap suydu ; o daha cok kücük ne olacak ki. aglayim mi güleyim mi bu cevaba. taktir allahin, ona nasip etmis ona kismet etmis, demek ki allah böyle uygun gördü.

insallah allah bana da ve benim gibi bebek hasreti cekene bu güzel duyguyu yasamaya nasip eder :amin: :amin:

kizlar tekrar sagolun bana bu kadar cevap yazdiginiz icin. sizi cok seviyorum. öpüyorum :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: >Gülbade< - 17 Ağustos , 2009, 19:57:50
cevap veren herkese tesekkür ederim kizlar. benim amacim bu konuyu acarken isyan etmek degildi, öyle görünsede... duygularim bu günlerde cok yogun yasamaya basladim ve bende bu duygularimi benimle ayni sorunlari yasayanlarla paylasmak istedim, sizlerle. cünkü esim ne kadarda ben seni anliyorum desede, anlayamiyor gibi geliyor, cünkü o bir kadin degil. elbette herseyin hayirlisi, elbette herseyin yeri vakti var.... AMA insan bazen dayanamiyor gücü kalmiyor ümidi kalmiyor. hic bir zaman hayalleri gercek olmayacagini düsünüyor. bu yüzden hepimiz burdayiz, birbirimize destek olalim diye. dertlerimizi paylasalim diye, yasadiklarimizi anlatalim diye....

bugün görümcem geldi bize. otururken lap diye atiyor kendisini kanepeye, yemek masasini kaldiriyor ediyor, ben hayret ettim kendi icimden, ben olsam ben sanirim cok cok dikkat ederdim öyle hoplayip sicramazdim agir seyler kaldirmazdim. oruc da tutacakmis ve ben burda dayanamayip dedim ki, cocugun gelismesi hic mi önemli degil senin icin cocugun sagligi onu beslemen lazim bakman lazim, aldigim cevap suydu ; o daha cok kücük ne olacak ki. aglayim mi güleyim mi bu cevaba. taktir allahin, ona nasip etmis ona kismet etmis, demek ki allah böyle uygun gördü.

insallah allah bana da ve benim gibi bebek hasreti cekene bu güzel duyguyu yasamaya nasip eder :amin: :amin:

kizlar tekrar sagolun bana bu kadar cevap yazdiginiz icin. sizi cok seviyorum. öpüyorum :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cnm insallah rabbim gönlüne göre bir bebis hatta  4-5-6-7-bebis verir hehe  :binkybaby: :binkybaby:

cnm bak sana bisey anlatim benim bir tanidigim var dokt. oruc tutma dedi saten migde bulantilari vardi daha kötü falan olursun demis ama benim arkadas dinlemedi doktorunu ve orucunu tutdu migde bulantisi falan hicbirseyi kalmadi ve doktora gitdiginde dokt. demis ki tabi saniyor ki oruc tutmadi diye dokt. demis ki  bebegin cok güzel gelismis sen ne yaptin ne yedin bu cocuk böyle kilo almis birden o da demis ki doktora ben oruc tutdum sasirmis tabiki doktorda

insan allah yolunda ibadet oruc ne olursa olsun yapdimi rabbim onun mükefatini veriri allahin izniyle ins. orucdan zarar gelmez arkadaslar  tabiki önemli riskli bir hamilelik degilse ....

allahim hepimize bir bebis nasip eyle ins. en kisa zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin:

>Gülbade<

Alıntı yapılan: sivaslim - 17 Ağustos , 2009, 20:05:37
Alıntı yapılan: >Gülbade< - 17 Ağustos , 2009, 19:57:50

cnm insallah rabbim gönlüne göre bir bebis hatta  4-5-6-7-bebis verir hehe  :binkybaby: :binkybaby:

cnm bak sana bisey anlatim benim bir tanidigim var dokt. oruc tutma dedi saten migde bulantilari vardi daha kötü falan olursun demis ama benim arkadas dinlemedi doktorunu ve orucunu tutdu migde bulantisi falan hicbirseyi kalmadi ve doktora gitdiginde dokt. demis ki tabi saniyor ki oruc tutmadi diye dokt. demis ki  bebegin cok güzel gelismis sen ne yaptin ne yedin bu cocuk böyle kilo almis birden o da demis ki doktora ben oruc tutdum sasirmis tabiki doktorda

insan allah yolunda ibadet oruc ne olursa olsun yapdimi rabbim onun mükefatini veriri allahin izniyle ins. orucdan zarar gelmez arkadaslar  tabiki önemli riskli bir hamilelik degilse ....

allahim hepimize bir bebis nasip eyle ins. en kisa zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin:

tatliim ne bilim, elbette oruc tutmak kötü bisey degil. hani ben anne olamiyorum ya polikistik over yüzünden, bebege zarar gelecek hic birsey yapmam, yada gelebilcegini düsündügüm herhangi bisey. sahsen ben oruc tutmazdim, cocuk düzgün beslenemez düsüncesiyle. tabi bu herkesin kendi bilecegi bisey.

tatlim insallah anne olmak isteyen herkez tez zamanda saglikli bir bebise kavusur.
he bu arada dedin ya ; 2-3-4-5-6 tane olsun diye bebis, valla allah verdikden sonra isigi gören ciksin :D:D:D:D ama en az 3 tane düsünüyorum allahin iziniyle

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

rabbim  gönlüne göre verir insallah cnm...

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

iyi akşamlar hepinize kızlar  :flowers:

nerden başlasam bilemiyorum ama konuyu baştan sona okudum herkesin yorumunu duygularını mücadelelerini dualrını saygıyla sabırla okudum

üç yıllık evliyim geçen sene bebek istediğimizde eşimle hamile kaldım hemen sevindim mutlu oldum ama sekiz haftalıkken hiçbirşey yokken düşük yaptım daha sonrasında dinlenme korunma aşaması tabiki yine olurmu korkusu ama rabbim çok büyük bekleme aşamasından 5 ay sonra tekrar hamile kaldım yine çok mutlu olduk dua ettik eşimle birşey olmasın diye düşük tehlikem de vardı hayırlısıyla her geçen gün için dua ettik...tam dört aylık olduk hiç bir sorunumuz yok mutlu mesut hayal kuruyorum doğum için bebeğim için bu arada kızım olacağını öğrendik ve isim düşündük ben eylül olsun dedim eşim tamam dedi güsel isim dedi bu arada 16 haftamız dolduğu için üçlü tarama testi yaptırdık iki gün sonra sonuç alıcam tabi kendimden emin mutlu rahat rahat hastaneye gidiyorum sonucu aldım dr umla görüştüm bana pek iç açıcı değil down sendromu riskin var dedi şok oldum inamamdım yakıştıramadım ama sadece bi test yanılabilir miş ... neyse ağlamaktan mahvoldum ertesi gün başka bir hastane sonraki gün başka bir hastanae yeni testler ama sonuç hep aynı hatta değerler yüksek çıktı amniosenteze kara verildi yapıldı ben bişey çıkmıycak diyorum dua ediyorum bu arada kızımın adını değiştirdik allahım sağlıklı olsun diye dua ederken kızımın adının ecrin olmasına karar verdik anlamı ALLAHIN HEDİYESİ DEMEKMİŞ rabbim kızımızı bize bağışlarsa en büyük hediye olacak o yüzden adıda ECRİN OLSUN DEMİŞTİK  sonucu aldık sonuç yine aynı bu arada biz 20 haftalık olduk bile tabi dr um beklemeye gerek yok artık kararınızı verin dedi ben ağlamaktan konuşamıyorum ki sakinleştirecek beni dr um ultrasonla inceleyelim dedi inceledik bide baktıki aynı zaman da kalp duvarı gelişmemiş yani kalp hastası olarak doğacak kızım dediki 9 ayı tamamlayabilir bile belkide doğsa bile yaşamayabilir.....sonuç itibariyle cuma sabahı hastaneye yattık ve c.tesi sabahı doğum yaptım......hala kendime gelemedim dün taburcu oldum hastaneden hala dua ediyorum ağlayamıyorum bile artık çünkü gücüm yok ağlamaya...

şimdi belki bu ne böyle destan gibi yazmış ne gerek vardı sanki diyeceksiniz ama benim burda anlatmaya çalıştığım olmuyor diye ağlamak üzülmemek elde değil ama sabır ve metanetle dua etmelisiniz rabbim neylerse güzel eyler canlarım unutmayın ki o ne derse o oluyor

bebeğim olsun allahım hamile kalayım diye değil rabbim verirsende hayırlısını ver sağlıklısını ver kucağıma almayı nasip et diye dua edin

allahım güzel rabbim meleklerinizi tez zaman da SAĞLIKLI HAYIRLI VEDE KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

ceylin eslem

eylülcüğüm diğer sayfadada dün olkumuştum yaşadıklarını.dünden beri aklımdaydın.naptı acaba? belki güzel bir gelişme olmuştur diye geçirmiştim içimden.hala senin kadar olamaz biliyorum ama içim parça parça oldu.yazarkende zaten boğazım yumru yumru şu anda.ne yazacağımı seni nasıl teselli edeceğimi inanki bilmiyorum.ama biz hepimiz burada senin yanındayız.asla umudunu kaybetme.herşey de vardır bir hayır.bir dua varya'' ALLAHIM GÖNLÜMDEN GEÇENİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLE,HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE..!! canım senin içinde hayırlısı böyleymiş.biliyorum çok çok zor yaşadıkların hemde çok yeni.atlatacaksın bugünleri.sevdiklerinden güç al.eşine şimdi dahada sıkı sarıl....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım çok saol dua etmekten vede rabbime sığınmaktan başka yapabilecek birşeyimiz yok hiçbirimiz için hepimiz ona emnaet rabbim neylerse güzel eyler canım üzülmemek elde değil yıpranmamak ama napalım hayırlısı böyleymiş...

amacım kimseyi üzmek değil niyetim sadece hamile kalamyan üzülen arkadaşlarımıza yaşadıklarımı anlatıp hamile kalmak marifet değil önemli olan rabbimin ne derece bunu bize nasip edeceğini anlatmaya çalışabilmek bol bol dua etmek ve yaradana sığınmak :opucuk:

zehraab

Pınarcığım sana sonuna dek katılıyorum, marifet sadece hamile kalmakta değil 9 ay boyunca onu karnında sağlıklı bir şekilde taşıyıp sağlıkla dünyaya getirmekte var.Bu öyle bir süreçki başından sonuna zorlu bir etap gibi bende 9 ay boyunca karnımda sağlıkla taşıdığım bebeğimi doğumda kaybettim buna ne dersiniz?Tam her şey tamamlandı derken sonuç hüsran kocaman bi boşluk.Evet kesinlikle isyan etmemek ve sabırla beklemek lazım tabiki duygu yoğunlukları yaşanıyor, her şeyin hayırlısını dilemek çok önemli.Herkes için hayırlısı neyse o olsun, eğer hayırlısı hiç bebek sahibi olamamak ise söylemek zor tabiki ama o zaman hiç olmasın.Yani sonuçta herşey allahın takdirine kalıyor bizede sabırla beklemek ve hayırlısını dilemek.Lütfen canınızı sıkmayın ve hayata karışın başka uğraşlar edinin kendinizi unutacak bi şeyler yapın.
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

ceylin eslem

zehra evet çok haklısın benim amcamın kızı geçenlerde doğum yapmaya gittiğinde son kez ultrasonda bakıyorlar.bebeğin ölmüş olduğunu görüyor doktoru.düşünsenze o hastaneye nasıl bir mutlulukla gitmiştir.aklına böyle kötü birşey geleceğini getirebilirmiydi.doğum yapıyor.bebeğin hiçbir sağlık sorunu yokmuş,neden öldügüde belli değil.herşey allahtan.o verdi canı yanlızca o alır.

>Gülbade<

herseyin hayirlisi kizlar. herkesin yasadigi zorluklar var, kimine göre basit kimine göre dünyayi karariyor. allah herkese sabir versin ve saglikli bebegini kucagina almayi nasip etsin :amin: :amin: