Dayanamıyorum artık

Başlatan >Gülbade<, 15 Ağustos , 2009, 23:21:02

« önceki - sonraki »

DERYATİLGAN

Alıntı yapılan: >Gülbade< - 15 Ağustos , 2009, 23:21:02
kizlar artik gücüm kalmadi sabrimda kalmadi. bu ayda sogankürün ardindan olumlu sonuc alamadim. bugün görümceme misafirlige gittik telefondada rica etti bana gelirken test alirmisin diye. bende tabi aldim. varinca da hemen testi yaptik, tabi ne cikti, kendimde hic göremedigim cift cizgi. inanamadim ben ya...hemen aglamaya basladim ben tabi. daha 1 ay olmadi evleneli, ben 2 yildir bekliyorum. aglama krizlerine girdim, esim beni hemen eve götürdü. evdede sakinlesmeyince hastaneye götürdü igne vurdurdu, daha yeni aglamayi kestim. gözlerim sisti mosmor oldu aglamakdan, aglaya bilsem devam edicem aglamaya. gercekten artik hic ümidim kalmadi. birakmadi pesimi su polikistik over pisligi. artik her ay ümidimin bosa cikmasindan cok yoruldum ve bugün artik patlak verdi. cok yoruldum coook dayanamiyorum artik.... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ikimizin durumuda aynı bende dün dışarıya çıktım keyfim yerindeydi ama etrafta o kadar çok hamile gördüm ki eve gelince ağlamaya başladım isyan etmemek çok zor 2 yıldır uğraşıyorum akrabam daha ilk denemesinde tutturdu ama sabretmekten ve beklemekten başka çaresmiz yok. biz onlar kadar şanlı değiliz belki ama bebeklerimiz çok şanslı olacak onların değerini bilicez akrabamın ki 3 aylık oldu doktora gitmiyor birşeyi yoktur diyor kader işte böyle birşey....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ARKADASLAR BEN SUNA ANLIYAMAIYORUM BEBEGINIZ OLMUYOR DIYE KENDINIZI SANSSIZ MI GÖRÜYORSUNUZ  COK SACMA BIR DÜÜSNCE RABBIM SAGLIK VERSIN SAGLIGINIZ OLDUGU SÜRECE HERSEY OLUR ALLAHIN IZNIYLE KENDINIZI BEBEK KONUSUNDA SARTLANDIRMAYIN RAHAT OLUN YA VALLAHI BUNLARI BU YAZILARI OKUYAN STRESSE  GIRER  :caca:    :caca: 

BEBEK ISTEMINE BÖYLE COK TAKINTI YAPMAYIN RABBIMDEN HAYIRLISI BENIMDE BEBISIM YOK ILK HAMILELIGIM DÜSÜKLE  SONUCLANDI AMA ALLAHIMA COK SÜKÜR SAGLIGIM YERIMDE HAMD OLSUN RABBIME  :amin: :amin:

arkadasim sen böyle isyan etdikce rabbim seni baska biseyle dener böyle yapmayin ya mübarek ramazan ayindayiz bol bol dua edin namaz kilin ama SAKIN ISYAN ETMEYIN  SAKINNNNNNN    :violent1:    :violent1:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

17 Ağustos , 2009, 14:42:21 #17 Son düzenlenme: 17 Ağustos , 2009, 15:00:54 ebruli
ben 10 yıldır uğrasıyorum ama hiçbir zamanda kendimi şanssız hissetmedim çok yanlış ....her şerde olduğu gibi herşeydede hayır vardır vakit zamannını doldurmayı bekliyordur bebişlerimiz ..... :amin: :   :binkybaby:   zamanları dolunca kapımızı çalacaktır emin ol

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ebruli - 17 Ağustos , 2009, 14:42:21
ben 10 yıldır uğrasıyorum ama hiçbir zamanda kendimi şanssız hissetmedim çok yanlış ....her şerde olduğu gibi herşeydede hayır vardır vakit zamannını doldurmayı bekliyordur bebişlerimiz ..... :amin: :binkybaby:zamanları dolunca kapımızı çalacaktır emin ol

EVET CNM BENDE SENIN GIBI DÜSÜNÜYORUM AMA BAZI ARKADASLAR COK ISYANKAR  ÖYLE YAZILARI GÖRDÜKCE ÜZÜLMEK MÜMKÜN DEGIL KI  RABBIM HEPIMIZE GÖNLÜMÜZE GÖRE VERSIN INSALLAH

DERYATİLGAN

isyan ettiğimizi kim söyledi bu yaşanan duygu yoğunluğudur herkes herşeyin farkında allah ne verirse hayırlısını nasip etsin lütfen birbirimizin düşüncesine saygı gösterelim.

saygı gösterdiğimiz için destek olduk bence sen yanlış anladın

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

senin icin dememisdik üstüne almana gerek yoktu basligi acan kimse ona cevap yazdik....

bizde duygusuz degiliz herhalde ...

мiŁenα.

herkez  kendi çapında haklı ....herkez saygı duymalı fikrine burası her türlü fikre açık bir ortam.....

ama ınsanın elınde olmadan ısyan edıyor ....ben 2 yıl yasadım o sure zarfını ve ne kadar zor oldugunu bılıyorum...

ama asıl dogru olan ısyan etmeden tek bırsey solemek hayırlısı...herseyın hayırlısı kızlar....

herkez herturlu fıkre acık....lutfen sabredıp hayırlısını ısteyelım herseyın zamanı vaktı gelemden ne yaparsan yap olmuyor..

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: •·.·´¯`·.·•     €ß®ULÏ     •·.·´¯`·.·• - 17 Ağustos , 2009, 17:08:50
saygı gösterdiğimiz için destek olduk bence sen yanlış anladın

cnm sen ne zamandir ugrasiyorsun bebis icin
????

17 Ağustos , 2009, 17:26:49 #24 Son düzenlenme: 17 Ağustos , 2009, 17:35:47 •·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•
10yıldır yılmadan   ve duyduğum ağır laflara rağmen  canım.... 2 düşük  1 kürtaj oldum yazıkki napalım nasip bu işler

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: •·.·´¯`·.·•     €ß®ULÏ     •·.·´¯`·.·• - 17 Ağustos , 2009, 17:26:49
10yıldır yılmadan   ve duyduğum ağır laflara rağmen  canım.... 2 düşük  1 kürtaj oldum yazıkki napalım nasip bu işler

PEKI IKI DÜSÜKDEN SONRA ARASTIRMADILAR MI NEDEN DÜSÜYOR DIYE ???? KÜRTAJ NE ICIN OLDUN GELISMEDI MI BEBIS ???

CNM INSALLAH SENDE BIRGÜN BEBISINE KAVUSURSUN HAYIRLISIYNAN

ilk 2 si 6 ve 8 haftalıkken kendiliğinde düştü analamadım yani
3 sü ise kalp atışı alınamadığı için gelişimi geriden geliyor dedi
arastırdılar fakat bişey bulunamadı herşeyimiz normal çıkyor
bilemiyorum nolcak nasip
şimdi yine düşünüyoruz kısmet

vuslat

Alıntı yapılan: •·.·´¯`·.·•     €ß®ULÏ     •·.·´¯`·.·• - 17 Ağustos , 2009, 17:26:49
ah canımmm rabbim bütün bu sıkıntılarını boşa çıkarmaz emin ol..  inş hayırlısıyla meleğine kavuşursun :amin:

[/ur

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: •·.·´¯`·.·•     €ß®ULÏ     •·.·´¯`·.·• - 17 Ağustos , 2009, 17:42:49
ilk 2 si 6 ve 8 haftalıkken kendiliğinde düştü analamadım yani
3 sü ise kalp atışı alınamadığı için gelişimi geriden geliyor dedi
arastırdılar fakat bişey bulunamadı herşeyimiz normal çıkyor
bilemiyorum nolcak nasip
şimdi yine düşünüyoruz kısmet

VAKTI ZAMANI GELMEMIS DEMEK KI CNM HAYIRLISI RABBIMDEN DILERIM KI EN KISA ZAMANDA BEBIS HABERI ALIRIZ SENDEN TÜM BEBEIS ISTIYENLERE RABBIM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSIN INSALAAH

BENIMDE KALP ATISI DURMUSDU  BEN KABULLENMEK ISEMEMISDIM AMA KÜRTAJ OLMAN LAZIM DENDI BEN HAYIR DEDIM COK KÖTÜYDÜM AMA KORKUYORDUM CÜNKÜ KÜRTAJ OLMAKDAN NASIL BISEY OLDUGUNUDA BILMIYORUM ILK HAMILELIGI OLDUGU ICIN INSAN BILINCSIZ OLUYOR  SONRA DOKT: DEDI KI KIZIM SEN EVE GIT BI KAC GÜN KENDINI TOPARLA SONRA GEL BIDAHA BAKARIZ SONRADA KÜRTAJ OLURSUN DEDI EVE GITDIM ERTESI GÜN KANAMAM BAYA BI COGALDI O GECEDE DÜSÜK YAPDIM AMA NAMAZDA AGLIYA AGLIYA YALVARIYORDUM ARTIK ALLAHIM NE OLUR KÜRTAJ OLMIM COK KORKUYORDUM BEBEGIMI KAYBETIGIME MI ÜZÜLÜM YOKSA KÜRTAJ KORKUSU BENIM CANIM COK TEZDIR COK KORKARIM SONRA KENDILIGINDEN DÜSDÜ GITDI YAVRUM ARADAN SUAN TAM 8AY GECTI VE BIZ BU AY KARAR VERDIK BEBIS ICIN CÜNKÜ TEKRARLAR DIYE KORKUYORDUM ASLINDA DOKTORUM DEDI KI 3 AY KORUN SONRA HAMILE KALABILIRSIN AMA BEN ZAMANI AZ BULDUM KORKUDAN ISTE YINE AYNISI BASIMA GELIR DIYE AMA NASIP KISMET YASICAGIOMIZ VARSA NE YAPSAN FAYDASIZ KADER KISMET

BENIM HIKAYEMDE BU CNM

DİLVİN

SİVASLIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

İNŞ BU SEFER MELEĞİN ANNESİNE SIKI SIKI TUTUNUR VE BIRAKMAZ

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik