15 Mayıs , 2024, 15:17:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Normal Doğumdan Sonra Dikişler....

Başlatan sevda, 19 Eylül , 2007, 14:20:15

« önceki - sonraki »

muhribe

bişey olmaz sıkın dişinizi  ;D
sezeryan olmak daha korkunç bence  :-ooo

asya81

benım kesiğm yaklasık 10 cm kadar  :-ooo. dıkerken cok acı cektim ve doktora yalvardım uyutta dık dıye bıde o kadar sancıya dayandım ama dıkıs acısına dayanamadım :cildir:uyuttuda rahatladım lakin 15 gun acıdan ne oturabildim ne uyuyabildim.her aksam batikonlu sıcak suya oturdum rahatlayım dıye 15.gunsonra gecti.
canımda tatlı değildir ama cok acı cektim dogum sonrası tabi bagsur da eklendi acıma :cildir: sezeryandada 15 gun acı oluyormu acaba yada doktor farkı kişi farkımı bilmiyorum

@Melek Yüzlüm@

ignede fayda etymedi bana ben hepsini hissettim valla sorup duruyodum daha bitmedi mi diye daha dur yarısındayız diyodu :k06: :k06:

doru unutup bi daha bi daha yapcaz bu gidişle :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Zor vallahi  :icon_pale: sancıya dikişe razıyım el kol girmeden iyi  :icon_pale:

°•.ℓανιηуα.•°

sezeryan daha feci bence de.

normal gibisi yok  8)

almila__

2. doğumda da acaba aynı yerlerden mı kesiliyor benımde 11 dikişim vardı :icon_pale: :icon_pale:

°•.ℓανιηуα.•°

canım hiç korkma. kesilse bile en çabuk kaynayan,iyileşen yerimiz orasıymış.

Rabbim öyle mükemmel yaratmış ki  :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

en son yara için doktora gittiğimde doktor rahmin güzel dikilmiş dedi  :-ooo

demek ki doğumdan sonra tek dikilen yer dış cephe değilmiş. rahim de dikiliyomuş  :dontknow:  :-ooo

Balböceği

almila__

aynen canım çabuk kaynıyormuş ben ilkinde korkmamıştım ama bu sefer ne olcağını bılıyorum yaa bıraz korkuyorum  ???

Balböceği

İkincisi daha kolay ouyor diyorlar  :icon_scratch:

almila__

elfo

bu ne beeaa!!!
korktum yaa zaten normal doğum denince hep dikişten korktum ben  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
2 hafta önce nasipse doğumumu gerçekleştirecek ebeyle tanıştım. bebek çıkmak üzereyken sana damardan narkoz verecez. böyle sarhoş gibi olacaksın hatta bizle gülerek sohbet edeceksin ama yarı baygın olacaksın o ara bebek de doğacak dikişin de atılacak bunlar ne ara oldu yahu diyeceksin. belli bir süredir bu tekniği uyguluyoruz hastalarımız çok memnun kaldılar inş. siz de memnun kalacaksınız dedi ama ben yine de bu kesme dikme olaylarından korkuyorum  :icon_pale:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben napcam bakalim sezeryan istemiyorum normal denemek istiorum  :honk: :honk: :honk: ikisinide denemek bi delilik ama olsun  :ehi: :ehi: sonucta bi yerden cikcak dimi  :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kelebegimm

Elifcim3 hafta sonra gelirsin o zaman yine bu konuya ah dikişler diye saka saka :ehi: :ehi: :ehi:
Herkesin bir deil ona 4 atmışlar bana 30 dierine 10 o ürüne 20 kimisinde hic atılmadan doguruveriyo ama en önemlisi o mucizenin her saniyesini yasiyosun anında göğsüne koyuyorlar mis kokusunu cekiyodum icine yumusacik teni degiyo tenine geri hemen unutuluyo o andan sonra dusuyosun bebeğinin derdine karnı altı ustu :)

Gülüm ins sende normal dogum yaparsın canimm :opucuk:

]