27 Nisan , 2024, 15:08:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Normal Doğumdan Sonra Dikişler....

Başlatan sevda, 19 Eylül , 2007, 14:20:15

« önceki - sonraki »

sevda

BEN SAN ALLAHTAN BOL BOL SABIR DİLİYORUM GÜZELİMM.... :amin: :amin: :amin:

DER!N

Doğum sonrası dikişleri hiç düşünmemiştim benim yaralarım çabuk kapanmaz acaba dikişlerde mi uzun sürede kaynar korktum biraz :y25:

ѕєν∂α¢αη

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

hısetmezler heralde...bak gulferın dedıgı dogru acaba kac zamanda kaynıyor dıkısler :'(

:love9: :love7: :love9:

**YeŞiLzEytİN**

bende normal doğum yaptım diktiğini hissetmiyorsun ama inanın ben hiç yatmadım ziyarete geldiklerinde rahmetli annem yat nazar olursun diyordu kaynaması korumana bağlı ilk zamanlar idrarını yaparken yanıyor ama oda dikişlerin kaynamsına yardımcı oluyor korkulcak bişey yok kızlar bebişini görünce herşeye değer diyorsunuz allah bir avazda kurtarsın hepinizi inşallah  :opucuk:  :opucuk:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

ıns canım :amin:

ıdrar cıkarken zorkuk yasıyacagımı duymustum :'(

ferda

ARKADAŞLAR BEN İLK KIZIMDA NORMAL DOĞUM YAPTIM DİKİŞLER 1 HAFTADA KAYNIYOR DOKTORUM KABIZ OLMAMAM İÇİN BEBEĞİ ETKİLEMEYEN BAĞIRSAK DÜZENLEYİ İLAÇ VERDİ KAKANIZI YAPARKEN ZORLANMIYORSUNUZ ÇÜNKÜ DİKİŞLERİ ZORLAMAMAK GEREKİYOR BİRDE BATİKONLA WCDEN SONRA TEMİZLİK PANSUMAN ŞEKLİNDE YAPIYORSUNUZ SUYADA KATABİLİRSİNİZ PAMUKLADA YAPILABİLİNİYOR BU ARADA İDRARINIZI YAPARKEN DİKİŞLERDE YANMA OLUYOR DİKİŞLER KAYNARKEN KAŞINIYOR TEMİZLİĞİNİZE DİKKATEDERSENİZ SORUN YAŞAMIYORSUNU ŞİMDİ İKİNCİ KIZIM GELECEK İNŞLH ONUDA NORMAL DOGURMAK İSTİYORUM ŞAFAK SAYIYORUZ 38 GÜNÜMÜZ KALDI.

ferda

şunu da yazayım unutmuşum dikişleri hissetmiyorsunuz çünkü bebek doğduktan sonra bacağımdan iğne vurup uğuşturmuşlardı size tavsiyem dikiş atılırken bebeğinize bakın dikişe odaklanmayın.

мiŁenα.

dynamis

5 ay önce normal doğum yaptım.çabuk ayaklanmak iyileşmeyi geciktiriyor gerçekten,dikkat etmek lazım ama normal doğum en iyisi yine de.ben hiçbirşey kullanmadım dikişlerim için.batticon kurutup gerilmeye neden oluyor diye biliyorum.doktorunuza danışın tabii ama ben hiçbirşey kullanmadan sorunsuz iyileştim.doğum yapacak arkadaşlara kolay doğumlar şimdiden  :)

ferda

мiŁenα.

bole yazılar yazılınca ıcım rahatlıyor ama kotu seyelr soleyınce ıcım daralıyor :-ooo

DER!N

Deneyimli arkadaşlar, dikişlerinizin iyileşme sürecine kaşıntı eşlik etti mi ?

Antibiyotik kullandım yine mantar mı oldum acaba  :dontknow: mantar gibi de kaşınmıyor ama :dontknow: ptesi günü kontrolüm olacak o zamana kadar kendimi rhatlatmam lazım.

Yardım please!

miray

canım iyileşirken kasınma oluyo ama hafif
bende normal dogum yaptım 5 dikişm vardı
ilk günler üzerine oturuken acıyo biraz ama bi haftada kaynamaya baslıyo
dr bi sıvı verdi wc den sora yıkıyordum dikişli bölgeyi sonra kurulayıp batikon sürüyodum
cok sükür bi problem olmadı

ferda

evet kaşımöalar kaynarken oluoyr antibiyotiği enfeksiyona karşı veriyorlarmış  enfeksiyon kapmamak için sen işin zor kısmını atlattın derin  azcık daha sabıretmn lazım bizde hayırlısıyla kurtulsaydık