Normal Doğumdan Sonra Dikişler....

Başlatan sevda, 19 Eylül , 2007, 14:20:15

« önceki - sonraki »

sevda

PEKİ SANA YARDIM EDEN KİMSE YOKMU GÜZELİM TEK BAŞINAMISIN ..

ANNELER YADA KAYINVALİDEN YOKMUU.. :-\

mavili

annem 1 hafta kaldı kardeşi ilkokul 2 ye gidiyor haftaya okullar açılıyor hazırlıkları felan gitmek zorunda kaldı o kayınvalidem alt katta oturuyor o da misafir gibi gelip zırt pırt çocugu sevip gidiyor bazen gündüz uyuyum diyorum kapı çalıyor sinir oluyorum ama ne çare yapacagım bişey yok eşim var şuan  sadece kızıma ikimiz bakıp işleri beraber halletmeye çalışıyoruz

sevda

NASIL BİR İNSANDIR BUU YAAAA... :-ooo :-ooo

HAY ALLAHIM KIRKLI KADIN YANLIZ BIRAKILMAZ DERLERR HEP YANINDA OLUP ONUN KAYBETTİĞİ GÜCÜ BULASIYA KADAR YANINDA KALMAK DESTEK OLMAK LAZIM DENİLİR VE YAPILIR Kİ KAYINVALİDEN ESKİLERDEN BUNU NASIL YAPMAZZ SENİ NASIL YANLIZ BIRAKIR SENİN ŞU ANDA DİNLENMEYE İHTİYACIN VARR..

AAA ÇOK KIZDIM YAAA... :caca: :caca: :cildir: :cildir:

duru boncuk

valla selmacım aynı benim kaynanamı tarif etmişsin demek bun lar böyle oluyo bi hayrı yok bari zırt pırt gelmede dinlensin kadım dimi ama ayy sinir şeylerr :cildir: :cildir: :cildir:

handan

Alıntı yapılan: mavili - 30 Ağustos , 2008, 09:10:27
merhabalar benim dogum yapalı 14 gün oldu bugün dikişlerim hala düşmedi ve hala hafif acıyor ilk başta acısı çok fenaydı dayanılmazdı  resmen dogum bukadar acı vermemişti ama ben hiç yatmadım dinlenmedim şuandada korkuyorum acaba dikişler niye düşmedi bir sorunmu var

bi sorun olsa çok acır zaten canım.
ama sana hala acı veriyorsa az da olsa , aldırabilirsin dikişlerini nasılsa dr un tanıdıktır senin alır.
ben kendim çektim kopardım dikişimin düğüm kısmını sonra rahat ettim ama sen yine de öyle bişi yapma  :opucuk:

ceyber

aman kimse dıkışlerı çekıp koparmasım yırtılır
arkadaşım aynı sekılde çekmış yırtılmış yenıden dıkmek zorunda kaldı ve şimdı o kısım şiş ve ara sıra acı yapıyo aman ha sakın dıkışın ileşmesı kısıye balı bıraz benım ilk doğumda dıkışim cok tuve iyileşmesı zaman aldı  3 haftaya yakın içten ve dışta çok dıkış vardı
ama ikincı doğum öle değil aynı gun kalkıp oturdum okadarda acı yapmadı tabı hiç ağırı olmadı anlamına gelmıyo ilkine bakarak daha az acıdı
1.5 hafta surdu  ağırısı ilk doğumda ve ikinci doğumda ben hep yalnızdım kımse yoktu ilkınde kayın valdem 2 3 gunde bı uğuruyodu ikincısınde hıc gelmedı topu topu çocumu 3 defa gordu

sevda

UMARIM MAVİŞİMDE EN KISA ZAMANDA DÜZELİRR VE DİKİŞLERİ KONUSUNDA RAHATLARR... ;)

mavili

biraz rahatlattınız beni ya sagolun dikişler konusunda bekleyim ben biraz daha çok acısı yok öyle ama düşmemesi endişelendirmişti beni

sevdacım ben de içten içten kızıyorum ama ne yapabilirimki hamile kaldım ilk aylar lavabodan çıkamadan midem bulanıyordu tam bir ay boyunca alt katta olmasına ragmen sen nasılsın bugün yemegin varmı canın bişey çekermi diye sormaya gelmedi bile hoş sonrasındada sormadı ya

guguş

güselm anladığım kadarıyla senin kaynanadan sana fayda yok neyse sıkma canını zararı olmasında  :cussing:

sevda

YAA BU NASIL BİR İNSANDIR DEMEDEN KENDİMİ ALIKOYAMIYCAM MAVİŞİM ÇÜNKÜ BU ÇOK ÖZEL BİR DURUM Kİ SEN SONRADAN TORUNUNU KUCAĞINA ALICAKSIN SEVİCEKSİN HANGİ YÜZLEE... :cildir: :cildir:

İNAN BANA ALLAHA SENİN İÇİN OKADAR DUA EDİYORUMKİ EN KISA ZAMANADA TOPARLANMAN ADINA... :amin: :amin:

mavili

sagol sevdacım morale çok ihtiyacım var şimdi  :honk:

sevda

CANIM BENİM İNAN BANA HERŞEY OKADAR GÜZEL OLUCAKKİ SEN BİLE ÇEKTİĞİN BU SIKINTILI DÖNEMLERİ UNUTUCAKSIN... ;) :opucuk: :opucuk:

oozge

ya mavısım okudumm cok sinir oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaa  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ne mısafırıkı hem bukdr dha senın 40'ın cıkmadı flan böle ıkramlıı hazırlıklı mısafırmı bunlarrr  bebek gezmesıne gelınıosa bıle 5-10 dk oturulur gıdılır.bukdr yorulduguna ve bıdha kabul etmıcgne gore bunlr baya azıtmışlar.
ayrıvca kaynanana gelelımmmmm ne ınsafsız bu kadın yaaaa
sevmeye gelınce koşa koşa
sen dha lohusasın ınsan gelır yardm eder annende yok soncta onun senın her ısının ucuundan tutması lazım.yapmıosa bıle gelıp sevmesın ozmn

ama bnlrı söleyemıosun tabııı anlıorm snı cnm
fakat açma kapıyı uyuodum falan de sonra :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

şikayet eder sonra eşime kapıyı açmadı diye
ah ösgem ah neyse şimdi zaten aşagıya inmem lazım salata çorba felan beni bekler orda beraber yicez ya buakşam kızımı uyuttum bi koşu inip halledeyim

oozge

bılıyorum canım öleler kesın sıkayet eder oglunu dolduruşa getırır :BangHead:
şaka yapmıstımm bıtanemm

yaaa ahlama böleee ben gelimm eloşa bakayımmm sen dınlenn canım olmasmııı walla gozun arkada kalmasınn hıc sıkayet etmem bakarımmmmmmm en azından 40'ı cıkana kadar
hem kayınvalıdenede rest cekerım sevdırmem bebısı
cadıyım bu konularda bırascuk :suclu: :suclu: :suclu:
lafı esırgemem sen uyurken ben ona iş yuklerım cocuk sevceıne :toothy10: :toothy10: :toothy10:uyanırmışsın ev pırıl pırılll
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: