29 Mart , 2024, 01:43:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Normal Doğumdan Sonra Dikişler....

Başlatan sevda, 19 Eylül , 2007, 14:20:15

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

HANDANCIM BENİM DİKİŞLERİM KENDİLİĞİNDEN 1 HAFTA İÇİNDE DÜŞTÜ AMA O VERDİĞİ SIVI (ADINI BİLMİYORUM ) KURUTUYODUU TAHMİNİM O İYİ  GELDİ...AYYY  :-ooo  :-ooo  O İLK GÜNLERİMİ HATIRLAMAK DAHİ İSTEMİYORUM EVDE KAYINVALİDEM VAR DURUMADAN SAYIYO O GELECEK BU GELECEK ŞU OLACAK BU OLACAK DİYEE BENDE SALAK GİBİ ONLARI YAPMAYA ÇALIŞIYODUM NE APTALMIŞIM ...EN SON CEYLİNİN KOLİK SANCILARI İÇİN DR A  GİTTİĞİME DR BENLE EŞİMİ ODAYA ÇEKİP ÇOK GÜZEL KONUŞTU DİREK BANA DÖNÜP TOPARLANAN KENDİNE GEL SADECE BEBEĞİNİ VE KENDİNİ DÜŞÜN DEDİ. BEN BİLİRİM BÜYÜKLER OTURUR LOHUSA KADIN EVİN İÇİNDE KOŞUŞTURUR SENİN DİNLENMEYE İHTİYACIN VAR DEDİ (TABİİ BUNLARI BANA SÖYLERKEN BEN NE HALDEYDİM BİLMİYORUM ÇOK PERİŞANDIM HERLADE  :k06:  :k06: )

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

ZUHALCİM NE GÜZEL NORMAL DOĞUM YAPMIŞSIN SENDE  :nazar:
SON ANDA BENDE SEZERYAN OLDUM.. AMA HEP RÜYALARIMDA NORMAL DOĞUM YAPARKEN GÖRDÜM Bİ SÜRE KENDİMİ, ACABA İKİNCİ BEBEĞİMİ NORMAL YAPABİLİRMİYİM... ÇOK İSTEMİŞKEN OLMAYINCA İÇİMDE UKDE KALDI SANIRIM :)

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

SELİNCİM O KADAR İSTİYORSAN TABİKİDE İKİNCİ BEBEĞİNİ NORMAL YAPABİLİRSİN ALLAH NASİP ETSİNDE ŞU NAZLI KIZLARIMIZI BÜYÜTELİM İNŞALLAH İKİNCİLERE DE SIRA GELİCEK  ;D  ;D  ;D

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

AYY EVET CNMM KESİNLİKLE UZUN BİR SÜRE ZATEN DÜŞÜNMÜYORUM...
ALLAH BUNLARA SAĞLIK UZUN ÖMÜR VERSİN.. ZATEN ÇOK CADILAR BU NAZ MODELLERİ BÖYLE OLUYOR SANIRIMM
SENİNKİDE BİR AYA KALMAZ KESİN YÜRÜR, BİZİM NAZDA 4 AYLIK SÜRÜNDÜ 6 AYLIK  EMEKLEDİ 9 AYLIK YÜRÜDÜ  :nazar: HERŞEYLERİ ÇABUCACIK OLDU NE ZAMAN BÜÜYÜDÜLER AYOOL..  :y25:

En büyük varığım NAZ'ım

handan

selincim naz 4 aylık gbörünüyo lilypie da... doğrumu? yürüdü falan diyosunda..
zuhal senin naz ne kadarlık?

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

yanlış olmuş cnmm, heeemmen düzeltiyorum naz 16 aylık..
senin kuzunda çok tatlı maşallah  :nazar:

En büyük varığım NAZ'ım

Handancım benimki 8 aylık ama inanılmaz hareketli Selinin yazdıklarını okuyunca  ana o naz benim nazmı diye düşündüm evet canım bizimkide 6 -7 aylıkken emekledi şimdide ayağa kalkıp koltuk kenarlarında sıralıyoo galiba bizimde 1 ayımız kaldı yürümek için  :k06:  :k06:  :k06: Selin sen benim neler yaşadığımıa az çok tahmin edebiliyorsundur çok ortak yönümüz var ama sen benden daha tecrübelisin daha öğrenmem gereken çok şey var dimi ;D  ;D

mavili

arkadaşlar size bişey söyleyim ilk dogum sezeryansa digerleri de mecburen sezeryan oluyor malesef

zuhalcim doktor ne güzel söylemiş ya bakalım ben neler yaşayacagım :k06:

handan

Alıntı yapılan: **selin** - 06 Ağustos , 2008, 11:56:15
yanlış olmuş cnmm, heeemmen düzeltiyorum naz 16 aylık..
senin kuzunda çok tatlı maşallah  :nazar:

teşekkür ederiz teyzesi  :nazar:

handan

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 06 Ağustos , 2008, 14:33:18
Handancım benimki 8 aylık ama inanılmaz hareketli Selinin yazdıklarını okuyunca  ana o naz benim nazmı diye düşündüm evet canım bizimkide 6 -7 aylıkken emekledi şimdide ayağa kalkıp koltuk kenarlarında sıralıyoo galiba bizimde 1 ayımız kaldı yürümek için  :k06:  :k06:  :k06: Selin sen benim neler yaşadığımıa az çok tahmin edebiliyorsundur çok ortak yönümüz var ama sen benden daha tecrübelisin daha öğrenmem gereken çok şey var dimi ;D  ;D

öyküd e inanılmaz hareketli ama yuvarlanıyo daha ama emeklemiyo. zten ben aslında emeklesin istemiyorum yerlerde hasta olur diye korkuyrum.
ben 9 aylıkken emeklemeden yürümüşüm, inşallah kızımda bana çeker.

EBRUM

bnde sezeryanla doğum yaptım  :nazar: tek ogün kalkamadım sonra hiç yatmadım 2 aylk oğlum hala geziyom çünkü oğlmhep kucak istiyo kimse alıştırmasın babaannesi hep kucakta taşıdı ağlamasın diye şimdide yatmıyo

sevda

AHH AHH BU ANNEANELER BABAANNELER... :( :(

BEN ONLARA HİÇ BU FIRSATI VERMEDİM VE HEP YATAIĞINDA SEVDİRDİM KENDİM DE DAHİL OLMAK ÜZERE... ;)

mavili

merhabalar benim dogum yapalı 14 gün oldu bugün dikişlerim hala düşmedi ve hala hafif acıyor ilk başta acısı çok fenaydı dayanılmazdı  resmen dogum bukadar acı vermemişti ama ben hiç yatmadım dinlenmedim şuandada korkuyorum acaba dikişler niye düşmedi bir sorunmu var

sevda

canım benim dikişlerinin daha iyi olması ve acımamasını istiyorsan lütfen biraz dinlen ve yana yatt dikişlerini zorlama benim yaptığım hatayı sen yapma ama kendiliğinden düşüyor dikişler sen merak etmee...

dediğim gibi lütfen dinlen yoksa dikişlerin açılırsa tekrardan dikmek zorunda kalırlar unutmaa... :-\

mavili

sevdacım bende ondan korkuyorum işte ama dinlenmeme fırsat bırakmıyorlar şu ara ya bugünkü misafirlerden sonra artık kabul etmeyecegim çok yoruldum