Normal Doğumdan Sonra Dikişler....

Başlatan sevda, 19 Eylül , 2007, 14:20:15

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Nisan , 2013, 16:58:45
Elifcim3 hafta sonra gelirsin o zaman yine bu konuya ah dikişler diye saka saka :ehi: :ehi: :ehi:
Herkesin bir deil ona 4 atmışlar bana 30 dierine 10 o ürüne 20 kimisinde hic atılmadan doguruveriyo ama en önemlisi o mucizenin her saniyesini yasiyosun anında göğsüne koyuyorlar mis kokusunu cekiyodum icine yumusacik teni degiyo tenine geri hemen unutuluyo o andan sonra dusuyosun bebeğinin derdine karnı altı ustu :)

Gülüm ins sende normal dogum yaparsın canimm :opucuk:
amin cnm insallah sezeryandan tirstim  :honk: :honk: insallah bende sizin gibi normal dogumu yasarim  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

<<AyBüKe>>

Benim mecburi sezeryan oldu , çok korkuttular beni  sezeryan konusunda .

Spinal oldum, kızımın çıkış anına şahit oldum, Hemen yanıma koydular parmaklarını öptüm  :love9:  En çok sezeryan olursam o ana şahit olamam diye korkuyodum ama çok şükür o ilk anı yaşadım  :amin: 

Dikiş konusunda ben hiç zorluk yaşamadım , sanırım şanslı olanlardandım  :nazar:  2 gün bi sıkıntı yaşadım hareket ederken ama normal doğumda da var o zorluk . 3. gün zaten taşınıcaktık ev topladım  :k06:

Normal doğumu bilemem ama sezeryan olacaklarda korkmasın bence . Doğumun her türlüsü özel ve güzel . Sonucu herşeye değer çünkü  :love9:

elfo

Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Nisan , 2013, 16:58:45
Elifcim3 hafta sonra gelirsin o zaman yine bu konuya ah dikişler diye saka saka :ehi: :ehi: :ehi:
Herkesin bir deil ona 4 atmışlar bana 30 dierine 10 o ürüne 20 kimisinde hic atılmadan doguruveriyo ama en önemlisi o mucizenin her saniyesini yasiyosun anında göğsüne koyuyorlar mis kokusunu cekiyodum icine yumusacik teni degiyo tenine geri hemen unutuluyo o andan sonra dusuyosun bebeğinin derdine karnı altı ustu :)

Gülüm ins sende normal dogum yaparsın canimm :opucuk:

doğru diyorsun canım kişiden kişiye değişiyor doğum hikayeleri. inş. ben de normal doğum yaşarım. Rabbim büyük bir kolaylık gönderiverir inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

muhribe

dün yeni doğum yapmış bir ablaya gittik.. ilk 2 oğlunu normal doğumla, sonuncu bıdığı sezeryanla doğurmuş.. aman aman diyor sakın sezeryan olma  :dontknow: normal doğum yaşadıktan sonra sezeryan insana çok zor geliyor. bebek doğalı 3 ayı geçmiş ama hala dikiş yeri sızlıyormuş. normal olsaydı çoktan iyileşmiştim diyor

bnsroni

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 10 Nisan , 2013, 11:30:58
dikişlerden çektim ben ya 30 a yakın dikişim vardı ve çok kötü oldum ki ardırdan dikişler yüzünden ameiyat oldum et gibi bişi oluştu bende dr ameliyata alıyorum seni hemen dedi öbürkü günü aeliyat oldummm gene hatırladım bak  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: o günler zordu ama şimdi atlattım 10 ay oldu unuttum arada sızlıyor ama geçti gitti
Aman Allah'ım doktorun iş bilmezliğimi olmuş sanırım öyle.. Büyük geçmiş olsun..

almila__

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
rabbim hayırlısıyla sağ sağlim ağrısız sızısız kavuşmayı nasip etsin bebişlerimize
ama tabi en güzeli normal doğum :amin: :amin: :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: Bensuuu - 11 Nisan , 2013, 14:49:24
Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 10 Nisan , 2013, 11:30:58
dikişlerden çektim ben ya 30 a yakın dikişim vardı ve çok kötü oldum ki ardırdan dikişler yüzünden ameiyat oldum et gibi bişi oluştu bende dr ameliyata alıyorum seni hemen dedi öbürkü günü aeliyat oldummm gene hatırladım bak  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: o günler zordu ama şimdi atlattım 10 ay oldu unuttum arada sızlıyor ama geçti gitti
Aman Allah'ım doktorun iş bilmezliğimi olmuş sanırım öyle.. Büyük geçmiş olsun..

neden böyle olduki falan dediler ama ben nerden bilicem siz biliceksiniz dedim hatta 40 çıktı kendi dr gittim et gibi bişi oluştu dedim ya onu göstermeye drum bana ne yapmışlar böle bu nasıl oldu dedi

Balböceği

:-ooo :-ooo kız dogum hemen olsun diye kesiyor şerefsizler  :violent1:

Benide yarım saatte diktiler  :ehi: ıyyyyyyy  :icon_pale:

@Melek Yüzlüm@

aman ya  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: korkuyom ama ikinciye korkuttular beniii :ehi: :ehi:

Balböceği

Fatma popoya kadar kestiler o zaman seni başka nasıl olur 30 dikiş az mı  :-ooo

Ya ben diyorum ya arkadaşımın şeyini kestiler  :-ooo

@Melek Yüzlüm@

kız zaten baktıgımda öle görünüyodu kendime bakamadım birsüree de iç dış tı 30a yakın ne bilim nereye kadar  :-ooo :-ooo :-ooo

nee şeyinimi :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Balböceği

Allah Allah  :-ooo

He kız şeyini kesmişler  :suclu:

almila__

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

ilkinde neyle karılaşcağımı bılmıyordum rahattım
ama şimdi acaip tırsıyorum :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: almila__ - 12 Nisan , 2013, 01:07:25
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

ilkinde neyle karılaşcağımı bılmıyordum rahattım
ama şimdi acaip tırsıyorum :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
aynen valla ilkinde bisiden haberimiz yoktu oldu bitti ama simdi napacaz  :honk: :honk: sezeryandan korkuyom simdi normal dogumdanda korkmaya basladim  :-\ :-\ Allah yardimcimiz olsun  :amin:

__nil__

normali bimiyorum ama sezeryandan çok memnunum.sanırım bu kişisel bi durum.doğumdan hemen sonra kızımı gördüm sonrasındada çok ağrım filan olmadı.10 tane daha doğursam gene sezeryan olurum yani o kadar iyiydi bana göre.doğum yapalı da bi yıl oldu ne dikişimde ağrı sızı ne bir kızarıklık şişlik hiç bişi yok hatta doktorum sağolsun dikiş izim bile yok :k06: