Normal Doğumdan Sonra Dikişler....

Başlatan sevda, 19 Eylül , 2007, 14:20:15

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

"FORUM HAKKINDAKİ ÖNERİLERİM" SAYFASINDA "YENİ YIL ÇEKİLİŞİ" BAŞLIĞI ALTINDA BEBEKLERİMİZ İÇİN HEDİYE ÇEKİLİŞİ YAPILIYOR. KATILMAK İSTEYENLER LÜTFEN LİSTEYE İSİM YAZDIRSINLAR....  :hello2:

ÇEKİLİŞTE HEDİYELERİN FİYAT ARALIĞI
TABAN: 12.50 YTL/5 GPB/7,33 €/10.40 $
TAVAN: 25 YTL/10 GPB/14,66 €/20.80 $

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,756.0.html   :icon_thumright:

sevda

Ayyy ben o dikişlerden ne çektiiiiim sormayın yandım resmen eee ihmalkarlık birde acemilik sormayın yani ikincisinde profum artıkın.... :k06:

handan

normal doğum yaptım. şu kendinden eriyen dikişler var ya, kaç günde eriyor kızlar?
dikişlerimin kaynadığını hissediyorum ama ipler erimediği için geriyor ve canım yanıyor.  ne zaman ericek? bilen var mı?

-Butterfly-

Handancim o belli bir zamandan sonra kaynamaya baslicak yaklasik 10 gun kadar suruyor tabiki bu kisiden kisye degise bilir  belkide seninki daha erken kaynar yada gec fakat benimkiler  yaklasik 20-25 gun icinde dusmutu. :k06:

sevda

BENİMDE İKİNCİ HAFTADA DÜŞMEYE BAŞLADILAR AMA BİR HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE İYLEŞENLERR VARRR...

ÇOK FAZLA CANININ YANMAMASI İÇİN FAZLA AYAKTA DURMAMAYA ÇALIŞ VE ÜZERİNE TAM OLARAK OTURMAMAYA ÇALIŞ YAN DURMAN VE İSTİRAHATLE DAHADA HIZLANDIRISIN İYLEŞMESİNİ... ;)

handan

daha yeni düşmeye başladılar  :)
20 gün sonra yani

mavili

normal  dogum istiyorum bende ama bu sayfa biraz beni korkuttu dikişler bu kadar acı veriyormu ya birde ben dikişlrden  sonra tuvalette çok zorlandıgını duydum dogrumu

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

CANIM KORKMAYA YAA SANKİ SEZERYAN OLURSAN DİKİŞLERİN ACIMAYACAKMI SANIYORSUN ... AZ Bİ ACI DUYUYOSUN ODA BİR HAFTA GEÇİP BİTYO GÖZÜNDE BÜYÜTME  :opucuk:  :opucuk: ..

mavili

zuhalcim sana güveniyorum normal dogum kararımda senin etkini unutamam sagol inşallah korktugum gibi degilmiş diye yazmak nasip olur bana buraya dogumdan sonra

handan

Alıntı yapılan: mavili - 25 Temmuz , 2008, 13:37:02
normal  dogum istiyorum bende ama bu sayfa biraz beni korkuttu dikişler bu kadar acı veriyormu ya birde ben dikişlrden  sonra tuvalette çok zorlandıgını duydum dogrumu

doğum öncesi bana sulu lağman yaptılar 3-4 gün sürdü etkisi tuvalette çok acımadı da oturamadım bayaa üstüne

mavili

handan

yan oturdum ben hep. ama dr um korkma otur üstüne ilk anda acır sonra geçer dedi.ben cesaret edemedim. belki de oturanlar vardır.

mavili

bende kesin oturamam korkarım zaten bişey olacak diye herşeyde çok telaşlanıyorum

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Evet bende 1 hafta yan oturdum ama dr bir su verdi onunla yıkıyodum sanki dikişler yumuşuyodu rahatlıyodum...Yeniden tekrarlıyorum mavişim korkulacak hiçbirşey yok  ;)  ;) bana kalırsa skın benim gibi yapma yat dinlen derim ayak kalkma bırak insanlar ne yaparsa yapsın bebeğinde zaten uyur sende o sırada dinlenmene bak soranlarada dikişlerim acıyo oturamıyorum dersin  ;D  ;D  ;D  ;D

handan

at ewet o da var
insanlar olcak ya evinde kimseyi düşünme. ne yaparlarsa yapsınlar.
bebek uyucak zati zuhalin dediği gibi. rahat ol. vur kafayı yat. sadece emzirmek için kalk.
ne kafanı yor ne de vücudunu. dinlenirsen çabukj iyileşir.
bana batikon verdi dr
tuvaletin yanına küçük bi maşrapa koydum her girmedden önce ılıtıyordum suyu tam vücut sıcaklığında. onunla yılıyordum.  (suyun sıcaklığı önemli canının yanmamaıs için) sonrada gazlı bezle batikon sürüyodum yumuşuyodu ewet
ama
dr una söyle 1 hafta sonra falan alsın dikişlerini yaaa
kendisinin düşmesi uzun sürüyor.rahatsız edyor seni.