Gebelikte Kabızlık

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 13 Ağustos , 2009, 14:51:44

« önceki - sonraki »

mavibalon

Hamilelikten önce müzmin kabız olan ben elevit ve kan hapları sayesinde wc'den çıkamıyorum.
Kabızlık ya da ishal yapar diyo. Beni yumuşattı valla. Kan ilacı santafer fort kullanıyorum.

sarisinn

Alıntı yapılan: ♥..MeLeĞiM..♥ - 02 Ekim , 2009, 08:42:53
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:mıhrap benı guldurdun allah ta senı guldursun :ehi: :ehi:
:k06: :k06:allah gülmektn ayırmasın canım.ama yalanmı..öldümdaaa

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

*nupe*

kabızlık başa bela çok sinir bozucu gerçekten,hamilelikten önce kabızlık diye birşey bilmezdim.
Ama son günlerde çok şükür düzeliyor durumum,yaptıklarımı söyleyim size.Sabah hiçbirşey yemeden kuru kayısı yiyorum 1-2 tane üstüne suuu,yada incir üstüne suuu,gün içinde de bol bol suuu,bir de doktorum hoşaf içmemi tavsiye etti,ne kadar çok sıvı tüketirseniz kabızlık o kadar uzak oluyor.patates yemeyin kabızlıkta çok etkili oluyor...

Balböceği

ben hayatimda 1 veya en cok 2 kere kabiz oldum ama simdi hamile kalirsam kabiz olursam sasarim valla :k06: :k06:

мiŁenα.

ama hamılelıgn bellı donemınde oluyor

sarisinn

ölüyorum arkadaşlar.sabahlra kadar sancıdan kıvrannıyorum ve ağlıyorum.norml bi kabızlık değil..hazımsızlıkda var midem şiş gaz beni öldürecek.yemek yiyemiyorum.mide bulantısı değil rtık beni gaz kusduruyo..ölüyorum.kaögündür yatıyorum üstünede grip oldum.bu 9 ay sürecekmi çok korkuyorum...

..BahaR●●

bana doktorumm bi kabızlık ilacı verdi istersen sana verim ismini al gebeler kullanabiliyor ama sen yinede doktoruna danışş ve kullan gerçekten çok iyi gelior
hamile olmayanlarda kullanabiliyor....

мiŁenα.

mıhrap uzuldum canım sekrlı su ıc bıtanem....

sarisinn

su mu??oda ne..ahh ayşecim su bile beni kusturuyo.çok tuhaf bi durum.olması gerketiğinden fazlasını yaşıyorum..doktorumda ilaç vermekten yana değilnapacamı bilmiyorum ama bugün daha iyim.

sarisinn

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 10 Ekim , 2009, 20:08:19
bana doktorumm bi kabızlık ilacı verdi istersen sana verim ismini al gebeler kullanabiliyor ama sen yinede doktoruna danışş ve kullan gerçekten çok iyi gelior
hamile olmayanlarda kullanabiliyor....
canım doktorum  ilç kullanmamdan yana değil.desemde müsade etmeyecek..sabredeceksin diyo banaa. :crybaby2:

Demet_dk

rezene çayı iyi gelir gaz ve kabızlığa tavsiye ederim
bende çok gazlıydım hamileyken çok sancı yapıyodu  :cussing:

мiŁenα.

zelis

kizlar bende yasiyordum ayni sorunu , doktorum ilac verdi , toz seklinde bi sey suyun ucune karistirilarak iciliyor , hamilelikte kullanilabiliyor yani......

bana cok yardimi oldu ... siz yinede cok aci cekmeyin doktora danisin , .....

wc ye gitmek olum olurdu onceden simdi cok sukur azaldi................hatta gecti.....

мiŁenα.