28 Mart , 2024, 22:26:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ETİMEK TATLISI

Başlatan = - =SeLSeBiL= - =, 13 Ağustos , 2009, 12:21:09

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

bende yapmıstım bundan yemek gunlugumde var  ;)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 07 Ağustos , 2011, 17:49:39
Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Ağustos , 2011, 17:48:12
kevser eline sağlık süper olmuş .. tarifin çıktısını aldım malzemem var bi tek etimek yok alıcam onu da şimdi marketten ..

yapıcam canım .. ya bi de tahinli çörek canım çekio acaip ayyyyyyy .. öldüm yaa bu ne yaaa .. midem yanıo bi yandan  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:opucuk: CANIM BENİM YAP TAHİNLİ ÇÖREĞİDE EŞİNE SÖLE PASTANEDEN ALSIN  :icon_thumright:

onlar midemi yakıo .. ama zaten su an yanıo midem .. olmuşken tam olsun gidip alıp geleyim  :ehi: :ehi: :ehi:
eşim balığa gitti kızıma taze balık yedircem dio  :toothy10: :toothy10:
evde yaptığım şelerden midem yanmıo .. maya yakıo mideyi ya sanırım dışardan aldığım herşey yakıyo midemi .
:cildir:

banu_fth

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 07 Ağustos , 2011, 17:50:19
bende yapmıstım bundan yemek gunlugumde var  ;)

orayada bakıyım bakalım nası olmuş  :k06: :k06:  göz banyosu yapıom  :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Ağustos , 2011, 17:52:11
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 07 Ağustos , 2011, 17:49:39
Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Ağustos , 2011, 17:48:12
kevser eline sağlık süper olmuş .. tarifin çıktısını aldım malzemem var bi tek etimek yok alıcam onu da şimdi marketten ..

yapıcam canım .. ya bi de tahinli çörek canım çekio acaip ayyyyyyy .. öldüm yaa bu ne yaaa .. midem yanıo bi yandan  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:opucuk: CANIM BENİM YAP TAHİNLİ ÇÖREĞİDE EŞİNE SÖLE PASTANEDEN ALSIN  :icon_thumright:

onlar midemi yakıo .. ama zaten su an yanıo midem .. olmuşken tam olsun gidip alıp geleyim  :ehi: :ehi: :ehi:
eşim balığa gitti kızıma taze balık yedircem dio  :toothy10: :toothy10:
evde yaptığım şelerden midem yanmıo .. maya yakıo mideyi ya sanırım dışardan aldığım herşey yakıyo midemi .
:cildir:
HIM ANLADIM CANIM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url